Nová aplikace Přesčas+The Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:8 661

Nová aplikace od vývojářů z Houstonu vás drží v neustálém polospánku a nutí vás pracovat i v noci. Aplikace Přesčas+ udrží vaši mysl aktivní po celou noc a neustále připomíná důležité pracovní úkoly. Stáhnete si tuto aplikaci i vy?

Přepis titulků

Pokud se chcete v práci zlepšit, podívejte se na Přesčas+, novou aplikace, díky které budete pracovat i během spánku. Aplikace od vývojářů z Houstonu vás drží v neustálém polospánku, při kterém myslíte jen na práci. Usínání je nejvhodnější čas na přemýšlení o vaší práci a o tom, jak se v ní zlepšit. Naše aplikace zařídí, že svůj čas, který byste normálně promrhali, strávíte produktivněji.

Například vysvětlováním, proč váš projekt přesáhl rozpočet o deset tisíc. Necháte telefon ležet na matraci a akcelerometr monitoruje váš pohyb během noci. Rozpozná, kdy upadáte do hlubokého spánku a kdy se nesoustředíte na vaši práci. Pokud je detekováno odpočívání, aplikace najede do úkolů a vyšle signál.

Například datum důležité uzávěrky nebo klíčová slova špatného hodnocení z předešlé práce. Pak vás přivede zpět do rušného produktivního polospánku. Včera jsem málem usnul, ale ta aplikace začala šeptat jméno mého šéfa pořád dokola. Nakonec jsem se vzbudil a pracoval do tří do rána. V noci mě to nechalo zdát o tom, jak jsem zamčená v kanceláři. Musela jsem najít vhodný způsob, jak katalogizovat firemní server.

Pořád jsem na to nepřišla. Aplikace vás mentálně spoutá s vaší prací. Slouží také jako budík, který opakuje, že musíte do práce, dokud každé ráno nevstáváte s panikou. Později zjistíme, jak dlouho mi potrvá, než se pozvracím při používání Oculus Riftu. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vše co máme uděláme, jak hodinky posloucháme,
ale přesto je to málo, aby se to dobrý zdálo...

https://www.youtube.com/watch?v=ZHKpGTHyRZI

00

Odpovědět

Teenager kempuje poprvé v životě a je udiven kolik zvuků inspirovalo iPhone alarm xD

50

Odpovědět

tak to potřebuju na dvojité šichty :D

10

Odpovědět

tichý sen kapitalizmu

92

Odpovědět

Aha takže už vím na co testovali ten HARP na Aljašce tedka to má každej ve svém mobilu. A k tomu tedka vyšel ten novej Iphone a nemá klasickej konektor a ne nemyslím si že je to kvůli modernizaci ale aby se tam vešel ten HARP.

14

Odpovědět

HAARP* omlouvám se za chybu

02

Odpovědět

+Morcejo ted mi došlo že je to parodie tak to neberte vážně co jsem napsal

15

Odpovědět

mna by skor zaujimalo ako dlho jej bude trvat nez sa pozvracia s VR oculus rift :D

110

Odpovědět

konečne prišli s nápadom ako využiť ten premrhaný čas cez spánok na niečo produktívne ... čo je lepšie ako pracovať nonstop ?

122

Odpovědět

Tu apku chci :D

31

Odpovědět

Akorát bych možná přeložil ten překročenej rozpočet jako 230 tisic a ne 10 tisic přeci jen sme v česku :)

22

Odpovědět

Pokud jsme v Česku, tak to spíš o 230.000.000, aniž by vůbec byla započata nějaká práce.

91