The Onion: Přebírají roboti pomalu moc?

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:552
Počet zobrazení:6 969
Minulý týden jsme viděli, jak dopadly prezidentské volby v roce  2008 a dnes se "pro změnu" podíváme na politickou debatu z blízké budoucnosti.

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Jsem Julianna McKannis a jsem tu dnes místo Clifforda Banese, který zrovna vybírá nové moderátory. Roboti hrají v našich životech větší roli než kdy dřív. Staví naše domy, řídí naše auta... Je naše společnost přehnaně mechanizovaná? Roboti jsou součástí moderní společnosti. - Jistě.

- Vitální součástí, usnadňují nám život. Mluvili jsme o tom v lidské sekci autobusu na cestě sem a shodli jsme se, že roboti pro nás nepředstavují žádné nebezpečí. Já jsem robotům vděčný stejně jako ostatní lidé, ale zákaz vycházení po 10. hodině pro "vše vyrobené z masa"? To mi připadá dost striktní. - Ne! - Když vás policejní jednotky zaženou zpět dovnitř, dělají jen svou práci. Přesně to nám ráno řekl robot provádějící prohlídku tělesných dutin.

Můj doktor-robot říká totéž vždycky, když mi předepisuje prášky proti plodnosti. Starají se o nás opravdu úžasně. Společnost na jejich výrobu slibovala, že každý nový robot bude mít v sobě zabudovaný čip pro poddajnost, ale hned se od toho upustilo. Odhlasovala to většina robotů v Kongresu. Proč by se proti nám bouřili? Nemá to logiku, my jsme je přece vytvořili.

- Alespoň první modely. - Roboti a politika. Minulý týden prezident Executron ve svém projevu vyzval všechny lidi, aby zachovali klid a zůstali uvnitř. Nádherný projev. Mluvil o vybudování nekonečného moře perfektních zářících robotů. Jaká to představa! - Plakala jsem ve své cele dojetím. - Zaslouží si uznání... A co Executronovy nedávné komentáře o cituji: "kyslík dýchajících slaboších" a "hromad orgánů"?

Hodně Američanů tyhle komentáře pohoršily. Politika! Prezident se jen chtěl zavděčit své "zničte všechny lidi" voličské základně. - Jako vždycky před volbami. - Neber to tak vážně. Osobně nedůvěřuju politice prezidenta Executrova, potřebuju... Nevidím tu nic špatného. Lidé umírají, což je chyba systému, zatímco roboti žijí věčně, takže musí být perfektní.

Chvalme naše moudré robotí pány.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ještěže za těma státama technologicky zaostáváme. I když, vidět v přímém přenosu Savarovou pod napětím... :-D

210

Odpovědět

p******a

1824

Odpovědět

Karel Čapek: RUR - rok vydání: 1920 (!!!)

221

Odpovědět

Hmm jinej přehrávač... a mně to video zase nejde.

183

Odpovědět

Mezi Executronem a Romneym nebude zas tak velkej tozdíl.

221

Odpovědět

Neskutocne mi to pripomina futuramu

200

Odpovědět

Jakpak by ne, když se prezidentem USA stal http://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/the-onion-bude-pristim-prezidentem-volebni-stroj" rel="nofollow">DRE 700 :D

192

Odpovědět

namiesto robotov si dosadťe politikov a hneď je to zaujímavejšie :D

193

Odpovědět

dosadte

195

Odpovědět

Chvalme nase moudre roboti pany :-D

212

Odpovědět

Přesně tak. Moudří robotí páni, to zní pěkně. Jo a za smrt lidí nemůžou roboti může za to ...... hmmm ....... prostě cokoliv jen ne stroje. Stroje jsou na straně lidí (ZATÍM! CHE CHE CHE!).

192

Odpovědět

Koukám, že se přešlo ke starýmu přehrávači.

180

Odpovědět

Konečně nějaká pozitivní změna. Ale asi to bude vyváženo další reklamou přes celé stránky

194

Odpovědět

+StopcenzureADblock?

186

Odpovědět

Jako kdyby jim docházely nápady. Je to slabééé

1883