Odvykačka 1/4The Online Gamer (S01E22)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:260
Počet zobrazení:4 670

Poté, co se dal Aaron opět dohromady se svou dívkou musí čelit dalším nástrahám...

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Aarone. Co? Tvoje matka mi pořád volá a nechává vzkazy, protože jí nebereš telefon. Ať si trhne, nemluvím s ní. Pořád žvaní o tom, jak je hraní návykový a podobný kraviny.

- Má nás za nějaký feťáky. - Jo, je divná. - Pusť mě k tomu, zahraju si. - Akorát se to načítá. Chci hrát s tebou. Chystám se hrát, až se to načte. - Nebuď kretén a nech mě hrát... - Odpal! Teď hraju já. - To je pro...

- Máš tlustý sklo! Je to pro tebe! Milý Aarone, byl jste vybrán jako hráč na Black Ops Headshot turnaji. Hráči z čela žebříčku byly sezváni, aby se zúčastili tohoto turnaje s hlavní cenou ve výši 100 000 dolarů. - Cože? - Ty kráso! Zvou jen tebe? - Jasně že jo.

- Naser si! Ukaž to. Ty vole, kámoši z klanu zblednou závistí. Musíš tam bejt zejtra ráno. Tohle vmetu matce do ksichtu. Mohl bys jim zavolat, aby mě vzali taky? Ne, holky stejně určitě nezvou. Jsem ku*va lepší než ty. Jediný, v čem jsi lepší, je kouření kokotů.

Bože můj, koukni se na tabulku. No tak, víš, že jsem vždycky chtěla na profi turnaj. - Nebuď hajzl! - Hej! Nebuď jak kravka. Nejsi zvaná. Ale můžeš na mě koukat. - Jsi debil. - Měla bys na mě bejt pyšná. Můžeš se tam nakrucovat a fandit mi.

Aarone, do toho! Aarone, do toho! Vykuř si péro a nacpi si ho do řitě. Já nikam nejedu. Jak chceš. Musím si sbalit. No tak, vykuř mi ho pro štěstí, než odejdu. Naser si! Fajn, až vyhraju, nic ti nekoupím.

Krávo. Vole, kdo pořádá turnaj v takovýhle prdeli? Zdravím, mladíku. - Ty musíš být Aaron. - Pro tebe AlkoholikSpermomet. Jistě, jistě. Já jsem Peter. Dostals můj dopis? Ne, vole. Jel jsem 12 hodin busem do Středozemě honit kouzelníky. - Jo, přišel mi tvůj dopis. - Prima. - Kde se mám zapsat?

- Tady. Je na čase naložit pár noobů. Tak jo, jdem na to. Tudy. Co to kurva je? Omlouvám se, Aarone. Tohle dělám nerad. Nerad klamu. Tvá matky to viděla jako jediný způsob. O čem to ku*va mluvíš?

Aarone, vítej na odvykačce pro hráče. Cože? Ne! To ne! Ne! Pusť mě ven! Ne! POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím, jestli tvůj spolubydla bude mít pro tohle pochopení...

182

Odpovědět

Prosím smazat - blbě přiřazený komentář.

181

Odpovědět

Normálně tomu seroši přicházím na chuť. Jen kdyby to nebylo tak krátké.

180

Odpovědět

Možná by se mi to i líbilo kdyby to nebylo o konzolistech :D

1812

Odpovědět

Škoda, že název byl jeden velký spoiler :(

Ale jinak se dost těším na další díly :D

181

Odpovědět

:D Už jsem si zvyk tady ty názvy nečíst :D Spoiler je tu každej druhej...
Video dobrý (jako vždycky), těšim se na další díl.

181

Odpovědět

Pardon, ale tohle je oficiální název dílu, ne žádný náš výmysl. Tak snad nám nebudete vyčítat, že se držíme originálu a záměru autora. :-D

180

Odpovědět

"Vykuř mi ho pro štěstí." To taky vyzkoušim, až pudu třeba na zkoušku

183

Odpovědět

A to jsi to nejdřív musel někde vidět, aniž bys na to přišel sám? :D

1810

Odpovědět

Nevím, jestli tvůj spolubydla bude mít pro tohle pochopení…

180

Odpovědět

hahaaa ten zvuk na zaver jako v nakym hororu.

181

Odpovědět

Nemůžu se dočkat na další díl a abstinenční příznaky :)

182

Odpovědět

Čekal jsem že to na něj ušili ty "wowkaři" nebo co jsou zač. BTW ten chlápek z tý lečebny se tak hezky šibalsky usmíval :D.

182

Odpovědět

Hezky si ho podal :-D

183