Obama přistižen s playbackemThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:276
Počet zobrazení:5 783

Americký prezident Obama byl přistižen, jak při svém projevu používá playback.

Přepis titulků

Bílý dům se úporně snaží zmírnit škody poté, co byl prezident přistižen s playbackem při projevu na Michiganské univerzitě. Tady je ukázka. Což poskytne kvalitní a dostupné zdravotní pojištění v této zemi. Náš zdravotní systém, který vysává všechny peníze. My jsme... Bylo to hodně špatný, protože se to stalo přímo před tou částí, jak každý Američan má moc to změnit.

Tu část mám nejradši. Jako by mu moc narostl hřebínek a tohle to jen dokazuje. Stejně neudělal nic dobrýho od národního sjezdu demokratů. Odpověď se Bílému domu příliš nevydařila. Hodinu po události vydal prohlášení, že incident byl způsoben problémem se zpětnou vazbou, kvůli kterému to vypadalo, že je prezidentův hlas opožděný vůči pohybu jeho rtů.

Avšak před dvěma hodinami, tiskový mluvčí Bílého domu, Todd Grant, prohlášení změnil a přiznal, že prezident Obama ve skutečnosti použil nahrávku svého projevu. Spousta světových vůdců tohle dělá. Nemusí to přiznat. Ale ve skutečnosti je to celkem běžné. On tu nahrávku nahrál. Byl to on, koho všichni slyšeli. V podstatě to tedy byl jeho proslov.

Krátce po tiskové konferenci Obama zveřejnil narychlo napsanou omluvu na whitehouse.gov, ve které zmínil obrovský nátlak a, cituji, "osobní problémy, se kterými se nyní potýkám". Německá kancléřka Angela Merkelová dnes před reportéry označila Obamovo vystoupení za zklamání. Má naplánovanou řeč ve stejný čas jako Gordon Brown na Climate Festu příští týden.

Teď asi půjdu radši na Browna. Vyšetřování Onion News dnes odhalilo exkluzivní video, které patrně ukazuje prezidenta Obamu mluvícího bez nahrávky na slavnostní promoci minulý červen. Některé ročníky absolventů přišly na tento stadion v lehkých časech, v časech míru a stability, kdy naše absolventy jednoduše vyzýváme, aby udržovali věci v chodu a nezpackali to.

Navzdory kontroverzi Obama uvedl, že nebude rušit naplánované zahájení turné pro Black Eyed Peas. A bude také pokračovat s vystoupeními svého alter ega, profesora Thaddeuse Buzze. A další zpráva z Washingtonu. Bílý dům potvrdil zvěsti, že se stát Wyoming odtrhl před třemi měsíci. Japonská firma vytvořila hybridní velrybářskou loď. Překlad: Frix www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Klasika. Svět k posraní..... Někdo kdo je na vládu nasranej nashcvál přehodil nahrávku a místo toho aby se řešilo co tam říká se řeší jenom výmluvy a p******y.... Chcípněte elitářský m***y

00

Odpovědět

Jé, ségra Meredith z Chirurgů, nekecej.

30

Odpovědět

Odpovědět

Jako Jay-Z se mi libí víc. :D

https://www.youtube.com/watch?v=2C22wBf2h5k

00

Odpovědět

obviously i am going through some s**t right now. thanks to all my TRUE FANS. :D

233

Odpovědět

Ať sí říká kdo chce co chce, stejně je to nejlepší prezident, jakého kdy Islámský stát měl...

15435

Odpovědět

z rezervace-přes ZOO-až na úřad prezidenta=American dream

310

Odpovědět

Když si vezmu, že i ten autista a lovec amfor mluví živě... :-(

811

Odpovědět

Aspoň, že to turné nezrušil :-D

141

Odpovědět

Hybridní velrybářská loď to rozsekla 10/10

746

Odpovědět

Už jsem měl strach, že by chyběl komentář, že někoho něco rozsekalo, nebo že to někdo rozsekl. Na tyto slovní spojení už jsem dost alergický.

51