Obama je bipolárníThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:164
Počet zobrazení:5 319

Po čase tu máme zpravodajství The Onion. Tentokrát se bude zabývat šokujícím zjištěním, že americký prezident Barack Obama trpí bipolární poruchou.

Přepis titulků

Překlad: Frix www.videacesky.cz Vítejte zpět. Hlavní zprávou dne je šokující prohlášení Bílého domu o tom, že prezident Barack Obama trpí bipolární poruchou. Prezident s bipolární poruchou bojuje po většinu svého života. Po tříletém manickém období extrémní pozitivity a produktivity nyní upadl do těžké deprese. Jane Carmicheal je nyní ve Washingtonu a také máme našeho zdravotního odborníka, doktora Simona Campbella.

- Hezký den. - Ahoj. Doktore Campbelle, tohle dnes hodně lidí překvapilo. To ano, ale pokud se podíváš na Obamu během jeho kampaně a jeho šesti měsíců v úřadu, uvidíš typické manické chování - extrémní sebevědomí, euforický, nevysvětlitelný pocit naděje. Hodiny nesouvisle blábolil o změně a přirozené dobrotivosti Američanů. Ano. Mimo to byl znám pro časté posílání nesouvislých emailů s předměty jako "Jsem tak nadšený", "Důležité oznámení" a "Přidáte se ke mě?"

. Takhle se příčetný člověk nechová. Ale nyní se samozřejmě prezidentovo chování dramaticky změnilo. Dokonce máme kopii rozpočtu, který včera předložil kongresu a který nebyl dobře přijat. A minulý týden navrhl plán zdravotní péče, který nebyl ničím víc než, cituji: "Pokud potřebujete doktora, běžte k doktorovi." Ano. Když se ho na tiskové konferenci zeptali, zda bude dál zvyšovat zadlužení, jen odpověděl: "Proč byste se na tohle ptali?"

a tiše se chytil za čelo. Přesně tak, lze to vidět i v jeho rukopisu. Tady jsou jeho poznámky z jeho manické fáze a z jeho depresivního fáze. A zdroje tvrdí, že ho poradci stěží dokázali přesvědčit, aby pózoval pro prezidentský portrét. Bylo potřeba, jen aby seděl. A je neupravený, má sklon se hádat, chodí neoholený ve starém špinavém županu. Ano, prezident zřejmě tráví každou noc na gauči v Oválné pracovně a sleduje opakování Policie New York, dokud neusne kolem čtvrté ráno.

Po celé dny neopouští pracovnu a údajně tam má děsný binec. Dobrá, brzo budeme vědět více. Prozatím vám oběma děkuji. - Za málo. - Díky. Podle Bílého domu viceprezident Joe Biden možná zastoupí povinnosti prezidenta, avšak to může způsobit ještě další potíže kvůli jeho známému přetrvávajícímu boji s Aspergerovým syndromem. Jdeme dál.

Rekordní zátah na marihuanu - ukázalo se, že jde převážně o šmejd. Nyní se mluvčí Bílého domu krátce zmíní o délce Obamova posledního depresivního období. Podívejme se na to. Mezi jeho obdobími komunitního pracovníka a senátora zde bylo období asi tří let, kdy byl prezident v hluboké depresi, nezaměstnaný a většinou jen trávil dny v pyžamu hraním Solitaire na počítači.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

já se teda nasmál parádně :) ty čáranice na papíru neměli chybu. pozn. k překladu : možná bych "bipolar disorder" přeložil spíš jako "maniodepresivní psychózu", což je o hodně známější pojem..

150

Odpovědět

Jenomže psychóza to právě není. Po dalších výzkumech se to překvalifikovalo na poruchu, takže psychóza by bylo chybné.

00

Odpovědět

Něco z posledních 5 let by nebylo?

51

Odpovědět

Vzhledem k tomu, ze se u nich blizi volby, je to pomerne aktualni.

20

Odpovědět

Vicepresident Joe Biden se píše s měkkým i. Prosím o opravu.

30

Odpovědět

Opraveno, díky. :-)

21

Odpovědět

Vraťte zpátky rating videí...

50

Odpovědět

Nevíme jak, ale "sám" se vypnul plugin pro hodnocení.

16

Odpovědět

A pod nápis ViDea Česky přidejte číslo účtu kam se může zasílat podpora. A když nebudeme dostatečně platit, budeme potrestáni, třeba právě tím, že zmizí hodnocení videí.
Stejně, nebo podobně to dělá asociál Fuku na svém webu.
Kde pod pohrůžkou, že bude pracovat a přestane psát recenze, začal vybírat peníze.
A když se mu zdá, že mu nestačí na jeho nákladné koníčky, vydírá své podporovatele různým způsobem, od blikajícího loga bulv, přes různé urážky a výhrůžky.

410

Odpovědět

+Kohba:-D To víš že jo.

92

Odpovědět

+KohbaNo jak chcete, ale mrkni sem: http://www.fuxoft.cz/fffilm/ffffriends/
Docela
to sype.

31

Odpovědět

+KohbaTo je hustý :-D

01

Odpovědět

+Kohbano teda blikající vulvy bych tu nechtěl  :-|

40

Odpovědět

+KohbaTak blikající vulvy mohou způsobit nepěkné blinkání. Ale prej pomáhá kinedryl.

20