Katastrofa jen těsně minula USAThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:337
Počet zobrazení:4 145

Podívejte se, jaké štěstí potkalo USA.

Poznámky: FEMA - Federal Emergency management Agency (cosi jako Federální agentura pro zvládání krize). Corpus Christi - známé pobřežní letovisko v Texasu.

 

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Od meteorologa Kevina Fischera nás prý čekají samé dobré zprávy. Teď už živě naše zpravodajství o počasí, vysílané 365 dní v roce. Co je nového? Ještě v noci jsme předpovídali, že hurikán Isaac brzy zasáhne texaské pobřeží na tomto místě. Nyní už je ale jasné, že hurikán změnil směr a udeřil na tuhle velkou pevninu jižně od nás.

Neuvěřitelný vývoj! Opravdu jsme se vyhnuli kulce, že? To tedy ano. Smrtící vítr a přívalové deště, kterých jsme se tak báli, nakonec udeřili tady v té oblasti ve tvaru skoby. Úžasné. Hádám, že bychom měli být vděční za to, že se tam dole ten nános hlíny vytvořil. Celá tahle oblast v podstatě slouží USA jako písková lavice... Jako vlnolam. Kdyby tam nebyla, tak u nás teď zuří jeden z nejhorších hurikánů posledního desetiletí.

Isaac by měl zanedlouho zamířit na západ a prorazit si cestu tímhle trychtýřovitým úsekem, co jsou na něm všechna ta města. Až nakonec dorazí k nám, zbydou z něj už jen silnější přeháňky. Opravdové požehnání, takováhle bouřka by vážně byla tragedií. Ano, takovýhle vítr by způsobil obrovské škody na texaských amerických topolech. Představ si, jak příšerné by bylo, kdyby takovýhle vítr plnou silou udeřil na Houston.

- Děsivé. - A rozmetal baseballový stadion - místo té malé chatrče, co vidíme. - Hrůzná představa. FEMA se prý připravovala na vážnou krizi a shromáždila proto tuny zásob jídla, balené vody, lékařských potřeb... - Nebudeme je potřebovat! - Ne, nebudeme. Hned je můžou poslat zpátky do Washingtonu. Díky Bohu! Nemám ale jen dobré zprávy, Isaac opravdu drtí pobřeží.

A přímo tady je bohužel oblast známá rozmnožování mořských ryb a krabů, našich oblíbených plodů moře. Takže v nejbližší době si bohužel budeme tyhle pochoutky muset odpustit. - Dobře. - Promiň. Světlou stránkou je, že v Corpus Christi bude teplo a slunečno. A je přece plavková sezóna! Meteorolog Kevin Fisher, moc děkujeme za skvělé zprávy. Vrátíme se k volební kampani, John McCain se pokusil zalíbit černošským věřícím svým krásným obrovským kloboukem.

NEJVYŠŠÍ SOUD VYNESL ROZSUDEK NAD DRUHÝM PŘIKÁZÁNÍM

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

The Onion jsou nejlepší =D

190

Odpovědět

Přiznám se, že mi smysl toho videa došel až při pohledu do komentářů...připadám si jako Amík :D

214

Odpovědět

jejich humor se rychle a snadno okoukal a teď už mi video od the onion ani nepřijdou vtipné.

1859

Odpovědět

No, já to chápu. Ono je někdy těžké smát se inteligentnímu humoru, který naráží na kulturu, kterou někdo nechápe, ale věř mi, tohle video je opravdu vtipné. Ale každému nesedne všechno, třeba příště bude něco u čeho ti potečou slzy smíchy, zatímco my ostatní tu budeme sedět s výrazem WTF?! ;)

1911

Odpovědět

+LOYFAno, vystihl si to. Humor tohoto "zpravodajství" je moc inteligentní a proto mi přišel vtipný jenom ze začátku. Jejich humor je pořád jedno a to samé.

1815

Odpovědět

+LOYFJá ti nevyvracím, že to není furt jedno a to samé dokola. Protože se opakují a naráží na ty stejné věci. Jen říkám, že ne každému to sedne :) Videí s kočkama můžeš mít kolik chceš a stejně se budeš smát :D ale s inteligentním humorem to je jinak, ten za chvíli omrzí, protože vyčerpá nápady.

194

Odpovědět

+LOYFTrebuennaj: Minule zesměšňovali Valentýn. Teď berou s humorem americkou sebestřednost. Co ti na tom přijde podobné?

194

Odpovědět

tohle krásně vystihuje omezenost většiny amaričanů a jejich naprsotý nezájem o dění ve světě, které se netýká přímo jich.

Tentokrát se to Onionu povedlo

229

Odpovědět

Na neznalost o dění ve světě naráží ve většině jejich videí. Chtělo by to něco originálního.

208

Odpovědět

Jen mě zajímá: dokážeš z hlavy říct, kdo je prezident Rakouska, Německa, Slovenska, nebo kde přesně leží Lucembursko, hlavní město Slovinska atd.?

2218

Odpovědět

+Marvja by som nevedela rakuskeho

213

Odpovědět

+Marvmám pocit že se tu naráží na globální politickou ignoranci, která je všeobecně aktuálně i historicky podložená. mám pocit že bráníš reportážní videa který si dělaj p***l z americkejch vidláků vybranejch ze stovek normálních američanů.

193

Odpovědět

You don´t say

187

Odpovědět

Tak hlavně že víš kdo je omezený a kdo ne.... :) Češi jsou nejomezenější ze všech, ale to tě nemusí zajímat... Chováš se stejně jako americký vědec. Plácne nesmysl, a všichni se mohou podělat.

201

Odpovědět

Chudaci Mexicania :D

203