Odvykačka 3/4The Online Gamer (S01E24)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:208
Počet zobrazení:4 020

Aaron pořád trčí na odvykačce a v dnešní terapii se podívá do přírody. Spolu se svou skupinou poté okusí, jaké je důvěřovat jinému člověku z reálného světa.

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Rozhlédněte se. Podívejte se na stromy, větve, kameny. Podívejte se na lidi kolem, na hmyz. Tohle je skutečný svět. Není se čeho bát. Co kdyby ses nám už svěřil, že jsi gay, vole?

Chceš se prát, homofobe? Co to meleš, vole? Ptám se, jestli se chceš prát. Protože jsi mě právě urazil a přidal homofobní poznámku. V reálném světě tě teď zkopu do kulata. Dělal jsem si prdel. To byl vtip. Zklidni hormon. Tak dobře. V opravdovém světě, když potkáte někoho nového, je zvykem mu polichotit.

To si teď vyzkoušíme. Každý si navzájem složíte kompliment. Nicolasi, proč nezačneš? Miku, vypadáš jako tukan z Angry Birds. Jo, podobnost by tu byla. To je fuk...

Aarone, máš fakt bílý zuby, vole. Díky, buzno. Aarone, teď ty. Damiane, vypadáš míň jako buzna, když držíš hubu. Zavři... - To samý platí o tobě, jen víc. - Aarone! Mohl by ses alespoň trochu snažit? A ty, Damiane.

Dobrá práce při potlačení Tyriona. Jsem pyšněj. Takhle se neklaň. Aarone, pořád jsi na řadě. Fajn. Ashley, máš úžasný pár PKR. To bylo skvělé. Upřímné, jdoucí přímo ze srdce. Díky, Aarone. Sice nevím, co je to PKR, ale znělo to krásně. Péro kouřící rty. - Zatraceně, Aarone.

- To nic. Víte proč? Protože on není v reálném světě. Bývala jsem taky taková. To je fakt. Takže... Nové cvičení. Tak jo, nová hra, přátelé. V reálném světě, pokud spadnete, vaši přátelé vás zachytí. To si předvedeme teď. Pád důvěry. - Ano, Nicolasi?

- Nepředvedem. Zkus to, kvůli mně. To bude trapárna. Možná pro tebe. Prostě se tu postavíte, skřížíte ruce na hrudi a vrhnete se do propasti, kde vás zachytí přátelé. Kdo půjde první? Tak pojď- - Chytím tě.

- Chytil bych tě za kozy. - Ashley, věříš jim? - Věřím. - Pád důvěry. - Věříme ti. - Damiane, půjdeš teď ty? - Jasně. Já, já, já. Já Damiana chytnu. - Pěkně, tomu říkám zápal pro věc, Aarone. - Kámo. Jseš malá retardnovaná buzna. Cože? Prej jseš malá retardovaná buzna.

- Pád důvěry. - Věřím vám. - Sakra. Jak se opovažuješ? Já jsem princ Azerothu, ty zatracenej temnej elfe! Drž hubu, než ti přes ni máznu, vymaštěná WOW buzno! - Velím vám, legie... - Málá vymaštěná buzno. Musíme si důvěřovat, přestaňte. Chybí mi všechny ty radiostanice! Držte hubu, vy po*raný nerdi!

Za to se omlouvám. Bylo to velmi stresující... přijmout Aarona do party. Stmelte se a ukažte mu, o čem je rodina v reálu. - Aarone. - Co je? Teď jdeš ty. Tak jo, posraný tragédi. Pád důvěry! Věříme ti!

Pokračování příště...

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Velím vám, legie! To snad ne :D :D

180

Odpovědět

Tá holka je kus ;)

182

Odpovědět

fap fap fap

190

Odpovědět

Začiatok bol dosť dobrý (myslím ako celého webseriálu), potom ma to začalo kuštik nudiť, ale teraz sa mi zdá, že to chytá druhý dych. Škoda len tej cenzúry. Nie je možné prekladať necenzurovanú verziu?

181

Odpovědět

Není, na YouTube nahrávají pouze cenzurovanou verzi.

181

Odpovědět

Tak ten konec byl opravdu úžasný :D Doufám že další díl bude stejně zábavný.

181

Odpovědět

Chybí mi všechny ty rádio stanice :)

182

Odpovědět

Super jako vždy.

181

Odpovědět

Konečně vim proč ten týpek řval v minulým dílu eagle. :D

181

Odpovědět

Dobrej díl, díky za překlad :)
Mám otázku, netušíte někdo, co je to za hudbu vždy na začátku po RecklessTortuga intru? V době, kdy najíždí nápis "The Online Gamer"?

182

Odpovědět

lo rider long

180

Odpovědět

n***a song

181

Odpovědět