Přidat do sledovaných sérií 2
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:343
Počet zobrazení:5 076

V dnešní epizodě Online Gamera uvidíme, co na Aarona chystají WoWkaři, kteří ho tak podle zajali. Čekat na opraváře internetu a ocitnout se v zajetí, to na*ere!

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Nadešel čas odplaty. Vypadá menší než si ho pamatuji. Nebylo to tak těžké. Lehčí než sejmout bosse na třetí úrovni. Konečně, po*ranej lager. Co ty tu ku*va chceš?

Říkal jsem, že toho budeš litovat. Tak kdo je noob teď, blbečku? Udělejte cestu pro Tiriona Fordringa. Už přichází. Teď jsi v kaši. Můj pane, máme pro vás s orkem dárek. Dobrá práce, warlocku. Takže ses k nám vrátil, temný elfe.

Zajatec si přeje promluvit. Raději projev úctu. Vy*erte si, po*raný buzny! Ticho! Pokud tedy nechceš žadonit o milost. To ty budeš žadonit až ti sundám tu hnusnou korunu a budu tě s ní mlátit, dokud ti hlava nevyleze zadkem.

Uvězněný elf nejedná rozumně. Řekni o mně ještě jednou že jsem elf ty teplej piráte. Můj vládče, mám toho dost. Je na čase ho ztrestat. Říkal jsi "můj vládče"? "Panečku, mů vládčíčku..." "pozorovat vaši vládu pohádkové říše mi ho pěkně postavilo..." buzno! Mohl bych tě na místě zabít.

Warlocku... uklidni se. Co navrhujete že uděláme s naším zajatcem? Opovažte se na mě sáhnout, vy buzny! Nechť pocítí hněv Azerothu. Sešlu mu arcane kouzlo přímo mezi oči. Obalíme ho v dehtu a posypeme peřím. Proměníme ho kouzlem v králíčka.

Ne. Neklesneme na jeho úroveň. Jsme hráči zasvědceni cti a integritě. musíme udělat správnou věc. Postavíme ho před soud a vyřkneme spravedlivý trest. - Cože? - Výborný nápad, má paní. Vznešení mágové, ctihodní orkové... připravte se na soud.

Temný elf versus obyvatelé Azerothu. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

d******e zase v tom nejnapinavjejsim momentu

181

Odpovědět

Jsou to větší magoři než jsem čekal. To se mi líbí. Teprv je to sranda :-D

180

Odpovědět

Já teda nechci rejpat ale, 2:18 "ass pirate" nemá s pirátstvím moc společnýho (nechal bych asi jen jako teplouš)... :D ...každopádně uznávám že slang neni lehký překládat.... jinak dobrá práce ;)

180

Odpovědět

takovy RP čuráci mě dokážou nasrat aj ve videu

1829

Odpovědět

To je prostě taková blbost, že se od začátku těším na další díl. :D

182

Odpovědět

Ta cenzura mě tam slušně SERE!

180

Odpovědět

WoWko sem hrál maximálně týden, tak už tomu nějak přestávám rozumět :D

185

Odpovědět

jinač slabší díl ..

187

Odpovědět

Proč je to tak krátké? :'( :'( :'(

185

Odpovědět

Dosti mě štve ta cenzura. Přesněji řečeno styl, jak to dělají. Co je špatného na vypípávání? Z toho neustálého snižování hlasitosti mě už bolí hlava.

Ale jinak super díl. :)

181

Odpovědět

Nechci rejpat, jen bych upozornil na chybu: 3:08 - „integrity“ není integrita, ale spíše poctivost nebo čestnost :-)

181

Odpovědět

v tomhle vyznamu to znamena neco jako "sounalezitost", coz je divny slovo... kazdopadne zasvetili jsme se cti a cti by taky vypadalo parádně :)

184

Odpovědět

Nechci rejpat ani do jednoho z vás, ale místo řešení významu "integrity" bych spíš opravil překlep "zasvědceni" v dotyčné větě... :D

180

Odpovědět

:D :D :D S těma wowkařema je to slušná sranda :D Mohlo by to vycházet častěji :)

183

Odpovědět

nuda, jde to pekne do haje

1830

Odpovědět

tenhle dil nic moc, cekal sem vetsi p***l ale ta asi bude az v dalsim dile a navic je kratkej . D: teda nechapu to slozeni ty guildy, jako to maj bejt hordaci ci co, ze tam maj jednoho orka ale pak nechapu teda ten zbytek, asi hrajou za obe strany (jako), ale docela tam delaj ze sebe posuky D: si myslim ze se takle drasticky asi Larpari nechovaj.. Ja hraju za alianci a nesnasim hordu, uplne se mi hnusi, hral sem za ni tak max do 20 lvl a prestalo me to bavit... jenom za alianci sem expil z mrtvejch hordaku v BG od 20 lvl do 85 D:
ZA ZIVOT HROUDU (HORDU) POLOZIM A ZA WOWKO SKOLU ODLOZIM !!!!

1846

Odpovědět

mg ty jsi asi solidní ?***k ktrej neumí hrát wowko a jen kecá sračky že druhá frakce je na hovno.. nejseš trochu jetej ty klikerskej backpedale?

1811

Odpovědět

+bulljokerty vis hovne asociale, hordaci sou k****i .... wowko nehrajou jenom maly deti ale i dospeli co si chtej zahrat.. Na kazdym serveru je nadpocetni prevaha hordy v dusledku toho ze deti si myslej ze sou zly tak hrajou za hordu, proto nemam rad hordu... Kdyz si chce clovek zaexpit tak pride nakej k***t (hordak) a zacne votravovat a pak dostane na p***l a nebo s nim pride cikanska ferovka a dostanu ja. proste deti...

187

Odpovědět

Řekl bych, že bylo lepší když jste ty sprostý slova vypípávali než tam dělat takový mezery.

1823

Odpovědět

my nic nevypipavame... vypipavaj si to sami, aby jim to youtube nesmazal

184