Většina cvičení je prováděna v opilostiThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:521
Počet zobrazení:6 069

Po delší době tu máme další video od americké skupiny The Onion. Tentokrát se reportéři zaměří na zdravý životní styl. Vědci totiž zjistili, že nejvíce cvičíme, pokud jsme opilí.

Přepis titulků

Podle nové zprávy z Národního zdravotního ústavu cvičí většina američanů převážně v opilosti. Činnosti jako je motání se z jednoho baru do druhého jsou považovány za nejvíce cvičící aktivity z celého týdne. Více pro vás má odborník na zdraví Dr. Jeffrey Atka. Děkuji, Andreo. Výsledky výzkumu jsou zcela jasné. Opíjení se je nyní jedna z nejzdravějších činností, kterou Američané vykonávají.

Zvedání přátel do vzduchu při nadšeném objetí, divoké gestikulování při vyprávění historek a utíkání za plačící přítelkyní spaluje mnohem více kalorií než většina střízlivých činností. Udělal jsem stojku a pil pivo přímo ze sudu. Takhle jsem se nenamohl alespoň tak tři roky. Dr.

Willa Garvina napadl tento výzkum poté, co vypil půlku flašky Cpt. Morgana. Napsal jsem návrh na výzkum ještě ten večer. A poté jsme s několika kolegy šli porazit jednu sochu. Většina lidí spálí více kalorií potulováním se po ulicích před odjezdem domů než za celý střízlivý týden. Garvin a jeho tým strávil výzkumem skoro tři roky. Zjistili, že sprintování po parkovišti poté, co jste byli odhaleni při krádeži párků v rohlíku, je zdravé pro srdce a plíce.

A vylezání kufrem auta poté, co jste narazili do plotu, protáhne nohy. Podle Garwina není nutné pít pro získání zdravých účinků opilého chování. I pokud nepijete, snažte se alespoň jednu noc týdně strávit lezením na místní vodojem nebo vrháním půllitrů o zeď. Dr. Garwin doufá, že jeho výzkum pomůže, aby se Amerika stala zdravější. Vytvořil program pro několik škol, který nabádá děti ke cvičení tím, že podávají whisky k obědu.

Pro "Zdravý život", Jeffrey Atka. Výzkum nepřinesl stejné výsledky pro všechny Američany. Studie totiž neplatí pro bezdomovce. Společnost Pfizer představila nový lék, který ve vašem těle organizuje ostatní léky. 12 ZAVRAŽDĚNÝCH, ALE NA SRÍ LANCE.

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A pozor pokud si navyknete na piko schodíte ještě více a to se vyplatí ;))

205

Odpovědět

FAIL comment

192

Odpovědět

Barkantin napsal:
Hehe, svatá pravda, fesťáková šňůra za mnou a 5 kilo dole

To si teda moc neutratil... Docela skromny clovek ;)

204

Odpovědět

Cibulka opet nesklamala 10/10

191

Odpovědět

parada, vic The Onion!

190

Odpovědět

Onion uz je klasika...12 mrtvých .. ale na Srí Lance :D

200

Odpovědět

Tu whisky bych bral! :D

200

Odpovědět

whiskey k obědu na školách :D :D

200

Odpovědět

Hehe, svatá pravda, fesťáková šňůra za mnou a 5 kilo dole

180

Odpovědět

A samozrejme procvicovani prstu pri psani opileckejch komentaru na ruznejch webech

200

Odpovědět

haha sooo true

181

Odpovědět

Kto vie kolko ludi u nas alebo v USA si mysli ze je to pravda a zacnu kvoli tomu pit :D

181

Odpovědět

1:38.. pro "zdravÍ život" ?? tfuj

183

Odpovědět

najlepsi ten doktor, ... a pote sli porazit jednu sochu :D

190

Odpovědět

Raizin :D :D :D TROL LOL LOL :D TROL LO.... a tak dalej.........

a znovu a znovu :D

180

Další