Znovuzrození 2/4The Online Gamer (S01E27)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:219
Počet zobrazení:4 345

Aaronova spanilá jízda pokračuje, nicméně všichni jeho blízcí tomu nemohou uvěřit. Jen čas ukáže, jestli Teda pošle do oněch míst a jestli se bude zase headshotovat se svou milou.

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Vítejte v Next-Genu! Paráda, to jseš zas ty. Jak vám mohu pomoci? Vlastně tvou pomoc nepotřebuju, úchyle. Naprosto to chápu a vaše rozhodnutí respektuju. Jestli chcete, půjdu dozadu, zatímco budete nakupovat.

Díky, to nemusíte. Vlastně jsem si přišla pro střílečku. Pro vašeho přítele? Ne, tentokrát je pro mě. Změnila jsem žánr. Je to taková zábava. Prima. Když budete chtít pomoc, dejte mi vědět. Dobře, dám.

- Ty ji fakt necháš, aby si koupila střílečku? - Ano. Respektuji ženy a jejich volby. Vyhodíš to tu pak do vzduchu? Ještě jsi mi neřekl retarde, a ani nenadáváš. Děsí mě to. Teodore, pozor na jazyk. Takže už nejsem teamkiller a nechceš mě střelit do nosu granátometem? Co je to s tebou?

Vážně... Omlouvám se, slečno. Očividně je závislý na hrách a odmítá si to připustit. Já jsem závislej? Jasně. Vybrala jsem si. Tahle je trochu drsná. Já to mám ráda drsné. Tahle je fakticky drsná.

Já to mám ráda fakticky drsné. - Tohle nechcete. - Ale chci. Chti tu hru, nech ji být! Pusť ji. Jsem si jistá. Snad se vám bude líbit! Nemůžu uvěřit, že jsme tě neměly rády. To jo. Vy. Vy, pane... je s vámi legrace. Dámy, s vámi je super legrace.

Rozkošnej. Co tu má ku*va bejt? Co dělá v mým domě? Tohle není tvůj dům, ale náš. Teď tu bydlím taky, vy kobercolízalky. To, že jste lesby, ještě neznamená, že to není incest. To je ale jazyk... Drž hubu, můj jazyk jsi miloval, ty zrádcovskej teamkillere.

Becco, porsím uklidni se a posaď se. Ježíši. Rebecco, dala by sis šálek čaje? Ne, díky, debile. Můžeš ale teabagovat moje ségry, jestli se ti chce. Becco, proč takhle mluvíš?

Protože jsi dylina. Proč je tady? Aaron je velmi milý hoch. Konečně jsme ho poznaly a užíváme si jeho společnost. Sorry, ale s gayskejma noobama nerandím. Nálet. Becco. Jsem v pořádku.

Ale mrzí mě, že zničila vaše domácí sušenky. Tak sladkej. Bla bla bla, miluju sušenky. Hádej, co jsem dělala včera. Vyhledala sis odbornou pomoc, protože ji potřebuješ? On to řekl. On to fakt řekl! Ne. Byla jsem v Call of Duty XP.

Jistě. Říkalas, že jsi sehnala lístek i pro Aarona. Pamatuju. Tys měla lístek i pro mě? Jo. Čekala jsem v hustý frontě, cpala jsem se v Mekáči. Dokonce jsem hrála paintball na opravdový mapě Scrapland. Jsem si jist, že to byla zábava, pokud jsi do toho fanoušek. Jo, to byla.

S tvejma kámošema z klanu jsme si to fakt užili. Jestli víš, jak to myslím. Ty b... bláhové děvče. Rebecca je bláhovka. Dělá si přátele, to je skvělé. - Opravdu skvělé. - Gratuluju. Jseš zas*anej lhář!

- Nezměnil ses a já to dokážu! - Rebecco Virginie! Posaď se. Vyliž mi, děvko! Padám odsud, ale pro tebe se vrátím. Sbohem. To bylo moc. Už to přehání. Je pomatená. Pokračování příště...

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

2:23 přklep u prosím, jinak skvělej překlad, zbožnuju online gamera :)

180

Odpovědět

V týhle čtyřdílný serii jsem to prostě nevydržel a musel jsem se kouknout na YT jak to dopadne :D

181

Odpovědět

Doufám, že jen utlačuje tu bestii v sobě a ta vyplave v příštím díle monstrózně napovrch :D chybí mi ten jeho poker face když se rozjede a sype originální nadávky jednu za druhou...nechápu proč všichni chcete hodného Aarona. Dva díly to bylo fajn ale už dost, to se můžu jít rovnou dívat na Dallas, kde Džejár dělá intriky na Pamelu.

187

Odpovědět

sodomo gomora, tohle by nešlo, jak si to představujete? Skandál! V 2:23 máte místo prosím porsím!!! To než rozdejchám

1825

Odpovědět

Ať kopne Beccu do p****e, nechci aby se zas kvůli ní změnil :( :D

197

Odpovědět

yummy yummy cookies

181

Odpovědět

Jezis at vydrzi jeste dva dily a nezmeni se zase v toho idiota :D

186

Odpovědět

Mluvíš mi z duše. Taky se mi líbí jak je teď z něj hodný chlapeček. :)

184

Odpovědět

02:25 menší překlep porsím místo prosím. Jinak blok dílu Znovuzrození jsou fakt skvělé, super zahrané fakt jde vidět jak se přemáhá jak mu řekla o COD XP a že jsi užívala s kámošema z jeho klanu. Doufám že se kvalita udrží nebo bude stoupat.

181

Odpovědět

Goodbye :)))

181

Odpovědět

F.3.A.R! Good choice, girl!

182

Odpovědět

ScrapYard nerovná se scrapland.

182