Přidat do sledovaných sérií 2
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:206
Počet zobrazení:4 073

Napětí roste a čím dál více netrpělivých pařanů čeká ve frontě na svou kopii MW3. Jak si Aaron poradí s uřvaným frackem? A jak kartami v obchodě zamíchá Becca? To vše se dozvíte v dnešní epizodě.

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Ani hnout! Co tu ku*va chceš? Je to fronta na Modern Warfare 3? Je, ale ne pro děcka. Proč si nejdeš domů hrát s plyšákama? Kdo sakra jsi?

Já tu pracuju. A o jednu věc se postarám. Na tuhle hru žádný uřvaný dítě ani nehmátne. Klídek, magore. Tebe bych si podal v jakýmkoli CODéčku, jasný? Proč nejdeš doplňovat regály nebo tak něco, čubko!? Regály už mám doplněný, idiote. Ani ve snu nejsi lepší než já, ty noobe.

Fakticky? Tebe vloni sponzoroval Astrogaming? Cože? Ne. - A tebe? - Jo. To je fuk. Nejspíš jsi hacker. Vyhul, vole. To by se ti líbilo, co? - Jseš snad teplej? - Ne. - Ty jseš.

- Parádní stěr, ten vymyslela tvoje babka? Ne, vymyslela ho tvoje babka po tom, co jsem j včera večer vojel. Ty bys šel do mojí babčy? To je nechutný. - Jseš prase. - Zmlkni! Hej, lidi, tenhle týpek rád kouří chlapy a klátí babky. Te teda ne. Jaký to je, když ti koule jezdí přes pipinu a plní ti pusu? Vypadni!

Žádnou MW3 tu nedostaneš! Klidně si stůj ve frontě, ale nic nebude. Fajn, skočím si do Game Brothers. Jejich zaměstnanci snad nejsou retardi. Nejspíš jsou. Vy*er si! Zmlkněte, jinak dostanete ho*no všichni! Proč tak držkuješ?

Jen tak. To je fuk. Dík, žes mi držel flek. Označkuj mi účet. Cože? Žádný předbíhání! Hej, fronta je tady. Nebrečí tu nějaký děcko? Držel jsem jí fleka, klídek. Říkals, že krávy patří dozadu.

Cos to právě řekl, noobe? Jednu bych ti pleskla, ale neudělám to, protože by to bylo týrání zvířat. Proč může bejt one vepředu? Protože spolu chrápeme. Proto. To není fér. Já tu včera spal. Takhle to nejde. Chci mluvit s vedoucím. Zmlkněte, vy smradlaví kempeři.

Becco, musíš na konec fronty. Co prosím? Ne! Jo, jdi dozadu. Cože? Ty dáváš zpátečku, ty bezpáteřní kozomrde? Neprosakujou ti náhodou tampóny? Nemůžu tě pustit. Já ti jednu pustím. Poslouchej, bufetko.

Hned padej dozadu. - Ne. - Jo. - Ne! Neoznačím ti účet, ty rudovlasá couro. Měl bys nosit šprcku přes hlavu, protože jsi velkej černej ču*ák prolezlej nemocema! Kdybych chtěl bejt s čubkou, koupil bych si psa. Teď padej honit auta, nebo tak něco. - Označ mi účet! - Ne! Máš banána.

Koukej vypadnout. Naser si. Doufám, že někdo přiběhne a pořádně to tu rozmlátí! Tragédko! Naval účtenku. Padej. Další. Pokračování příště...

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem jediný, kdo si myslí, že se Becca spřáhne s tím děckem? :D

180

Odpovědět

Kristepane, toho, čo vymýšľa tie dialógy, by mali zavesiť za gule do prievanu.

186

Odpovědět

Máš banána :-D parádní překlad :-)

180

Odpovědět

1:05 - chybí "ji", jinak díky za překlad :)

183

Odpovědět

ten klučina je vyučenej ho hezky rozdrtil :D

180

Odpovědět

Velkej černej ?***k :-D

180

Odpovědět

Makam v krame rok a neco a teda fronty jsem zatim nezazil :-D asi u nas nejsou lidi tak nateseny na hry..

181

Odpovědět

většinou hry na fronty jsou jenom když obchod pořádá půlnoční prodej

180

Odpovědět

+bulljokerdamn teda fronty na hry :DDD

180

Odpovědět

Prý regály už mám doplněné :D konec toto...děcko ho dobře setřelo, jde vidět jak to má natrénované z cod...každopádně zastávám názor, že Znovuzrození 4/4 byl je a bude nejlepší díl všech dob.

180

Odpovědět

Dobře s ním vytřel ten kluk :D

180

Odpovědět

Konečně seřval tu kravku :D

183