Odplata 3/4The Online Gamer (S01E13)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:310
Počet zobrazení:4 279

Aarona čeká soud za jeho "zločiny" proti WoWku a všem virtuálním obyvatelům Azerothu. Ti ho v předchozích epizodách zajali, vydávajíc se za opraváře internetu. Soudní líčení právě začíná a teď půjde opravdu do tuhého...

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Soudní slyšení započalo. Huntere, přečtěte obžalobu. Temný elfe... Dalšímu zatracenýmu kašparovi co mě nazve temným elfem useknu jeho smradlavý nohy a nacpu mu je do p*dele.

Klid, pane, nebo budete souzen v nepřítomnosti! Huntere, pokračuj. Černý... tedy afroamerický elfe, byl jste obžalován z následujících přečinů: nelegální interakce s game masterem, použití nevhodného slovníku, sexuální harašení v průběhu začlenění mezi lid Azerothu.

Nikdy jsem nebyl a nikdy nebudu patřit mezi lid Azerothu. Klid! Shledáváte se... vinným, či nevinným? Dobrý muži, shledávám se tak, že ti useknu péro a udávím s ním tvou matku až jí budu projíždět kaďák.

- Co ty na to? - Klid! Drž jazyk za zuby, temný elfe. Děkuji. Warlocku. Prosím, pokračuj. Vaše vznešenosti, rád bych povolal prvního svědka. Orka. Pocti nás prosím svou přítomností.

Nejvznešenější z orků, přísáháš před tímto soudem, že budeš ctít WoW počestností, integritou a týmovým duchem? Na svou čest, na Thralla. Můžeš se posadit. Warlocku, svědek je tvůj. Děkuji, výsosti. Ctihodný orku, co se přihodilo 31. srpna 2010 v onom parku? Toho dne jsem spatřil muže používajícího zakázané zbraně v bitvě.

Granát. Headshot, bez míření. Nevhodnou a urážlivou mluvu. Co jseš zač? Čaroděj ze země koz? Ty jseš ten WOW vymaštěnec z tý pařby. Drž ku*va hubu. Ty i tvůj pomocník mi můžete vykou... řit! A taky urazil matku vaší výsosti. Tvoje matka je jízda života!

Je s námi tento muž nyní v soudní síni? Ano. Ano, je. Je to on! Podejte mi někdo kvér, ať můžem ukončit to jeho trápení, prosím. Uvolňuji svého svědka. Děkujeme, Orku. Můžete jít. Moment, já ho zpovídat nemůžu? Jistě. Jen tak to bude fér.

Pokračujte, Vznešený orku, po vašem pohádkovém pobíhání v parku, použil jsi či nikoliv lubrikant, když jsi to dělal soudci do zadku? - Klid, klid! - Jsi debil... - Sedni si! - Ticho v soudní síni! Děkujeme, pane orku.

Táhni do p*dele. Klid. Můj vůdče, je čas rozhodnout. Jinak nás bude jen schazovat a urážet. Vyhul si! Jazyk za zuby. Vaše ctihodnost a výsost Tyrion Fordring, tento soud a obyvatelé Azerothu vás, pane temný elfe, shledávají vinným!

Jaký je trest? Napadá mě to pravé ořechové. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ja myslim že je to celkem dobrý, teda ja sem se aspon bavil :D

180

Odpovědět

Takže jsem se vlastně nedozvěděl vůbec nic....

181

Odpovědět

nevite nekdo jmeno lovkyne? :_D

180

Odpovědět

no koukám na to už jen z povinnosti....je to čim dal tím větši chujovina...přijde mi že tam skoro každej šileně přehravá a v celku to je o ničem

tuhle epizodu jsem užil jen diky tej "lovkyni" co na začatku četla obžalobu... :D

183

Odpovědět

Co tam jsou wowkaři, tak to je trapnější a trapnější

186

Odpovědět

připadá to jenom mě, nebo kvalita tohodle seriálu jde do "TICHO"ček!

182

Odpovědět

Ze začátku to bylo super, dokonce i reálné, ale teď už to je kravina a nesmysl.

183

Odpovědět

Imho měl Aron použít svého právního vzdělání, když to byl velice nadějný (?) student? Mám za to, že by je i v takovém soudním procesu rozsekal :-)

180

Odpovědět

Soudce si trošku víc přihnul z nějakého lektvaru. :D :D :D

182

Odpovědět

Tento "seriál" má jen dvě chyby. Cenzuru a délku. Zbavit se těchto chyb, tak se z toho stane něco strašně awesome, ale i přes to musím ohodnotit 10/10. Děkuji za překlad.

183

Odpovědět

Nechcete sem dávat tu necenzurovanou verzi? Tohle je celkem otravný.

184

Odpovědět

Fakt nechápu proč na to ještě koukám...ale stejně vím že si to příště pustím zase...

186

Odpovědět

afroamerican elf :D

184

Odpovědět

Je to sice zajímavý seriál, ale ty poslední díly s WoW jsou podle mě dost zdlouhavé... Pořád se vykecávají a nic zajímavého se neděle. Tento díl byl celý jen o soudním procesu, který trval snad věčnost. jediný kdo mluvil OK byl Aron, jinak tam mluvili hrozně pomalu a nudně. Mám tento seriál jako celek sice rád, ale ty poslední díly jsou horší a horší. Mělo by se to radši nějak změnit k lepšímu...

187

Odpovědět

na chrome nefunguje :/

1817

Odpovědět

pardon, chtěl jsem komentář napsat jinam :D

1810
Další