Druhá šance 3/4The Online Gamer (S01E20)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:217
Počet zobrazení:3 780

Propařit celý víkend, nebo jít na rande? Těžké dilema, se kterým se bude muset Aaron poprat v dnešní epizodě. Jak jste na tom byli o víkendu vy?

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Banda po*ranejch noobů... Rovnou do kaďáku. Teď jsem na řadě já. - Co? - Teď já. - Ani omylem, vypadni. Hraješ už asi 9 hodin. Já chci taky. Vždyť Black Ops ani nemáš rád.

Proč prostě nejdeš ven? - Je pátek večer, vyraž si. - Jsem v pohodě. - Proč nejdeš nabalit nějaký buchty? - Ne! Becca do toho šla. Má přítele. S*át na Beccu. Kdybych chtěl holku, tak ji mám. Jasně že jo. Mohl by sis dát inzerát. Tak nejspíš sbalíš 5 až 10 holek jen za víkend.

To není zas tak blbej nápad. Becca chce hrát free for all, budem hrát free for all. Tam venku je tuna roštěnek. - To si piš. Proč na to hned nevlítneš? - Až to dohraju, vole. - Ahoj. - Jak je? Takže tu bydlím odjakživa. Kuře mám ráda, ale... Je to tu pěkný.

V inzerátu bylo, že máš velký dudy. - No, já... - Ukaž mi je. Pořád žiju u rodičů. takže teď akorát šetřím, - abych se mohla odstěhovat, což je vzrůšo. - Ku*va! - Co se děje? - Nemají tu těstoviny se sejrem. Krabí koláčky taky zbožňuju... Kristepane, ty jseš zalagovaná. - Tak co si dáš?

- Já nevím. Řekl jsem, ukaž mi dudy. Ne. Lag. - Je toho tady tolik na výběr. - Lag! Tak jo, dám si kuře, ale jako přílohu si dám hranolky. Cože? Ty cheatere! Buzny jako ty ku*ví celou hru. Zalagovaný, cheatovací svině. Nesháněl ses teď někdy po bytě?

Ceny jsou fakt... Ku*va! Nemaj tu ani čokoládový mlíko! Hej, udělej mi sendvič. Jsme v restauraci... Řekl jsem, ať mi uděláš sendvič, krávo! Nevím, jestli mám nějakej oblíbenej druh vagíny, ale kdybych si měl vybrat, byla by to zrzka. Na tý světlý štěrbině s rudejma chloupkama je něco hustýho.

Víš, jak to myslím? Dobře, dám si jen salát. Pos*anej salát? Ty jseš takovej noob. - Proč by sis dávala salát? - Já nevím. - Protože mi chutná? - Za hodinu se vrátím, jsi hrozná blbka. Vole, proč jsou holky tak blbý? - Co se stalo? - Každá byla tak hrozně blbá. Měl jsem chuť urvat si koule.

- Možná by pomohla trocha respektu. - Respektu? Respektuju holky co maj ban na Xbox Live. Buď maj bejt v kuchyni, nebo přisátý na... mým péru. - Zajímalo by mě, proč nemáš holku. - Já vím.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hraje Black Ops, na uších sluchátka jak h*vado a slyší, co mu říká? Jako fakt?

186

Odpovědět

Jako fakt, už to má nacvičený.

181

Odpovědět

Až na tu bloncku docela tragédie :-D

184

Odpovědět

Víkend... No jak to říct. Stále existují dobří lidé, protože jsem se probudil doma.

185

Odpovědět

Kdyby sem si ten víkend pamatoval :D

185

Odpovědět

On byl vikend? :-(

183

Odpovědět

muj víkend byl dilema mezi učenim na zkoušku, hraním BF 3 a trávením času s přítelkyní :D :D :D

1812

Odpovědět

kolik si dal fragů, noobe? :D

183

Odpovědět

Tak hra ti neuteče, přitelkyně možná jo , ale tak se najde jina.

A zkoušku mužeš taky kdyžtak zopakovat :D

180