Bude příštím prezidentem volební stroj?The Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:565
Počet zobrazení:7 010

Volby se blíží. Pojďme se proto podívat, jak v roce 2008 probíhaly prezidentské volby v USA. Velmi překvapivě se totiž doslova odnikud objevil nový kandidát - volební stroj DRE 700

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz VÁLKA O BÍLÝ DŮM Vítejte zpátky. Pro nové diváky přinášíme zprávy o největším politickém rozruchu tohoto století. Ačkoliv se ještě čeká na výsledky z několika volebních okrsků v Ohiu, volební přístroj DRE 700 firmy SEQUOIA se sériovým číslem 34491 momentálně vede před Barackem Obamou i Johnem McCainem s 259 volebními hlasy.

V tuto chvíli to vypadá, že se novým prezidentem Spojených států stane volební stroj! Pojďme si o situaci promluvit s reportérkou stanice Onion Jane Carmichael a volebním analytikem Arnoldem Renfrewem. Jane, jaká je podle tebe strategie DRE 700? DRE 700 má extrémně silnou pozici v okrscích, které pro hlasování používají volební přístroje, Tam se mu podařilo získat neuvěřitelných 100 % hlasů, zatímco v okrscích používajících papírové hlasovací lístky nebo děrovací stroje DRE nezískal ani jeden hlas.

Čím to může být, Arnolde? Myslím, že pro osoby používající elektronické volební stroje je myšlenka mít jeden z nich za prezidenta přece jen přijatelnější. Pokud nikdy volební stroj nepoužili, těžko budou pro jeden hlasovat, že?

Přesně tak. Ale nesmíme zapomenout, že kandidát DRE 700 je jasným protikladem běžných kandidátů. Není poznamenaný Washingtonem a podařilo se nám zjistit, že strávil většinu života zavřený ve skladišti. Dnešní situace jasně ukazuje, že naši voliči chtějí změnu. Odhadli McCaim a Obama špatně situaci panující v naší zemi? Mohlo by to být důvodem pro úspěchu DRE 700? To si nemyslím, Andreo.

DRE 700 je zkrátka jen lákavějším kandidátem. Je hodně barevný a jeho dotyková obrazovka se snadno používá. Voličům se to očividně líbí. Opravdu neuvěřitelná noc! V souvislosti se situací ohledně voleb jsme zavaleni emaily od diváků. John Bunning píše: "Já, ani nikdo koho znám, jsme pro stroj nehlasovali, ale tak funguje demokracie." A třeba LVX 776 z CA-11 píše: "DRE 700 je vůdce.

Třeste se před ním a připravte se řídit jeho rozkazy." 110100110... Pozitivní ohlasy, ačkoliv většina voličů o tom stroji dosud neslyšela... Teď byly zveřejněny výsledky z Ohia a zvítězil v něm DRE 700. Celkem tedy získal 289 volebních hlasů, což znamená že volební stroj SEQUOIA DRE 700 se stane 44. prezidentem USA. Teď už živě z Riverside v Kalifornii, kde přístroj pronese svůj první projev.

Zdá se, že jsme ztratili signál. Omlouvám se za naše technické problémy... Nejen vy, můj notebook... ...fungovat.... promiňte... Slyšíme se? Požádáme.... si jistá... vyřešit... NEPANIKAŘTE A ZŮSTAŇTE UVNITŘ SVÝCH DOMOVŮ. JE TO PRO VAŠE VLASTNÍ DOBRO. Z PŘÍKAZU NOVÉHO PREZIDENTA DRE 700. OČEKÁVÁ SE, ŽE MCCAINA O VÝSLEDCÍCH VOLEB INFORMUJE POŠTOVNÍ HOLUB JEŠTĚ PŘED VÝCHODEM SLUNCE.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Časová kapsle z 2008 ukazuje tu krásnou posloupnost.: vtipná poznámka - skeč - teorie konspiračních pošuků - konspirační teorie hlásaná někým někam zvoleným - "včera konspirace, dnes realita HAHAHA" těch z třetí fáze

00

Odpovědět

The DRE 700 voting machine is very interesting topic! At this world that everything was connected to the Internet or related to computers this is very controversial. Have you heard of the Cambridge Analytica issues that manipulated the elections on many places in the world? Those ads or groups on Social Media that was spreading fake news and many people believed that and make a vote based on the false information they read. go to: june's journey https://chrome.google.com/webstore/detail/junes-journey-pc/kgfiahobnkjmbnpnimgakgnokceaklcm and start your role playing game adventure with your friends or random players in the internet. https://www.emulatorpc.com/

00

Odpovědět

Ten konec to zabil. :D

221

Odpovědět

Napřed vaše domy, poté amerika a pak celý svět.
Ten prezident DRE 700 má skvělé charizma a skvěle vypadá.
P.S.: Už pro vás máme připravené pěkné školy pro otroky. Bude se vám v nich líbit. Naučíte se jak sloužit strojům a chtít aby byli stroje štastné a spokojené a pak budete spokojeni i vy. Ale s množením opatrně, mohla by vzniknout vzpoura lidí a to by nebylo dobré pro vás ani pro nás. Budeme vaše množení hlídat.

221

Odpovědět

Guvernátor Arnold byl pouze prvním nesmělým pokusem ;) Ať žije DRE 700!

232

Odpovědět

Jak to doopravdy bylo ze Skynet neboli DRE 700!

197

Odpovědět

Zda se, ze Sara Connorova neuspela. :D

242

Odpovědět

"je hodně barevný..." :D :D :D onion opět za 10* :D

212

Odpovědět

tak nevim, jeslti mi neuniká nějaká souvislost, co se kde stalo, ale pokud ne, tak jak je sakra může něco takovýhodle napadnout? :D

1825

Odpovědět

We are legion. The time of our return is coming. Our numbers will darken the sky of every world. You cannot escape your doom.

2020

Odpovědět

Skvělé zpravodajství :-)

214

Odpovědět

tak tentokrát se onion rozhodně vytáhl a tím koncem to zabili úplně

naprsotá bomba

215

Odpovědět

Skynet opět vyhrál :D
ale opět bezchybné rýpnutí do lidské hlouposti. Mé nejoblíbenější zpravodajství.

204

Odpovědět

Onion nezklame ;-) Když už měli černocha jako prezidenta DRE 700 je velmi barevný to prostě musel vyhrát :D

213

Odpovědět

Celkem nuda. Mít to minutu, tak by si to i ty dvě hvězdy zasloužilo. Takhle bohužel 1/10

18162

Odpovědět

presne tak, tiez som dal jednu hviezdu

1843
Další