Přidat do sledovaných sérií 2
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:341
Počet zobrazení:4 336

Zapaří si Aaron nakonec Black Ops? Poslechne svou přítelkyni a vykašle se na Ricka? Pokud ano, jak Rick zareaguje? To všechno uvidíte v závěrečné části Black Ops!

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Bože můj, bože můj. Vypadáš jako neposkvrněná panna. Právě jsem tě připravil o věneček. Kdybys tam mohl jít a dohlédnout na něj, bylo by to super. To jako hned? Ano, jestli ti to nevadí...

Nehraj mi to. Jedu na nejlepší skóre. Tuhle hru budu pařit jako sv*ně! Roz*rdám každý děcko a vyjebu s každým, koho potkám. Co děláš? Nic, hledal jsem lubrikant abych vojel tvou matku. No jo, je to děvka. Rick bude vyvádět, když tě tu uvidí.

To víš, že jo? Tak mi krej záda a nebuď bonzující buzna. Ne, nedostaneš verzi pro PS3. Tady máš účtenku na Black Ops pro Xbox. Ale já nemám Xbox, já mám PS3. To je mi u pr*ele. Tady je účtenka. Jdi si koupit Xbox. Ne. Hele, ty buzno, dej mu tu blbou hru pro PS3. - PlayStation je mazec, ne?

- Jo, díky. Viděla jsi ten novej ovladač? - To si kuř. Je tak velkej. - Tvoje vagína je velká. My jsme skončili. Vypadni. Jenom žárlíš, protože ten ovladač je desetkrát větší než tvý péro. Co ti trvalo takovou dobu? Jeden Brit mi nadával do moček, tak jsem musela dát ještě jedno kolo a naložit ho. Máš to?

Matroš připravenej k předání. Já mám zas něco, kam můžeš dát svůj matroš. Hele, ten týpek má Black Ops v kalhotech! Cože? Aarone! Berem dráhu! - Dělej. - Stát. - Padáme zadem. Tede, ty posranej teamkillere. - Aarone, dej mi tu hru.

- Nedělej to. Nebuď noob, Ricku. Odcházím i s tou hrou. To teda neodcházíš. Jinak zavolám policajty a nechám tě sebrat, kámo. Já se tě nebojím. Bože můj, Aarone, prostě mi to dej... Jdi nám z cesty, nebo tě roz*rdáme. Chceš aby tě naložila holka, ty buzno? Žádný roz*rdávání nebude.

Proč mi nedáte tu hru a zapomeneme na to. Ne, nezapomeneme. Leda že bys nás nechal jít a možná ti nepodpálíme bejvák. Jo, čubko. Sejmem tě. Dostaneš kuší a rozlítne se ti hlava. To by stačilo. - Naval tu hru. - Ne. Nehrabej mi na matroš.

Koukej vypadnout z mýho krámu. - Vykuř mi, Ricku. - Ne, nebudu ti kouřit penis. Viš proč? Protože máš padáka. Už nejsi nadále vítán v týmu NextGen Videogames. - Cože? Proč? - Prostě vypadni. Svoji hru máš, nebuď hajzl, Ricku. Jo, jasně... Vypadni! To je fuk, padáme.

- Dobrý, Tede. - Nabíráte? Ano, nabíráme. Potřebujeme někoho novýho, ale aby byl, no, černej. Zm*d. Tak moc si chci zapařit Black Ops. Cože? - Jseš tak sexy čórkař. - Dáme závod na 15. level. KONEC

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

httpzkracene.cz1qzT

182

Odpovědět

Nechci být strýček sýček, ale říká závod na 15 prestige a ne lvl. BTW chtěl jsem pomoci ne urazit jinak video super!:)

183

Odpovědět

nejdou překládat ty necenzurovaný verze?

181

Odpovědět

tož to jsem čekal lepší konec

182

Odpovědět

ted je najlepsi asi tam :)

182

Odpovědět

To mi vždicky zvedne náladu :D

192

Odpovědět

Mám něco předkoukany a musím říct, že ty lepší díly teprve přijdou. Osobně mám asi nejradši odvykačku, ta část neměla chybu. :D

183

Odpovědět

Je to fakt s**t :D ale asi sem se naučil už na to dívat trochu s nadhledem a docela mě to baví :P

184

Odpovědět

Nechápu sama sebe, že na to vůbec ještě čumím. Asi na tom serošu bude něco kouzelného...
Každopádně tenhle díl byl podařenější než předchozí.

183

Odpovědět

Tak ten konec byl pěkně vytrollenej :D

185

Odpovědět

Divnej konec... Díl suprovej, ale na tom konci to mohli promyslet víc, bylo to divný..

1812

Odpovědět

To sice možná jo, ale celej ten seriál se musí brát s nadsázkou řekl bych, tak proč ne i tohle ;-)

181

Odpovědět

děsná s****a...

1864

Odpovědět

Tak na to nečum.

1814