Přidat do sledovaných sérií 2
39 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:255
Počet zobrazení:5 131

Závěrečná část Zombie snu, ve kterém hraje hlavní roli Aaron, Becca a horda zombíků se na vás valí právě teď...

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Co je to za zm*dy? To jsou paka z tý debilní odvykačky. - Nas*at! - Pojď sem. Zdrhej! Ku*va! Ne asi.

Kde to sakra jsme? Netuším. - Je tu taková tma. - Zmlkni. - Ty zmlkni. - Drž ku*va hubu! To ty máš na kvéru baterku, já jsem úplně slepá. - Drž se u mě. - Jako by to pomohlo. Co to sakra děláš? Do pr*ele!

- To ne. - Sakra, pryč! Dělej, dělej. Rychle! Běž! Běž! Běž! Běž! - Potřebuju přebít. - Sakra. Už je to dobrý. Ku*va, došly mi náboje. Becco, kryj mě! Nejde to!

Ne! Neeeee! - Ty připosranej noobe. - Oživ mě! Na to je trochu pozdě. Ty vado, Becco, právě jsem měl hustej sen. Koho to zajímá? Jdu si lehnout. To bylo hustý.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

TOG nesleduju, viděl jsem nějaký díly kolem svadby a první díl zm série. Druhej a třetí jsem vynechal úplně a až tento jsem se podíval. No musím říct, že to bylo fakt o ničem jen střílení a trapné zrychlení záběru aby to vypadalo že jsou zm rychlí. Proto doporučení pro ty co to neviděli, tak se nedívejte a pokud vám to nedá tak se podívejte na první a poslední díl, myslím že o nic nepřijdete.

194

Odpovědět

Po shlédnutí první minuty prvního dílu jsem se rozhodl zombie sérii vynechat a podle všeho jsem udělal dobře :)

181

Odpovědět

konečně tahle serie skončila....ono by to ani tak hrozné být nemuselo, kdyby to udělali třeba jen na 2 díly, bylo to moc dlouhé a nenabízelo to žádnou zápletku....

181

Odpovědět

No tak konecne je konec tem 4řem sračkoidním dílům, pif paf pif paf další zombie pif paf pif paf a porad dokola. Děs běs.

182

Odpovědět

Uznávám, že Zombies série za moc nestála, ale celkově to není špatný seriál, děkuji za jeho překlad a prosím o další díly.

182

Odpovědět

No ty vole, konecne som sa dockal toho, ze im konecne dosli naboje :D

183

Odpovědět

Teda ty zombíci.. pěkná nuda... Doufám že to bude jako za stara, nebo alespoň trochu.
Četl jsem názory o tom že gamera přestanete překládat, ale to bych zase nechtěl. Jo, sice teď docela nuda, ale tak když už to mám takhle rozkoukaný tak to chci za každou cenu dokoukat, takže já jsem pro přeložení všech dílů, vesměs je ten seriál přecejenom dobrej! :-)

181

Odpovědět

Jo "zombies" se mohli preskocit, ale zas to aspon nebylo narocny na preklad jenom Fuck a Reloading...
Tesim se na dil az Aaron vypomuze s rozvazkou pizzy

181

Odpovědět

... sem doufal, že když je to tak nahovno serie (vážně 15minut toho jak na ně behaj zombíci ve frontě a chcípaj), tak bude aspoň dobrej závěr... a nic. Absolutně nic...
Vy, co jste tak šťastní, že jste to ještě neviděli, ani se na to nekoukejte... absolutně NIC se v žádnym dílu z týhle serie nestalo. Ani jednou to neni napínavý, nebo vtipný, nebo cokoli jinýho. Koukal jsem na to jen proto, že jsem čekal, že to bude mít nějakej dobrej závěr, kterej by mi ten promarněnej čas vrátil... ale prostě nic.

183

Odpovědět

Díky za tip :)

181

Odpovědět

Konečně poslední díl série Zombie! Doufám, že se seriál vrátí do starých kolejí. Tahle průměrně zpracovaná střílečka bez příběhu mi lezla na nervy.

181