Ben Stiller varuje před lomcováním dětinyThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:326
Počet zobrazení:4 067

Dnes na vážnější notu: herec Ben Stiller nabádá rodiče, jejichž potomci stále žijí doma, aby si to dobře rozmysleli, než svými muži-dětmi začnou v zoufalství třást.

Přepis titulků

Vítejte u zpravodajství The Onion. Lepší zprávy, lepší diváci. Když jsem na kusu sýra v ledničce uviděla otisk jeho zubů, přestala jsem se ovládat. Věděli jste, že syndrom lomcování dětinou je druhou nejčastější příčinou smrti pro dospělé děti hned po zadávení se kuřecím křidélkem? Zdraví vás Ben Stiller. Jsem hvězdou filmů jako Zoolander a Vybíjená a proto je mezi mými fanoušky velký počet dětinů.

Každoročně navštěvuji v nemocnicích ty, kteří týrání přežili a jejich odvaha je pro mě inspirující. Navzdory poraněním je většina z nich schopná pronést některou z mých hlášek z Riskni to s Polly nebo si se mnou plácnout. Pro mě je to osobní téma, protože jsem téměř do svých 42 let dětinou sám byl. Svou kočku jsem ironicky pojmenoval Pes, kečup jsem lil dokonce i na rýži a jediným uměleckým předmětem, který jsem vlastnil, byla replika Spockovy vulkánské harfy.

Frustrovalo to moje rodiče? Pochopitelně. Věděli ale, že byste za žádných okolností neměli dětinou lomcovat. Bez ohledu na to, jak jste naštvaní. To, že nemám žádný život neznamená, že si nezasloužím žít. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

přijde to jen mně, nebo to logo na konci fakt vypadá jako dva homosexuálové v akci?

189

Odpovědět

Jenom tobě :)

180

Odpovědět

asi o něčem vypovídá

180

Odpovědět

Hoho, tak to bylo drsný. :D Sice jsem se nesmála tak jako obvykle, za to mi to ale přišlo víc reálné (možná díky Stillerovi :D). Mám takový krásný pocit, že se najde plno lidí, kteží tomu budou věřit. :D

180

Odpovědět

Výraz dětiny(a) slyšim poprvé v životě...asi je vymyšlený...Jinak video nuda. 2/10

1847

Odpovědět

Tebou asi tiež niekto veľa lomcoval

198

Odpovědět

Bylo to tuším v Tropické bouři, kde tak Ben pojmenoval svého "adoptivního syna". :D
Jinde jsem to neslyšela. (opravte mě, pokud se mýlím :D)

184

Odpovědět

+KolikokoliA nebyl to Kratina? :)

180

Odpovědět

+KolikokoliNééé! My whole life was a lie! :D

181

Odpovědět

Man-child. Dětina. Dětinský muž. No tak, lidi, tohle už jste někdy slyšet museli, ne?

187

Odpovědět

Možná jste nikdy slovo "dětina" v tomto neslyšel, ale jistě znáte ji ve výrazu "zdětinštět", což se často užívá u starých lidí, kteří se chovat jako malé děti. Zdětinštění však sice připodobní dotyčného k dítěti, ovšem fyzicky se dítětem nestane, a právě proto se používá slovo "dětina".

180

Odpovědět

Ha, zrovna na tebe jsem si při sledování videa vzpomněl :)

180

Odpovědět

moc pěkné :-D

jako reklamy na UNICEF :-) - Onion Rulez

184