Přidat do sledovaných sérií 2
46 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:275
Počet zobrazení:5 126

Jak si asi Aaron povede dál mezi zombíky? To uvidíte právě teď...

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Tak jo, těmahle dveřma. Teď otevíráš ty, krávo. Díky. Debile. Co to má sakra bejt? Vy nevíte, kdy skončit, co?

Pecka! Tyhle tajtrdlíky naložím jako prase. Právě jsme vás naložili, po*raný noobové! A ku*va. Hodím jim tam opičku. Není to rozkošný? Vypadnem z týhle díry. Co je tam?

Jdem to zjistit. Páni. Tohle je hustý. Vzchop se a připrav se. Jsem připravenej, šlapko. Tak někoho zabij. Co to meleš, masím je celou dobu. To já je zabíjela, idiote.

Tak proto jsem já team leader? Já budu leader, našla jsem bednu. To já našel tu posranou bednu. Tak jo. Kdo dá víc headshotů, ten bude team leader. To zní dobře, čubko. Tobě už nikdy střílečku neprodám. Chcípněte, vy nemrtvá špíno! I když jsi mrtvá, tak bych do tebe šel.

Headshot. Tohle byl headshot. To byl poslední? Vypadá to, že kolo skončilo. A sakra! Dostali mě, oživ mě. Nabíjím. Oživit!

Pořád nabíjím. Krávo. Ne. Do prdele. Ty idiote, proč jsi mě neoživil? Kdo je idiot, kterýho sundali? Padáme, potřebuju kvér. Mimochodem, já jsem teď team leader. Noobové maj přednost.

Kde je ta blbá bedna? Jdem tudy. Hustý, tady je. Co je tohle? Becco, doval se sem. Mám dvě podělaný pistolky. Mrkej na to. Juggernaut!

To je hustý, dej mi trochu. - Zapomeň, já to našel. - Poděl se! Ne, to já to našel... Páni, to bylo vostrý. Padáme. Pokračování příště...

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Má to ještě hodně dílů? Viděl jsem asi úvodní 3 a během toho se mi ten týpek zprotivil tak, že od té doby tady nesnáším ty náhledové obrázky s jeho obličejem.

1816

Odpovědět

První díl co sem viděl z celého seriálu...a ptám se..proč proboha někdo na tohle plýtvá časem a překládá to ?

1813

Odpovědět

Protože to neviděl dříve žádný strážce vesmíru, aby to mohl zastavit :D

Ale teď opravdu, sledoval jsem celou sérii, ale tahle s podtitulem zombies stojí vážně za *****

210

Odpovědět

Další díl o ničem. Bohužel musím říct, že tohle je zatím nejubožejší série tohohle seriálu. Komu tam taky vadí ta jeho zrzavá přítelkyně?...To je tak strašně nesympatická ženská.

186

Odpovědět

Mam dobrý zprávi - příští díl už bude 100% lepší. Sice sem ho neviděl, ale horší než poslední 2 bejt prostě nemůže.

186

Odpovědět

ta tlusta devka neumi chodit na podpatcich proto tak dupe :-D

184

Odpovědět

I kdyz si mrtva stejne bych te o.... :-D

182

Odpovědět

To upadlo tenhle seriál

185

Odpovědět

Za tenhle koment schytám dost špatné karmy ale nemůžu si ho odpustit. On ten seriál měl i někdy úroveň? Možná pár dílů kdy se Aron držel a hrál si na slušňáka...

187

Odpovědět

+KasinyOde mne máš palec nahoru. Seriál je špína od začátku do konce a pár úsměvných situací (A-A-Ronův zrod) to nezachrání.
Na vulgaritách pár filmů založených bylo ale u těch jsem se alespoň zasmál.

186

Odpovědět

ani nevim, jestli to pouštět... Bude zase čistě 6 minutové střílení zombíků?

182

Odpovědět

Jo bude :/

180

Odpovědět

Ty zombie to muselo bavit, nabíhat 50x a umírat a pak znova a znova..

184