Odvykačka 2/4The Online Gamer (S01E23)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:278
Počet zobrazení:4 153

V dnešní epizodě se nám odhalí i ostatní pacienti a dozvíme se, co některé z nich přivedlo do léčebny, kam byl Aaron tak podle vlákán.

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Becco, zvedni ten telefon, krávo! Matka mě napálila. Trčím na nějaký odvykačce v lese. Přijeď pro mě. - Tohle teda ne. - Ne! Ne.

Žádný telefony. To je můj telefon, vole. Pravidla pro vaše dobro. - Vy*er si! - Páni. Vy*er si ve spolek. Jak je? Jsem Mike, spolubydlící. Já nejsem tvůj spolubydla. Vlákali mě sem. Měl jsem bejt na turnaji. Když jsem přijel poprvé, slíbili mi, že můžu zmlátit šlapku. - Takže asi tak.

- Co tady děláme? Jsme na táboře pro závislý pařany. Hrával jsem GTA osmnáct hodin denně. Dnes už ani nepomyslím na to, jak jsem... jezdil po Liberty City v tanku, mlátil lidi, dealoval fet a kradl divný auta. Já nejsem závislej, vole. Nepatřím sem. Musím se vrátit na víkend s dvojitou expou!

Odtud se nedostaneš. Teda, pokud tě Peterson nepustí. - Já už jsem tu 27 týdnů. - Na to se*u! Je čas na skupinovou terapii, hoši. Skupinová terapie... to je píčovina, sleduj. Rozmlátím ti ksicht! Zdravím.

- Ahoj. - Čau. S radostí oznamuji, že máme nového člena rodiny. Prosím, přivítejte Aarona v reálu. Ne! Petersone, já ho znám! Je to magor, v našem kruhu být nemůže. To mě po*er! To je lord z Buznova. Takhle s princem Azerothu nemluv!

Damiane... myslel jsem, že ten hlas jsme už potlačili. Omlouvám se. Přivolal ho zpět. Kvůli takovým, jako je on, jsem odešel z reálu. Oba se posaďte. Sednout. Posaď se. První varování, Ericu. Tak jo. Všechny vás vítám. Posadil jsem nás do tohoto kruhu, abych zdůraznil, že toto je kruh důvěry.

Zde můžete říct cokoli a nikdo vás nebude soudit. Posuď moje koule. - Ničí náš kruh! - To nic. To je varování číslo dva. Teď, jakožto člen reálného světa vás zde vítám. Všichni se porozhlédněte kolem a položte si otázku.

- Jste tady? - Já jo. Jo, jsem tu. Nicolasi? Slyším, ale za chvíli dokončím level. Ne. Hele, Nicolasi... soustřeď se, už nejsi ve hře. Jsem tady.

Já jsem tady. Já jsem tady taky. Paráda. Skvělé. Všichni jsme tady. Teď, jménem reálného světa bych rád vyjádřil, jak je skvělé, že tu jste. - Kdo by chtěl dnes začít? - Já začnu. - Dobrá. - Začni tím, že mi ukážeš kozy. To nebylo chytrý, vole.

Třetí varování, příteli. V téhle místnosti musíš nést následky svých činů. Jak by se ti líbilo, kdyby Ashley odpověděla: "Ukaž mi péro!" Si ku*va piš. Chceš vidět péro? - Ne! - Ale chce. Chce ho vidět. Do toho. Ukaž jí ho. - Cože?

- Nebuď bu*na, vole. Za svá slova musíš nést následky. Vstaň, kalhoty dolů, vytas ho! Ne. - Chcem ho vidět. - Nesahej na mě, vole. Dělej, nebo se Ashley omluv. - Tak jo, promiň. - Odpouštím ti. Skvěle, skvěle. - Ashley, můžeš začít.

- Děkuji. Vítej, Aarone. Jen bych chtěla všem říct, že dnes... je to přesně dva měsíce, co jsem naposledy pomyslela na mou Sims rodinku. Uvědomila jsem si, že musím krmit i sama sebe. Že se musím občas vykoupat. A že se už nechci starat o své Simíky. - To je skvělé. - Díky. Můžu se taky podělit se skupinou?

Ty krávo! Jistě. Jak většina z vás ví, jsem tu na příkaz soudu, protože jsem zmlátil poldu a ukradl mu auto. Hustý. Naběhnul jsem přímo na něj a povídám: "Trubka, nůž, bomba, zatraceně velká bazuka!" Trubka...

bum, přímo do zátylku. Šlohnul jsem mu auto a valil jsem to po dálnici, bez cheatů. Sirény houkaly, po obličeji mi tekla krev... Miku... trochu se uklidni. Omlouvám se. To bylo vostrý. Jseš hustej. Ne, nejsem hustej. To bylo vážné a já udělal chybu. Mělo to následky.

Opravdové následky pro lidi. Dobře. Jsem na tebe pyšný. Damiane? Co ty? Ne, když je tu on. Damiane, tohle je důležitá lekce. Ve skutečném světě jsou lidé a jiné překážky, které musíš překonat. Když se to podaří, je to skvělý pocit. - Chci, abys to zkusil.

- Ne. Vole, přísahám, že se ti nebudu smát. Neboj se. Kryju ti záda. Tak dobře. Tenhle příběh jsem nikdy nikomu nevyprávěl. Se svou guildou jsme obtěžovali jednoho farmera a já narazil na jednoho Rogua. Nejkrásnější holka, jakou jsem kdy viděl. Začal jsem na ni dorážet, jedna věc vedla k druhé a najednou jsme byli zasnoubeni.

Vzali jsme se. V Azerothu bylo zrovna jaro. Nádhera. Byly tam obě naše guildy. Druhého dne jsem se připojil, abych jí předal dárek... ale našel jsem ji... s jiným chlápkem. Ukázalo se, že měla 2000 manželů.

Přesně tak. Ty vole, ty jseš ten největší retard, jakýho jsem kdy potkal. Říkals, že se mi nebudeš smát. Lhal jsem, debile. Přestaňte se hádat. Nejradši bych tu všem rozmlátil palici golfovou holí! - Orel! - To by stačilo. Půjdeme ven.

Pokračování příště...

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nadprůměrný díl.

181

Odpovědět

Ej-Ejron

181

Odpovědět

EAGLE ! :D

183

Odpovědět

Takto jsem se už dlouho nenasmál :D úžasný seriál

183

Odpovědět

Super díl! Měli by udělat film.

184

Odpovědět

Hráč GTA nezklamal :)

182

Odpovědět

v 2.06 hovorí Aron, stirke one a máte tam Eric ;)

180

Odpovědět

Opraveno.

182

Odpovědět

+BugHer0Nechci být hnidopich, ale furt to tam je :-D

181

Odpovědět

+BugHer0Titulky se při prvním načtení ukládají do paměti prohlížeče a nějakou dobu tam zůstanou, i když se nahraje jejich nová verze. Lidé, kteří si video pustí ale až teď už změnu uvidí a stejně tak ty, pokud si to pustíš v jiném prohlížeči.

181

Odpovědět

+BugHer0Pustil jsem si to poprvé až teď a furt to tam je :)

180

Odpovědět

Zda se to jen me nebo zvukova stopa je trosku posunuta?

1815

Odpovědět

Tenhle díl se mi zdá trochu nedomyšlený. Vždyť tam ani není zavřený... Jsou tam okna a dveře, stačí jen odejít...
Krom toho, si nemyslím, že by nechali takhle samotné takové magory... Ten co hrál GTA je tak labilní, že bych se nedivil, kdyby tam všechny zabil tou svojí baseballovou pálkou.

1821

Odpovědět

Bože môj, naozaj? Každý jeden diel sa nájde niekto, komu treba pripomínať, že sa jedná o fiktívny seriál, ktorý to všetko berie s veľkou nadsádzkou.

183

Odpovědět

Dokoukal jsem to a nainstaloval GTA :D

184

Odpovědět

wtf? stíhám načítat 2 fullHDčkový streamy najednou, ale tohle video se mi seká?

1834

Odpovědět

možná kdybys ty 2 full hdčkový streamy vypnul tak by se to nesekalo..

185

Odpovědět

+po tom co sem je vypnul samozřejmě...

1823