Přidat do sledovaných sérií 2
51 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:255
Počet zobrazení:5 026

Řádění mezi zombíky pokračuje a Becca si to začíná užívat...

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz - Tady je ta krabice. - Já první. Tak jo, největší noob první. Ať to stojí za to. Granátomet? To je trapárna. Haha, a máš to. Ať je to dobrý.

Ať je to dobrý. Ne asi! - Závidíš? - Teď já, kuní ksichte. - Opičáci? - To se může hodit. Já vím, ale potřebuju bouchačku. To je ono! Zkusím to znova. Medvídek? Toho si strčte do pr*ele! Hele, WoW magore, mám tu pro tebe kouzlo.

Abrakadabra, zm*de. Ta bedna se přemístila. To je moje dementní sestra. - Sejmi ji. - To jsem chtěla vždycky udělat. Jednoho nech živýho. Říkal jsem, ať necháš živýho, blbko. Promiň. Nechala jsem se unést zabíjením svojí debilní sestry. Tohle je blbý místo, musíme se přesunout.

Pokračování příště...

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nektere dily jsou super, bouzel vetsina je fakt bida, ale tak nejak ze setrvacnosti se na to da divat...
btw jsem jedinej komu pride divny ze se pri strelbe na zombie krejou za sloupama?

190

Odpovědět

Díl naprosto o ničem...

185

Odpovědět

Zdarec, tak jsem se regnul asi po 2 letech, už jsem to nutkání něco napsat nevydržel. Tady jsem se chtěl zeptat, proč yt kanálu jsou díly Online Gamera sezařeny jinak než je postujete tady. Nepřícházíme tak o něco? Díky

180

Odpovědět

Tohle má na starosti překladatel, ale měl jsem za to, že to překládá ve správném pořadí... ;-)

183

Odpovědět

+BugHer0I když to vypadá, že v tom mají bordel oni http://www.youtube.com/watch?v=mdLpVoHM68o&list=SP456D95510F092D12 ani tu nevidím ten první díl.

182

Odpovědět

+BugHer0žádnej bordel v tom není, jejich seznam je delší protože v něm jsou zařazené i vynechané záběry nebo ukázky z natáčení, ten seznam je otočený takže první díl v seznamu je aktuálně předposlední natočený z července, zatímco ten poslední co je za první dílem série TOG:GM je ten nejnovější TOG:MK z 26.9.2013, stačí se podívat na datum, takže jdou ty díly správně.

celá série se začala vysílat o vánocích 2009.

190

Odpovědět

Nevim proč, ale přišlo mi vtipný, když tam na konci šla Becca skrčená s tou sukní s silonkama. :D

180