Přenosný šicí stroj usnadňuje dělníkům životyThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:404
Počet zobrazení:5 464

Zpravodajská stanice The Onion se nezaměřuje jen na USA, ale přináší nám opravdu kvalitní zpravodajství z celého světa. Dnes uvidíme, jak nový přenosný šicí stroj Smart Stitch zvyšuje kvalitu života dělníků po celém světě...

Přepis titulků

Překlad:SolamBee www.videacesky.cz A teď k přejdeme k technologii, Mahmood Incorporated tento týden uvedl na trh zařízení, které by mohlo nastolit revoluci v pracovní době. Více nám poví Akash Khan v sekci Mechanický koutek. Akashi. Díky, Zahire. V dnešním uspěchaném světě může být problematické zvládat práci i osobní život.

I když jste v továrně hned od 5 od rána, den by musel mít mnohem víc hodin, abyste stihli naplnit svou denní kvótu a vyrobit 2000 triček či bot denně. A právě proto je tu nový Smart Stitch. Stroj přezdívaný "oděvní továrna do ruky" se vejde do dlaně a umožňuje vám vzít si s sebou svůj pracovní post kamkoliv. První uživatelé jako Ritu Ahmed tvrdí, že jim Smart Stitch umožňuje pracovat 22 hodin denně místo pouhých 16.

Skvěle napomáhá tomu, abych byla neustále v kontaktu s prací. Teď můžu šít, dokud neodpadnu vyčerpáním. Smart Stitch si chválí také majitelé podniků. Ashraf Karim, prezident textilní společnosti Tripura, říká: že Smart Stitch zvýšil produktivitu jeho robotáren dokonce víc než přikování pracovníků k jejich strojům. Strašně mě rozčilovalo, že dělníci chodí na noc domů, ale teď, když mají Smart Stitch, mi patří celý jejich život.

Připadám si jako bůh. Ať jsem kdekoliv, můžu vyrábět džíny. Dokud jich není tolik, že už je nemám kam dávat, až do té doby budu používat Smart Stitch. Ačkoliv se cena 17 tisíc může zdát dosti vysoká, Ritu tvrdí, že jde o skvělou investici. Když se živíte tím, že na džíny přišíváte kapsy, je velmi důležité mít náskok před konkurencí.

Jak jinak si chcete zařídit, že vás nikdo nezbije? To byl Mechanický koutek a Akash Khan. Budu muset jeden pořídit dětem ...v Dháce by nový zákon mohl učitele opravňovat k tomu, aby do školy nosili kobry. PO STŘELBĚ NA ELETRHU PRÁCE MAJÍ USA O TŘI NEZAMĚSTNANÉ MÉNĚ.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle až uvidí Kalousek...

1915

Odpovědět

Tady nejsi na novinkách ;)

232

Odpovědět

Taky mě štve,že moji zaměstnanci mají tu drzost odcházet na noc domů...:-)):-))
Přece je platím měsíčně,což já chápu tak,že pro mne pracují celý měsíc ne???:-))Noci nevyjímaje.:-))
Ta jejich představa,že "měsičně" znamená výplata jednou za měsíc je scestná a zavádějící a nechali si to nakecat od odborů...:-))
Bazinga...

1812

Odpovědět

Taky mě štve,že moji zaměstnanci mají tu drzost odcházet na noc domů...:-)):-))
Přece je platím měsíčně,což já chápu tak,že pro mne pracují celý měsíc ne???:-))Noci nevyjímaje.:-))
Ta jejich představa,že "měsičně" znamená výplata jednou za měsíc je scestná a zavádějící a nechali si to nakecet od odborů...:-))
Bazinga...

1911

Odpovědět

Prikovanie pracovníkov ku strojom ma dokonale odrovnalo. ONN by malo mať minimálne 20 minút!

182

Odpovědět

152 languagues, 811 countries, 9 bilion viewers... :D

200

Odpovědět

2:18 - chybí "V" ve slově veletrhu.;-)

182

Odpovědět

Jsem zvědavý, kdy tu bude někdo tvrdit, že značkové oblečení šijí normální lidé za lidských podmínek :D Jen se podívejte v kamenném obchodě Adidas na cedulky :D Samá Čína a Bangladéš... a když chcete mít Made in Germany, tak na to v Německu stačí přišít logo, protože do té doby to je polotovar :D

181

Odpovědět

Ta jejich útočná ironie spojená s účelností je prostě skvělá. Jen tak dál.

181

Odpovědět

Po streľbe ma USA o 2 nezamestaných menej..:D:D:D

1838

Odpovědět

Dnes nemilosrdná satira od začátku do konce :D

182