Přidat do sledovaných sérií 2
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:241
Počet zobrazení:4 590

Aaron se v dnešní epizodě chystá prosit o druhou šanci. Dostane ji? Bude se chovat pořád stejně? U koho vlastně bude žadonit? To vše se dozvíte, pokud mrknete na další díl Online Gamera!

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Ricku, no tak. Prosím, vole. - Tak jo, posral jsem to. Promiň. - Ne, Aarone. Nevezmu tě zpět. Ricku, vole, udělám, co budeš chtít. Cokoli, budu ti líbat zadek. Klidně ho zákazníkům vykouřím. Ricku, prosím, vezmi mě zpátky.

Aarone, pokusil ses krást v mém obchodě. To se nedělá. Nevezmu tě zpátky ani náhodou. Teď prosím odejdi, odháníš mi zákazníky. - Zdravím, vzal bych si Homefront. - Samozřejmě. Ne, vole. Tohle nechceš. Ne. Nechceš novou, chceš bazarovku. Na tom ušetříš tak 15 dolarů.

Vem bazarovku. Fakticky? Máte bazarovku? Jasně, máme. Jen pro ni zaběhnu dozadu. Aarone, mohl bys mi pomoct? Jasně, jo. Ricku, no tak, vole. To byla parádní nahrávka, uznej. Z bazarovek máme mnohem víc peněz. Jo, zareagoval jsi fakt dobře, ale zpátky tě vzít nemůžu.

Jsi nespolehlivý, pořád máš připomínky, jsi emotivní... To prostě nemůžu. Bože, Ricku, nebuď takový máslo! Vychází nový DLC a já jsem švorc. Potřebuju tu práci. Prosím, Ricku. Prosím! Aarone, co to děláš? Nebuď buzna, Ricku.

Já škemrám. Moc prosím, Ricku. Přísahám na svoje skóre, že budu ten největší dříč, jakýho jsi kdy měl. - Prosím, Ricku! Prosím! - Tak jo, dobře. - Vstaň. - Hustý. Jestli něco poděláš, z fleku letíš. Je to jasné? Chápu, vole. A odpustíš si ty tvoje poznámky.

Budeš ke mně zdvořilý. Budeš zdvořilý na zákazníky. A taky přestaneš mluvit o ejakulaci na hrudník mé manželky. A uděláš cokoli řeknu. Tak jo, souhlasím se vším. Fajn. - Dobře. - Takže jsem zpátky? - Ano. Jo, paráda.

Paráda. Super. Co kdyby ses převlékl a šel prodat tuhle hru? Provedu, pane. - Víš ale, že ta hra je sračka a ten týpek noob, že jo? - Ano. Tak jo. Jsem zpátky! Dnes je váš šťastný den, pane. Máme poslední. Ještě že ji máte.

Díky za ušetření těch 15 dolarů. Bylo mi potěšením, pane. Je to vskutku skvělá hra. Opravdu je tak dobrá? Zajisté, strašně dlouhá. Tak tedy díky. Přeji hezký den, bu*no. Aarone, co tady děláš? Není to náš teamkiller? Pořád podrážíš lidi?

- Ty tady zase pracuješ? - Jo, demente. Pracuju. To, cos mi minule provedl, bylo pěkný svinstvo. Já ti ale odpustil. Proč bys tu zas chtěl dělat? Pořád jsi mlel, že Rick je po*raná bu*na, že ho naložíš do p*dele... Haló, Ricku. Jsem na svém místě, vše připraveno a v pořádku. Dobře. Tede, Aaron se opět připojil k Next-Gen týmu. To vidím, ale celkem mě udivuje...

Klan je zas pohromadě, brácho. Už žádný teamkilly. Fajn. Potřebuju, abyste dohlédli na obchod, protože musím zajet nakoupit něco k jídlu a tak. - To zní skvěle. - Dobře. Nelepší šéf na světě, no ne? Jsem teď pěkně v p*deli. Becca mě vykopla a rodiče se mnou nemluví.

Tohle potřebuju. Nepo*er mi to zase. Ty a já, spoluhráči, tentokrát vážně, jasný? Já ti to minule nepo*ral, mohl sis za to sám. - Spoluhráči. - Jo, spoluhráči! Jak je, noobové? Tady je Lindsey. Díky za sledování. Jestli se vám video líbilo, dejte mu palec nahoru, hoďte ho na Facebook nebo tTwitter. Pomůžete nám tím a budem vám vděční.

Jen pokud se vám to líbilo. Nezapomeňte nás sledovat i nadále, protože za týden tu bude další díl.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A já že, proč má OG tak nezvykle velký hodnocení a pak jsem viděl na konci tu bloncku a bylo vymalováno :D

181

Odpovědět

Prosím, nepřestávejte s překladem The Online Gamera. Sice někteří ještě nepochopili, že celý je v nadsázce a vyhrocený, ale to neznamená, že další ho nemají dost rádi, nečekají na další díl a necení si překladu. :)

180

Odpovědět

ouuu jsem tak rád že jste nepřestali s překladem! Tenhle seriál sice už možná nepatří k nejvtipnějším, ale pořád mě baví sledovat co ten blázen vyvede v dalším díle.

183

Odpovědět

Nemusíš se bát, ono se to pak hezky rozjede a je to lepší o 200%. Vyděl jsem asi 20 dílů napřed v EN a je to bomba =)...

180

Odpovědět

Gamer sice už moc vtipný není, jak tady někteří píší, ale mě to baví sledovat jako takový obyčejný seriál z "reálného" života.

182

Odpovědět

Online Gamer už není nějak dobu vůbec vtipný, ale tento díl aspoň nebyl totálně trapný.

1814

Odpovědět

Hmm... 1:30 cca mám za to že říká "butthurt" ne "butter", takže asi... osina v zadku? :D Jinak supr překald, díky :D

181

Odpovědět

To bylo na konci useklé schválně nebo tam už žádný pokračování být nemělo?

182

Odpovědět

schvalne. zve tam na youtube nejakejch 2 veci ktery tu nemame. je to usekly asi o 10 vterin

181

Odpovědět

já už myslel že to je ta s tou ejakulací na hruď :D

182

Odpovědět

Novinka na konci :D

182

Odpovědět

Ale překvapilo mě, že byla normální. :)

181