Rozhovor se scenáristou Rychle a zběsile 5The Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:603
Počet zobrazení:8 387

Blíží se léto a s ním i nejnovější film ze série Rychle a zběsile. Ještě předtím se ale pojďme podívat na exkluzivní rozhovor se scenáristou zatím posledního, pátého filmu, Chrisem Morganem.

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Je nám ctí tu přivítat jeden z největších talentů Hollywoodu, scenáristu nového pátého filmu z veleúspěšné série Rychle a zběsile, Chrise Morgana. - Ahoj! - Anoj, Chrisi. Filmy série Rychle a zběsile jsou pořád větší a lepší. Když jsi začal plánovat ten nejnovější, věděl jsi, jaké bude obsahovat elementy? Chtěl jsem, aby tam byly rychlý auta, aby aby některý vybouchly.

To zní skvěle! Máme tu klip, aby se mohli diváci podívat. Okomentuješ nám to, Chrisi? Z vlaku vyjede auto a pak je v tom vlaku díra. A pak vezmou... pak auto vezme krabici a honí je policajti, a ta krabice vrazí do auta a to potom skončí v oceánu. - Páni! - Ten film nikdy nezpomalí. ...to auto udělá "Bzooom!"

a jindy zase... Ne, neprozrazuj nám to! Chrisi, ve filmu hraje jedna z největších hvězd současnosti, Vin Diesel. - Jak se ti s ním pracovalo? - Má velký svaly. a ve filmu řekl: "Myslel jsem, že jsem s tím přestal." Chápu to dobře, že film na 100 % odpovídá tvému původnímu scénáři? Jo. Musí být skvělé mít s režisérem tak dobrý vztah. A v tomhle díle zase uvidíme Jordanu Brewster?

Jo, je to holka a ráda se líbá, a proto si nehraje s auty, občas jo, ale většinou jen kluci. To je jednou z věcí, které mám na tvých filmech ráda, Chrisi, tvoje hrdinky jsou tak silné... - Můžu si zout boty? - Jistě... jako tvůj poslední film Wanted s Angelinou Jolie, ta je hodně drsná. Jo.

Vidí tam kulku, co udělá "Paf!" těsně kolem jejího obličeje, ale nakonec se musí jen vykoupat. Úžasné! Musím se tě zeptat, Chrisi... čekají nás další pokračování Rychle a zběsile? - Jo. - Kolik? 600! Ha! Tak už vím, kde budu každé léto. Chrisi, moc ti děkujeme, žes nás přišel navštívit, jsme rádi...

Vypadá to, že se ukládá... A všechny ty filmy! Rychle a zběsile 5 má v pátek premiéru. Za chvíli uvidíte stařenku, která si myslí, že je rok 1958 a já že jsem její mrtvý manžel. NOVÉ ZÁBAVNÉ ZPŮSOBY, JAK SE DOSTAT Z DOMU

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skvělý.
Bude i rozhovor s tou tříletou, co píše scénáře romantickejch komedií?

41

Odpovědět

No... Rychle a zběsile sice je "jen" akční letňák, ale zrovna pětka byla podle mě (a jak se dívám, i podle RT) nejlepší díl série a vyčítat jí přímočarý děj a fyzikální nesmysly je jako vyčítat Černé labuti málo vybuchujících helikoptér. Stejně tak narážka na ždímání série je trochu mimo, dvojka a trojka sice nestály za nic, ale čtyřka a pětka už zase dokázaly přinést skvělou akci a (na akční béčko) solidní příběh. Šestka sice vypadá už fakt trochu over the top, ale to v době natočení tohoto skeče nemohli vědět. Nechápu, proč tam místo Fast Five nedali ve stejném roce vydané Transformers 3, to je teprve film jak z pera lobotomizovaného šimpanze...

226

Odpovědět

V tom videu ale nikdo tomu filmu nic nevyčítá, ne? :)

245

Odpovědět

+AranthisNevyčítá, to jsem špatně formuloval. Ale podtext toho videa je jasný a FF5, narozdíl třeba od výše zmíněného TF3, není jen kalkul a režisérsko-scénáristická onanie a do toho videa se nehodí, za tím si stojím. :)

203

Odpovědět

+AranthisI když jsem si FF5 moc užil, tak si myslím, že do toho videa se hodí. :) O TF3 se nemá cenu bavit, na tom se shodneme. ;)

212

Odpovědět

Transformers 3 je přeci jen už moc hloupý i na takhle malýho kloučka. :D

320

Odpovědět

no spoilers :)

310

Odpovědět

lol, 600....A jordana je holka, takze nema rada auta, ale trochu ano, ale nie tak jak kluci :D :D :D

290

Odpovědět

To s tým scenárom nemá chybu.

240

Odpovědět

Jo tak tohle mě pobavilo, stejně by se to dalo použít i u filmů Michaela Baye...

Mě se Rychle a zběsile 5 začalo hnusit už hned v první minutě filmu, kdy vidíme naprosto geniální záchrannou akci autobusu, při které by sice na 100% všichni zůčastnění chcípli, ale co je přece cool a děcka to potřebují...

1914

Odpovědět

Jdi se koukat na dramata.
Rychle a zběsile vůbec není o tom aby to bylo nějak reálné a dostává mě, že tady zmiňuješ tu část s autobusem, ale to s tím trezorem ti nepřišlo divný (více) :-D.
5 je po jedničce myslím nejlepší díl, protože má to rychlý spád, je to akční a člověk se u toho prostě skvěle baví a ta část mezi Dwaynem a Vinem prostě k nezaplacení.
Je to film, aby jsi vypnul a prostě tupě zíral a to se jim povedlo skvěle.

1811

Odpovědět

+BizzyJá napíši "ze začátku filmu" a ty tu začneš psát o trezoru, což se konalo v závěru - ano dokazuješ že ten film je spíše pro tebe...

187

Odpovědět

ještě 600 dalších dílů...teda to už se těšim..doufam že Vin Diesel bude ve všech

251

Odpovědět

A v šestce chtěl letadýlko, které potáhnou angličáky a letadýlko udělá BUM PRÁSK!!!

209

Odpovědět

Onino se zase jednou předvedl. Kde berou tyhle nápady, to je na mě moc

232

Odpovědět

Moc se mu ten film teda nevyvedl...

1831

Odpovědět

Samozřejmě že ne. Co chceš od malého děcka, které ještě neumí psát a mluvit?

221

Odpovědět

+TichýZmrd600 dalších Rychle a zběsile.

280