Rage QuitThe Online Gamer (S01E42)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:216
Počet zobrazení:4 759

Zombie epizody skončily a Aaron se vrací opět do práce, kde na něj čeká ještě něco daleko horšího, než byli Zombíci...

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx Nebudu hrát ve hře, kde je hostitel lagující noob, kterej nakládá Murlocky do kaďáku. Končím! www.videacesky.cz Před 6 hodinami... Vole, na jedný lance jsem potkal debila, kterej řval, že MW3 smrdí a Skyrim je pecka.

A já na to, že bych se radši nechal opíchat tlupou zombíků, než hrát Skyrim. Pořád na úrovni. Budeš dneska něco dělat, nebo bojuješ o titul Pracant měsíce? Tvoje matka je Pracant měsíce... ve firmě Kouří mi ho s.r.o. A je na to náležitě hrdá. Slyšels něco o tom, že budem mít novýho šéfa? To je teplý.

Proč Rick najímal novýho managera? Proč nepovíšil mě? Jsem profík. Vole, Rick je pos*anej noob! Pozor na jazyk, když jsi v obchodě. Co to kurva je, ty vole? Rád tě zase vidím, Aarone. Ty musíš být Ted. Já jsem Damien. Nový manager v Next Gen Videogames. - Rád tě poznávám. - Těší mě. To mi ho vyndej.

Tohle je horší než spawnkill. Vy se znáte, nebo tak něco? Jo. Tohle je ta buzna, co si v šatech hraje na víly v parku. Zaprvé, už je to dávno a nebyly to šaty, ale roucho. Zadruhé, použij to slovo znovu a pěkně si tě podám. Myslíš ku*vu? Nechceš, abych říkal ku*va? Tak mě zkus ku*va zastavit, ty ku*vo!

Já ve skutečnosti mluvil o tom druhém slovu. - Buzna. - Bingo. Když se tak ty transko přestaneš chovat, tak ti tak možná přestanu říkat. To je první varování, kámo. Ještě dvě a uvidíme, jak se mág na 70. levlu vypořádá s trollem. Nemůžeš mě vykopnout, lamáku. Já jsem tady party leader. Teď jsem party leader já.

Nastanou změny. Jako třeba? Dobrá otázka, Tede. Je to snad tvůj starej, Tede? Jak vidíme na tomto příkladu, násilné hry pro dospělé dělají z lidí monstra. Nech si to pro Oprah, vole. Ježíši Kriste. Přestaň fňukat.

Seznam změn vám do budoucna samozřejmě přepošlu. A Aarone, raději by ses měl vrátit do práce, nebo tu začnu vyprávět o tvé přezdívce. Temný elfe. Já se vrhnu na papírování. - Temný elf? - Ani na to nemysli. Jasně, Temnej elfe. Zatracenej teamkillere. Budeš tu jen kempovat, nebo se na něco vrhneš?

Co prosím? Ty krávo, jseš retard? Mám rovnátka, pane, Bože můj, retarde, řekni: Jakmile se objevím, sešlu na sebe nálet. To je velmi urážlivé. Velmi, velmi urážlivé. Omlouvám se, pane.

On je tady ten mentálně postižený. Vůbec ho neposlouchejte. Dva zamilovaní retardi, rozkošné. Máme tu takový program, kde pomáháme postiženým s integrací... Omlouvám se. Já nejsem retard! Má i Tourettův syndrom. Víš, kdo má Touretta? Tvoje matka, když ji brousím. Mr*ej mě, Aarone!

Jo, to je vono! Mr*ej mě do kaďáku! Můžu vám pomoci? Přemýšlel jsem o nákupu tohoto. - Jdem na to, - Jseš noob! Nejspíš si necháváš shodit zásoby, když hraješ MW3, že jo? Nechápu, co se to tu děje. Ignorujte ho. Koukej vypadnout. Ven! Cože?

Já, já, zavolám na tebe raketu, když si nedáš bacha. Padej, ku*va! Retardům neprodáváme. Magore! Táhni. Aarone, můžeš ke mně do kanceláře? Nebudu ti kouřit v kanclu, buzno! - To jsem rád. Pojď. - Fajn! Co? Co se stalo s tím zákazníkem?

Byl to retard a těm my hry neprodáváme. To znamená, že si tu nic nekoupíš ani ty, retarde. Přestaň používat to slovo. Retard! Retard! Retard! Retard! Retard! Gratuluju. Varování číslo 2. Next Gen bude asi brzo přijímat. Co já s tím, nerde? Nahlásím tě, žes mi ho chtěl vykouřit.

- Vypadá to, že jsi moc fixovaný na penisy. - To spíš ty, buzno. Chci po tobě tohle. - Jsi špatný v prodeji stříleček a her pro dospělé. - Dobře. Noobům stejně neprodávám rád. Teď už neprodáš nikomu nic. Jelikož dokazuješ, jaké mají tyto hry vliv, nesmíš je prodávat. Děláš si pr*el?

Když někdo tyto hry bude chtít zakoupit, vyplníš s ním tenhle test. Jakmile projdou a potvrdí průkazem, že jsou starší sedmnácti let, tak jim Ted může hru prodat. Co to má bejt? To je všechno. Pošli mi sem Teda. Tohle dělat nebudu... To se ještě uvidí, Temný elfe.

Aarone, můžeš na chvilku? Čeho si královna žádá? Vtipné. Můžeš tady slečně namarkovat hru, prosím? Ahoj. Je mi líto, krávám, co patří do kuchyně, neprodávám. A je to tady. Namarkujete mi to vy? Aarone, do toho.

Má vaše trouba připojenej Xbox? Jak můžete jinak hrát? Originální. Uděláte to vy, nebo ne? Cože? Ne! Co to děláš? - Díky. - Děkuju. Naval to! Pěkný den. Šlo ti to, Aarone. Můžeš jít za Tedem. Už na mě nikdy nesahej, hackere.

Vole, nemůžu uvěřit, že Rick najal WoW magora, aby tu šéfoval. Líbí se mi, jak to tu vede. Děti potřebujou ochránit před hrama. Nikdo se tě na nic neptal, babi. A na toho hajzla zavolám nálet, hned jak budu mít šanci. - Jak to šlape, Aarone? - Jak je? - Jak žiješ?

- Jen se mi tu celej den vozí po koulích nějakej vocas. To nasere. Potřebuju jedno MW3. Můj malej mi ji včera zničil. Celý to požvatlal. Malej debil. Nesnáším děti. Už se to nese. - Vítejte v Next Gen. - Naser si. Potřebuju vyplnit tento test, pak si promluvíme o nákupu. Debile!

Nevyplňuj to. Prostě mu to prodej. Vrať se k regálům, díky. Zapomeň, mágomrde. Tuhle hru prodám kámošovi z klanu. Aarone, ruce pryč od her pro dospělé. Co se tu děje? - Donuť mě. - Fajn, to bylo třetí varování. - Gratuluju. - Koho to sere? - Končím.

- Brácho, žádnej rage quit. Pozdě. Nebudu hrát ve hře, kde je hostitel lagující noob, kterej nakládá Murlocky do kaďáku. - Můžu tě citovat? - Můžeš. Končím! Půjdu makat ke Game Brothers, takže si naser. To netrvalo dlouho. - Takže co k tomu formuláři? - Jen vyplňte jméno...

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

,,Je to retard a těm my hry neprodáváme´´ :D

180

Odpovědět

Po dlouhé době kvalitní Online gamer. Mortal Kombat už snad ani raději nekomentuju :(

181

Odpovědět

Toto je jeden z lepsich Online gamer, ale stale nic moc a Mortal Kombat se mi teda libil mnohem vic.

188

Odpovědět

Co na tom stole dělá od 6:26 ten Virtual Boy? To patří do videoherního pekla, ne? :D

190

Odpovědět

sracka :-D

co je to k***a ten svet webserialu co tady linkujete na fb ?
To je novej profil nekoho kdo preklada Mortal Kombat nebo co ? dik za info.

Mohli byste psat o tom, co sem cpete. Do ted se tu akorat lajkoval videacesky profil nebo profil serialu a potom sem jebnete tohle bez popisku :-D clovek nevi jestli to je nakej scam nebo co

1817

Odpovědět

Wtf? Koho zajímá nějakej fb?

180

Odpovědět

0:55 "nepovíšil"...až mě z toho zabolely oči :D

180

Odpovědět

až jsem si z toho ublinkl na klávesnici :D

181

Odpovědět

Opraveno, díky. ;-)

00

Odpovědět

Cele deni tohoto dilu se veslo do 7 sekund, kde tento dil zacinal.

189

Odpovědět

Tak to si asi neviděl poslední "minisérii", kde by se dalo několik dílů narvat tak do 5 vteřin, že si stěžuješ zrovna na tenhle díl. Tenhle je za poslední dobu jeden z těch lepších.

181

Odpovědět

+BullOverPsal jsem to u vice dilu, nektere mi prisli i celkem zabavne, ale zrovna tento ne. Ne ze bych si stezoval, aspon je na co koukat a nekdo si s tim dal praci to udelat. Jen me zarazi, ze do toho nenacpou vice veci, aby to lidi lakalo.

182

Odpovědět

Super díl, "nebudu ti kouřit v kanclu, buzno!" :D

186