Přidat do sledovaných sérií 2
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:259
Počet zobrazení:4 734

Copak se asi děje u Arona, když nefunguje internet? Nejen to se dozvíme v dnešní epizodě Online Gamera, jehož cesta k vyšším levelům se poněkud komplikuje...

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Ku*va! Kdy přijde ten pos*anej opravář na ten net? Říkal, že dorazí mezi jednou a šestou. Je asi osm minut po jedný. Jakej noob si dá rozmezí pěti hodin? Chci ten po*ranej internet!

Klan bude levelit beze mě. Drž ku*va hubu, nebo tě umlčím. Sklapni, nebo ti najedu autíčkem na dálkáč do řitě! Zavolám nálet na tvoje zatracený péro! Já poštvu psy na tvou ku*du. Pokusím se opatrně navádět raketu na tvůj mini vercajk! Rozpářu tě nožem a vyvrhnu tě! - Jdeme si to vyříkat do ložnice.

- Co? Může přijít opravář, nebuď blbá... Jseš retardovanej? Jdu zapařit na PSP. Říkal jsem, ať na tý s*ačce nehraješ. Internet nefachá a já chci hrát. Řekl jsem ne! To mě jako zastavíš, ty močko? Vy*er si, kobercolízačko.

Nikdy mě neposlechneš, proto s tebou nehraju Nazi Zombies. Naposledy jsi zabil všechny zombiky a já musela otevřit dveře, abys nepřišel o body. Potřebuju body, abych získal Air Cannon. Možná bych ho měla sebrat já, tragéde. Já ho seberu, jsem lepší než ty. Naposledy jsem tě musela nejmíň desetkrát oživovat. Protože mě ku*va neposloucháš, kozatice. Možná tě neposlouchám, protože tvoje taktika je trapná, ču*áčku.

Takhle o mojí taktice ku*va nemluv. Moje taktika není trapná! Je ještě trapnější než tvoje umístění v žebříčku. Víš co? Až pojede net, neobtěžuj se mě zvát do hry. Protože s tebou hrát nebudu. Paráda, možná konečně taky vyhraju. Leda že bys hrála trénink, lamko. Možná si půjdu dát s tvejma kámošema z klanu pořádnej hardcore.

Můj klan si do huby neber, čubko. Konečně, po*ranej lager. Co ty tu ku*va chceš? Říkal jsem, že toho budeš litovat. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdyby se mi bezdomovec vysral do prostred obyvaku, mam z toho zhruba stejne, jako po zhlednuti tohoto videa :-(

1814

Odpovědět

sice s tvym komentářem nesouhlasim, protože jsem ho měl hodně rád, do tý doby, než vypípali 90% slov, protože si zřejmě myslej, že je dneska neznaj děti už od 6ti let, ale fakt jsi mě rozesmál :D

180

Odpovědět

To mě fakt _____, že ti ______ ______ vynechali, ty ______ slova, který to dělaly o ______ 100% ______ lepší!! ______ ______ __________ ____ __ ______. :-/

181

Odpovědět

Miluji tenhle seriál i přes to, že jsou ty díly krátké, ale ta cenzura mě teda docela štve daleko líp by to znělo bez ní.

183

Odpovědět

:D zajímavý je, že je vycezurovaný f**k a s**t, ale pussy, dick, bitch... ne.

182

Odpovědět

+BullOverNěco tam musí zůstat jinak by to nebyla legrace.

187

Odpovědět

já měl tip na to kdo ho unes, napsal ho kámošce a ta mi to vySPOJLÉÉÉÉÉÉÉÉÉRovala v originále. #6.

1813

Odpovědět

AAaaaa a to jako mám čekat týden ?!?!? :( aaa super ale! :D

183