Přidat do sledovaných sérií 2
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:223
Počet zobrazení:3 987

Závěrečná epizoda Aaronovy proměny je tady. Zůstane takový, jakým ho odvykačka stvořila, nebo se vrátí do starých kolejí? To vše se dozvíme právě dnes!

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Zdravím, hoši. Dobré odpoledne. Jak se dnes máte? Mám se skvěle. - Tede, doneseš mi ty peníze? - Jo, peníze... Jak to jde, když je Rick mimo město? Jsem tak osamělá.

Chceš mi snad dělat společnost? Ne, musím dokončit puzzle z minulého týdne. Jasně. Jsou těžší než vypadají. Jsem tak upjatá. Musím zpátky do práce. Dozadu. - Díky. - Jo. Slyšel jsem, že jste osamělá.

Ne, jsem v pohodě. Panebože, panebože! Aarone, ty zatracenej noobe! První varování! Prej upjatá. Já bych tě upjal zezadu, ty ku*vo! Takhle nemluv. Naser si. Ne! - Haló?

- Ahoj, to jsem já. Potřebuju tvou pomoc. Fakt? S čím? Myslím, že chci jít na tu odvykačku kvůli mé závislosti na hrách. Páni, to rád slyším, Rebecco. Nejlepší zpráva dne. Jo. Můžeš se zastavit? Chci si o tom promluvit.

Hned jsem tam, za chvilku se uvidíme. Do p*dele. Ku*va! Rebecco? Kdo je tu připravenej na odvykačku? Sklapni, ty noobe! Rebecco, co se to děje? Nevím, co ti na tom táboru pro gaye udělali, ale musí to skončit.

Rebecco, chtělas pomoc. Přestaň mi říkat Rebecco, ty uprděnče! Budeš tu sedět a poslechneš si, co ti chci říct. A budeš koukat na to, co ti ukážu. Jestli po tom už nikdy nebudeš ctít znovu hrát CoD, můžeš si vzít tu svou tlustou ku*du a vypadnout odsud. To je směšné. Tak jo.

Na co mám koukat? Na nic, jen trochu herních záběrů z Modern Warfare 3. Nevím, jestli bych měl... Vypadá to ku*evsky hustě! Když se to někomu líbí, tak asi jo. Mají tu balíčky jako odměny za sérii zabití. Hromadný zabití! Jo a taky novej Survival mód v multiplayeru, kde tě naháněj týmy.

Cože? Mně je to jedno! Nezájem. A co novej mód, kde musíš zabití potvrdit sebráním psích známek z těch, co jsi odpravil? Panebože! To s kemprama pěkně vym*dá. Jo, zlato.

Už žádní kempří! Chci to! Chci! Nemůžu. To ne! Opravdu tam necháš ty australský a britský kurvy jen tak běhat? A co ty blbky, co to neumí hrát? "Panebože, já tu umřu!" A kdo bude nadávat všem těm lagerům? Chci to hrát! Pěkně s těma noobama vym*dám! Je zpátky!

Naložím každý uřvaný děcko a každýho nooba do kaďáku. Zteabaguju každou krávu, která se to pokusí hrát! Ku*va jo! Vopíchám Rickovu starou mezi kozy a naseru do huby wowkařům! To je můj malej prasák! To je ono! Budu Modern Warfare 3 pařit, dokud nepadnu vyčerpáním nebo dokud nebudu úplně na kaši!

To je ku*va vono! Miluju tě! Já vím.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jediná chyba na tomhle seriálu? .. Paří CoD a ne Battlefield..

1812

Odpovědět

Ten konec je taaaak romantický. :D

180

Odpovědět

By mě zajímalo, kdo hraje Rickovu starou...

180

Odpovědět

Tak už vím... je to Rachelle Wood ;)

180

Odpovědět

Tak to že chtěl vytřepat pytlík do Rickovi manželky nemá nic společného s jeho závislostí na hrách. To bylo prostě normální chlapské chování. Znám i závisláky co radši hrajou než souložej, takže Aron na tom ještě není tak špatně :-D

180

Odpovědět

Neeeeeeeeeeeeeeee proč ten dil nebyl o tom jak klati tu jeho manželku ...:D

185

Odpovědět

00:24 -> Tedov vyraz : Rape mode ON ! :D

180

Odpovědět

jezis ty efatury jsou az v black ops 2.. nechapu navic mw2 je jebka

1823

Odpovědět

MW3 - největší kravina a jeho to změní zpět? Tak to je smutný :D

1812

Odpovědět

Konečně ! Aaron je zpět!:D

187

Odpovědět

Dear god, Rickova žena.... :D

180

Odpovědět

Totálně nejlepší díl všech dob, málem jsem upadl ze židle :D Jak šel dozadu v krámě, už sem cítil k čemu se schyluje :D A když to potom puklo u Rebeky předčilo to mé očekávání...Na tohle sem čekal 4 díly.
btw: moc pěkná paní :)

189

Odpovědět

Když byl kladas měl jsem ho radši :) Každopádně nechápu proč šla ta ženská po Aaronovy když ten blondák vypadá líp než on :)

1828

Odpovědět

Kuli čemu asi :D

181

Odpovědět

Škoda, já ho měl docela rád, když byl hodnej. :(

188

Odpovědět

Taky jsem ho měl radši jako nooba..
Ale o tom ten seriál neni -- musí to bejt idiot bez smyslu pro respekt, aby to bylo ono.

V každym případě ten seriál s každým dílem zatim stoupá na kvalitě. Alespoň podle mýho názoru...

181