Přidat do sledovaných sérií 2
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:241
Počet zobrazení:4 555

Aaron se vrací ze svého léčebného pobytu zpět domů a teď je jen na něm, aby odolal nástrahám pařanského života, které na něm číhají na každém kroku. Zvládne to?

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Vytáhni si hlavu z prdele a poslouchej, co říkám. Aaron mi ožralej nechal vzkaz, že je v lese nebo tak něco. Asi před dvěma týdny a teď je nedostupnej. A navíc o tom turnaji nikdo neslyšel.

Jo, potřebuju pomoc. Aarone! Díky za nic, ty krávo vymaštěná. Moje matka je tak otravná. Ahoj, Rebecco. Kde jsi sakra byl? Na výpravě. Co to meleš?

Objevil jsem skutečný svět. Kurva, prohráli jsme. Jste banda tragédů. Díky bohu, že jsi doma. Je víkend s dvojitou expou a nový mapy nikdo nezná. Vožerem se a všechny postřílíme. - Víš, jak to tady smrdí? - Jo. Hodila jsem do mikrošky rybí prsty.

Možná byly trochu prošlý. Co to děláš? Už to potřebovat nebudu. Co to s tebou je? Musíme si promluvit. To si kuř. Třeba o tvým falešným turnaji. Ten, o kterým jsi mi lhal.

Jestli zjistím, žes byl s klaunem Guccim... Rebecco, poslouchej! Jasný? Byl jsem na odvykačce. Na odvykačce? Paráda. Bylo na čase, aby ses zbavil choutek na malý kluky. Mé herní závislosti. - Co to meleš?

- Objevil jsem skutečný svět. A Rebecco... chci, aby ses přidala. Rebecco mi říká jen moje babka, buzno. Zníš jako moje ségry. Máš vymytej mozek nebo tak něco? Ne. To ty. Jseš jak vypatlaná kázající kurva.

Tohle si vyprošuju, Rebecco. Ocenil bych, kdybys mě nenazývala homosexuálem a nezesměšňovala homosexuály. Jsi prolhanej parchant! Ne, jsem plný života. Takže už nebudeš hrát videohry? Ne, nebudu. Tak to jo.

Co když ti povím, že v Black Ops je nová zombie mapa a je celá umístěná na zku*veným Měsíci? Řekl bych, že dávám přednost Zemi. A taky konverzaci s opravdovými lidmi. Tak jo. Tak jo. Co když ti povím o mapě na golfovém hřišti a že vím, kde se schovávaj kempři?

Jo, pojďme je naložit, zlato. No tak... Headshot, pojď si. Hnus! Rebecco, to ne! Raději si zahraju skutečný golf nežli videohru. Tečka. Ty jseš ale retard! Nebudeš schopnej tomu odolat, až uvidíš, jak ses propadl v tabulce.

Ty jsi tak politováníhodná. Rebecco, jsi ztracená. A já se stěhuju pryč. Chci být zase právníkem a tohle prostředí mi nesvědčí. Nemůžeš se odstěhovat. Sama si to tu nemůžu dovolit. Navíc je tu zítra LANka. Navrhuji, aby ses přestěhovala k sestrám.

Jsou to tak pozitivní vzory. Žít s těma ku*dama je to poslední, co chci. Tak já jdu. Měj se. Uvidíme se. Kéž by ses udusil kravatou. Kdes byl, vole? Dobré ráno.

Dobré ráno? Vím, že jsem byl pár týdnů pryč a omlouvám se za nepříjemnosti, ale už jsem tu a Rick říkal, že místo je pořád volné. Takže ty se omlouváš? Cítíš se v pohodě? Cítím se skvěle, díky za optání.

Je to léčka? Teď mě praštíš? Ne. Jsem jen nadšený, že tu mohu být. Tak dobrá. Vítejte v Next-Genu! Pokračování příště...

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak kvůli tomuhle dílu jsem se právě zaregistroval.
Snad první díl, u kterého jsem se opravdu zasmál :)

184

Odpovědět

ten herec, co hraje Aarona, je parádní a myslím že mu to fakt jde a měl by hrát v normálních filmech .. když Rebecca mluvila o těch nových mapách na měsíci nebo co, tak ten chlap to zahrál parádně, fakt to vypadalo že se přemáhá :D

181

Odpovědět

Takhle by to mělo skončit. Ideální konec... napravení závisláka. Návrat na práva. Huraa pro Aarona.

Škoda, že tak to asi celé končit nebude :(

1821

Odpovědět

To by byl dost na ho*no konec.

1818

Odpovědět

"Pokračování příště...", škoda, já doufal, že bude konec dobrý, všechno dobré.

181

Odpovědět

To pípání je k***a ta nejotravnější zasraná věc kterou kdy člověk vymyslel a jenom kvůli tomu musím tomuhle seriálu dávat tak nízké hodnocení

188

Odpovědět

Prvá časť, v ktorej nechcem dať tomu debilovi facku. Snáď to vydrží.

1816

Odpovědět

Nevydrží, profackuješ ho u 30 dílu.

1814

Odpovědět

Cely cas som na to cumel s otvorenou hubou a neveriaco krutil hlavou :D

184

Odpovědět

první

1843

Odpovědět

rakovinu

1813

Odpovědět

Chápu, že si o sobě myslíš, že jsi první k***t, ale opravdu nemáš pravdu... takových k****? jako seš ty je na světě bohužel mnohem víc.

184

Odpovědět

kdo bude kouřit Aaronovi.

181