Vědci učí otce používat emoceThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:7 720

V dnešním díle The Onion se opět vrátíme k rubrice Tech Trends. Vědci se rozhodli provést experiment na otci, který není schopný správně rozpoznat a vyjádřit své emoce. Jaký pokrok učinili od začátku experimentu a co na to otcova rodina? To se dozvíte v tomto videu.

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz Zpravodajství Onion vám přináší Belgický pivovar. Vyvážené pivo k vyváženému zpravodajství. Dnes byl učiněn vědecký objev. Vědci úspěšně naučili otce, jak vyjadřovat své emoce pomocí základních gest. Ohromující pokrok byl učiněn poté, co vědci strávili devět měsíců snahou vycvičit dvaačtyřicetiletého otce Rona Meyerse z Pittsburgu k základním pocitům, jako jsou láska či hrdost, všemi možnými způsoby.

Vědci k této studii použili jednoduché diagramy pohybů rukou, které by mohl použít, aby pochopil a vyjádřil své emoce. Vědci uvedli, že bylo důležité Ronovi připomínat jeho přirozené prostředí, aby mohl snadněji vyjadřovat své emoce i doma. Pustili jsme mu Bratrstvo neohrožených, aby se cítil pohodlněji.

Aby se uklidnil, dovolili jsme mu hrát blackjack na telefonu, když se naštval. Když Ron správně rozpoznal emoci, byl odměněn, aby se posílilo správné chování. Dostával kuřecí křidélka nebo chvíli na četbu Toma Clancyho. I přes Ronův pokrok ho čeká ještě dlouhá cesta, než bude moci dosáhnout úplné emocionální dospělosti. I po několikaměsíční snaze se uchyluje k vyhledávání technik pokládání sádrokartonu vždy, když ho navštíví jeho rodina.

Příště uvidíte, jak astronomové diskutují, zda může vesmír pomocí černých děr jíst.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Můj táta by taky potřeboval naučit emoce, kam mám dát přihlášku.

140

Odpovědět

Tá hlásateľka má ale strašidelné oči... :)

164

Odpovědět

To je v pořádku. Ten kukuč má od té doby, co mě zahlédla ve sprše ...

91

Odpovědět

+Ra's al Ghul....takže už ses naučil,že se má kadit na hajzlíku a ne ve sprše? Tak to seš frajer :D

142