Odvykačka 4/4The Online Gamer (S01E25)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:199
Počet zobrazení:4 559

Podaří se Aaronovi dostat z odvykačky pryč? Dostane se ven i někdo jiný? Změní ho pobyt a léčba, nebo zůstane pořád stejný? To a více se dozvíte v dnešní epizodě!

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Dnes je velmi významný den. Ashley dokončila program a stal se z ní obyvatel skutečného světa. Dnes se s námi rozloučí. Všichni mi budete chybět, ale moc se těším na svou skutečnou rodinu a na to, jak si budu dělat nové dýchající přátele.

- Ne. - No tak. Budeš mi chybět. Dokážeš to taky, neboj. Vezmi si příklad ze mě. Reálný svět především. Mějte se tu, lidi. Tak jo, je čas na večeři.

Bylo ku*va na čase. Chcípám hlady. Moment. Smutná zpráva. Všichni si tu zasloužili jíst v reálném světě, všichni až na tebe. Vole, kvůli žvanci ti ho kouřit nebudu. To jsem rád. Jestli se k nám ale chceš přidat u večeře, musíš udělat jednoduchou věc.

Pověz nám příběh. Fajn, povím vám, jak jsem mr*al tvou matku do zadku. Počkej, nenechal jsi mě domluvit. Pověz příbeh, aniž bys použil nadávek, sexuálních odkazů a jakýchkoli narážek na videohry. - Chípne hlady. - Tohle je pí*ovina! Nejradši bych to tu srovnal se zemí náletem.

Tak jo, pojďme si všichni užít to skvělé jídlo. - Všichni, až na... - Bože můj. Přestaň bejt noob, tady máš příběh... Výborně. Pověz nám něco ze života. Cokoli. Před dvěma lety jsem mrdal... Sakra. Jsem měl sex... Zatraceně. Tak jo.

Jsem randil s jednou buchtou a oba jsme byli... Je mejdlo nadávka? Technicky vzato ne. Je to hygienický prostředek. Tak jo, oba jsme byli mejdla na právech. - Tys chodil na práva? - Jo, vole, je to kurevsky... Sakra. Je to nuda k posrání. To nic. To nic. Soustřeď se na svou kamarádku.

Pořád jste spolu? Ani hovno. Byla to kráva, která nesnášela Call of Duty. Zabírám si jeho stejk. Kdybych našel kvér, všechny bych vás postřílel. To by stačilo. Pojď, Aarone. Do svého pokoje! Pusť mě. Nech mě bejt. Tvoje herní postava nepotřebuje jíst, takže ty jíst taky nebudeš. Tohle je mučení, ty magore.

To i tvoje závislost na hrách. Je na čase pochopit důsledky. Kéž bych měl teď houfnici. Netuším, co to je, ale až budeš připraven čelit reálnému světu, dej mi vědět. Mezitím chci aby sis představoval, jak se láduju stejkem. Pusť mě ven! Bože, já se tak nudím! Už to chápu, vole.

Jsem v klidu. Už mě můžete pustit. Umírám. Vy jste takový noobové. Má to ráda do huby... Tvá máma měla jít na potrat... Mi ho vykou.... řit. Ne-e. Můžeš zmlknout? Poslední, co potřebuju, je další kráva online.

Do hlavy, krávo, právě jsem tě dostal. O 2 týdny později... Ahoj. - Jak je? - Co děláš? - Obouvám se. - Paráda, jdeš někam? Jo, na sezení. - Uděláš pro mě něco? - Ne. Ale jo.

Až uvidíš Petersona, řekni mu, že jsem připraven čelit reálnému světu. Jasně. Až budem oba venku, mám to u tebe. Pozor všichni, Aaron by chtěl něco oznámit. Ahoj. Jen vám chci všem říci, že jsem se rozhodl přestat hrát videohry.

Ty krávo, on to fakt dělá. Vedeš si skvěle. Chci být zdvořilý k lidem, seznamovat se s novými lidmi a povídat si s nimi. Nechci už nesnášet lidi, co hrají hry plné elfů a kouzel. - Takže z nás budou kámoši? - Nejspíš ne. Taky už nechci znevažovat ženy a homosexuály. Nicolasi...

Chci jen zpátky svou matku a chci být doma se svou rodinou. Gratuluji. Vítej v reálném světě. Jsem tu. Ne! Všichni umřou! Kdo se postará o moje simíky?! Nech mě. Jdi do hajzlu! Hurá, Ashley je zpět. Pokračování příště...

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odvykačka... Bezkonkurenčně nejlepší 4 díly, které tento seriál zatím nabídl. Kromě první epizody, ta měla totiž také šťávu.
Konec jako byl zde jsem nečekal. Spíš jsem si myslel jak Arona pustí a ten si na svobodě odplivne jak je pěkně přečůral.

180

Odpovědět

Ashley je zpět :D :D Já teda myslím, že hrát nebude a další díly budou o soužití s chronickou pařankou :D Takže se to vlastně otočí :)

181

Odpovědět

Co nějaký další TableTop ? :( :(

184

Odpovědět

Nevíte na čem je zavislej Nicolas?

180

Odpovědět

TH3 ON71N3 G4M3R: Animated

http://www.youtube.com/watch?v=vqADjf5UyDg

180

Odpovědět

Bože,ať to jenom hraje a nepřestane hrát hry.Je to nehorázná sranda :D

1811

Odpovědět

poloviční SPOJLER

nic nehraje a už nebude hrát.

1819

Odpovědět

+EM4CZEM4CZ: Táhni jinam blbe.

193

Odpovědět

+EM4CZVyliž mi idiote, nikdo tě nenutí na tenhle poloviční spojler reagovat, kdyby byl celý tak se v něm dozvíš jak dlouho to vyléčení Aronovi vydrží.

187

Odpovědět

druhej!!!!!
teda chi říct skvělej díl a perfektní nápad s matoucím názvem

1817

Odpovědět

druhej!!!!!
teda ch říct skvělej díl a perfektní nápad s matoucím názvem

1817

Odpovědět

ten konec :D

184

Odpovědět

on se vrátí..

182

Odpovědět

Kur** alespoň před to napíšu spoiler :D

1810

Odpovědět

+anonymus360to já nevim jestli je to spoiler :D každopádně nevěřim že mu to takhle zůstane :)

180