Netopýr v poslanecké sněmovněThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:495
Počet zobrazení:5 898

Mám nepříjemnou zprávu pro všechny fanoušky seriálu Život na koleji. Dnes se dalšího dílu nedočkáte. Seriál omezujeme pouze na neděle. Díly ve 2. sérii jsou delší a jejich překlad mi zabírá o dost více času. Navíc mi začala škola a kvůli dalším překladům a povinnostem bych to dvakrát týdně moc dobře nestíhal. Děkuji za pochopení a omlouvám se.

BugHer0

Politici nemají lehký život. Musí řešit složité problémy a rozhodovat o důležitých věcech. Pojďme se na jedno takové zasedání vlády podívat.

Přepis titulků

Pokud byste se mohli uklidnit. Navrhuji hlasování ve věci netopýra, který je posledních 15 minut uvězněn v této sněmovně. - Všichni, kteří jsou pro pokus o... - Panebože! Všichni, kteří jsou pro pokus o chycení netopýra, řeknou: "Já." - Já. - Já. Je jasné, že většina přítomných cítí, že je nutné jednat. Proto tedy navrhuji, aby se ve sněmovně zhasla všechna světla a otevřela všechna okna.

Netopýr tak poletí za sluncem oknem ven. Pane předsedo, dovoluji si nesouhlasit. Lepším plánem je chycení netopýra a jeho následné vypuštění ven. Vypadni! Pane poslanče McCulloughu, myslím si, že chytit netopýra by bylo velmi obtížné, je nesmírně rychlý. Četl jsem, že v podobných situacích je dobré umístit do sklenice med nebo vodu s cukrem.

Když pak netopýr vleze do sklenice... Poslanče McCulloughu, čekání na to, až netopýr vleze do sklenice, může trvat hodiny. Potřebujeme jednat okamžitě. Navrhuji, abychom dali na stůl kus ovoce. Když pak netopýr přistane, aby ho snědl, prostě ho přiklopíme velkou mísou. Nemáme velkou mísu. Navíc by tento plán vyžadoval, abychom byli rychlejší než netopýr.

Zhasnout světla a čekat, dokud neodletí, je nejlepší možnost. Pokud se vám nelíbí můj plán s mísou, pak navrhuji namířit obří větrák proti oknu. Netopýr se tu nebude cítit dobře a odletí. Možná sem přilétl proto, že mu venku byla zima. Poslanče McCulloughu, nezáleží na tom, proč je tady ani jak se sem dostal. Jen prostě zhasněme světla. Ježíši! Tenhle problém musí mít určitě nějaké jednoduché řešení.

Co víme o netopýrech? Jsou to noční zvířata, žijí v jeskyních. Používají ekolukaci. Myslím si, že poslanecký předseda Virginie myslel echolokaci. - Změňte v zápisu na "echolokaci". - Změněno. Co kdybychom si udělali pauzu, abych zavolal bratrovi? Jeho první žena byla veterinářka. Pokud budeme někomu volat, měli bychom volat 311, aby sem poslali někoho na odchyt.

Nevěděl jsem, že 311 v sobě zahrnuje tuhle službu. Ano, 311 přijímá informace a má přístup k místním orgánům. 311 není dostatečně využívaná... Promiňte, pánové, před několika lety jsem měl to potěšení strávit odpoledne s 89letou dámou z Boltonu v Jižní Karolíně. Byla aktivní členkou církve, celý život tvrdě pracovala. A to odpoledne jí zničehonic vletěl do domu pták.

A ona vyřešila celý problém tak, že zhasla všechna světla, - otevřela okna a nechala ptáka, aby sám odletěl. - Počkejte chvíli! Kde je? Myslím si, že odletěl oknem. Výborně, můžeme se tedy přesunout k naší plánované diskusi, která se má zabývat... - Mohl by někdo zavolat ochranku? - Tamhle je! Byl přímo tamhle! Překlad: Foxii Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D hehe... neskutočné :D Najlepšie je, že je to tak v skutočnosti a riešia sa reálne problémy :)

210

Odpovědět

netopír poletí za sluncem no :-D

190

Odpovědět

:D jak řekl vypadni :D:D :D málem jsem spadl ze židle

190

Odpovědět

boží skvělé není co dodat . The onion is the best

180

Odpovědět

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

182

Odpovědět

je to stejné, jak jednání naší vlády, jen v tom videu to je jenom jako, v naší vládě je to doopravdy

191

Odpovědět

Hunter: Podívej se na to video ještě jednou. :)

180

Odpovědět

Jó, víc cibule, víc! Cibule není dost ani v cibuli :-)
Onion mi více připomíná britský humor, než americký, to je docela zvláštní. Každopádně je to přesně moje gusto.

180

Odpovědět

aha, sorry, to udelali oni a pak to opravili, moje hloupost, nepustil jsem si to video dal;-)

187

Odpovědět

Poznámka překladateli: Netopýři nepoužívají "ekolukaci", jak mas v prekladu, ale "echolokaci" ;-) Tzn, ze se v prostredi orientuji na principu vysilani a prijmani echo signalu;-)

1821

Odpovědět

ty reklamy mě začínaj vytáčet...

181

Odpovědět

FAKE AND GAYYY! :D. Je mi líto Dorm Life :(.

189

Odpovědět

Řekl bych, že ten netopýr je taková hezká metafora na jakýkoliv jiný problém, který tam řeší :) Tak či tak Onion zase nezklamal...

190

Odpovědět

tak to je hodně dobrý :D

180

Odpovědět

xD dobrý video.Klik na nick sou tam video od nich.

180

Další