Přidat do sledovaných sérií 2
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:207
Počet zobrazení:4 705

Aby nemusel žebrat o peníze, našel si Aaron novou práci. Jakpak se mu asi zadaří?

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx Ahoj. Dobré odpoledne. Omlouvám se, že se vtírám. Ale rád bych vám nabídl něco speciálního. Je to něco jako DLC. Chcete, abych vám to stáhl? Díky, ale nechci.

Hele, je to něco jako víkend s dvojitou expou. To musíte mít! Nemusím, ale díky za nabídku. Hele, ty krávo... snažím se ti helpnout, jasný? Pomoct na jinej level. Mám něco rozdělaného, takže... Nedělej, že musíš něco dodělat.

Nejspíš ho někomu hulíš a vrtíš se u toho, šlapko. Bože můj. Proč mi radši neuděláš sendvič? Kurva, nesnáším holky. www.videacesky.cz To je ono. Tohle.

Tak jo, jdi. Dobrá, tu košili si budeš od teď muset žehlit. Cože? Vypadám, že bych snad patřil k plotně? Ne. Nejsem ženská. Nic žehlit nebudu. Vyžehli si košili, nebo padej. Mně je to fuk. No dobře, řeknu svý starý, ť mi to vyžehlí. Od toho přece přítelkyně jsou.

Najal jsem tě jako výpomoc, ale dneska musíš na plac. Tak šup. A nabízej speciality. Hustý. Co že mám dělat? Padej. Asi je to sem od baru daleko. Viď? Možná proto čekáme tak dlouho.

- Už jde. - Dělal jsem si srandu. Promiňte. Potřeboval by novou vidličku. Upadla mu na zem. To má blbý. Můžete mu přinést jinou? Pardon, ale noobové bez nábojů musej sockovat. Použij pistolku, tragéde. Co to sakra bylo? Nevím.

Co máme kurva za ty speciality? Tak jo. Máme tam lososa... Jee tam hovězí... Aarone, z nějakého důvodu si na tebe lidi stěžujou. To není možný, vole. Ty noobové chtěj chálku zadara. Prosím, buď na hosty milý. Bejt milej? V tom jsem profík, vole. Bože.

Co si dáme k pití? - Ty si chceš dát něco tvrdšího? - Ne, já jen... Už jste připravený to do mě nasypat, noobové? Co? Copak budete baštit? Máte nějaké speciality? Dnešní speciální kombo je losos... s nějakou hovadinou.

Nebo něco hovězího. Dobrá... Máš vybráno, zlato? Asi ano, začni ty. Zatracenej kempr. Já si dám středně propečenej burger. Pecka. Jsi na řadě, zlato.

Lag. Lag. - Lag. - Tak dobře. Lagujete. Co? Lagujete. Prostě si dej ten Cobb salát. Zabrzdi, vole.

Žádný kradení killů. Co máš za problém? Vy posraný noobové jste můj problém. Lagující kráva a killy kradoucí buzík. Cobb salát už se valí. Dneska jíme zadarmo. Dej mi zástěru.

- Fakticky, vole? - Máš padáka. Seru na to! Zástěru. Víš ty co? Budu ti říkat, jak se mi zachce, krávo. Ať je máma přístě radši doma. Dobrá. To nešlo tak hladce, jak by mělo. Vole, nevyhazuj mě. Byla to pí*a. Bylo to jen děcko, ale na tom nezáleží.

To je na telemarketingu super. Je těžký nechat se vyhodit. Pecka. Jen pokračuj a pokus se nenadávat. Dostaneš se do toho. Zdravím, můžu mluvit s party leadrem, čiže paní domácí? Dobrá, takže... Zmlkni, snažím se mluvit. Jakej máš tag? Jméno, krávo.

Jak se jmenuješ? Slečna Collinsová? To je trapný. Každopádně, píše se tu, že máte... Páni, ta koberec lízající mrcha mi to právě položila. Haló? Slečna Collinsová? Vím, kde bydlíš. Večer se stavím s bazukou a odpálím ti prdel, jestli mi ho nepřeblafneš. Jak by se ti to líbilo, ty stará čůzo? A máš to, krávo!

Jo... Máš padáka. Za co? Fakticky? Tohle je na pí*u! 13 minut. Kdo vsázel 13 minut? Ralf? Vyhrál jsi, kámo. Dobrá práce. Fakticky musím? Jsem připravená.

Bože... Překrásný andílku, jenž jsi v CoD lepší než já, pěkně prosím, půjčila bys mi dvacet babek na měsíční provoz Xbox Live? Slib mi, že mi nikdy neřekneš krávo, hnusko, noobe a nebudeš zesměšňovat můj poměr killů a smrtí.

Slibuju. A každý den ti koupím růže a připravím sendviče. A taky budu hrát s tvým klanem, kdykoli se mi zachce. Cože? Jen bez holek, Becco. Tak jo. Fajn. Jasně. Samozřejmě to zařídím. Prima. Tady máš, ty moje čubko.

A teď mi udělej sendvič. Naser si, noobe. Slíbils to. Lhal jsem ty šeredná krávo a tvoje ratio je hoší než tvoje kuřba. Uvidíme se online? Taky tě miluju.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

chcel som sa opytat ci budete niekedy v najblizsej dobe prekladat dalsie casti :)

70

Odpovědět

Po té Zombies sérii, které mě vůbec nebavila jsou teď naopak ty díly lepší a lepší a tenhle je zatím best :) :D jen tak dále :)

81

Odpovědět

Tenhle serial se mi celkem libil jen ze zacatku, pak je to cim dal vic trapne. Nicmene nektery dily jsou i tak celkem povedeny, a uprimne, videt nekde takovou obsluhu ktera ma slovnik typickyho FPS hrace, tak bych asi umiral smichem. :-)

54

Odpovědět

Zas*aně dobrý díl! :D Lag!

303

Odpovědět

Beztak nejlepší séroš tady, to mi nikdo nevymluví. :D

3618

Odpovědět

Lol... ANI ZDALEKA... viděl si třeba Legend of the Link? The Guild? Nebo jakejkoli HP muzikál (sice to technicky neni seriál, ale tady to bylo ve formě seriálu)

420

Odpovědět

+BullOverTak pardon, menovalo se to Legend of the Neil... a ještě mě napad Chad Wader, taky daleko lepší seriál než tohle...

111

Odpovědět

+BullOverCharkhi Dadri jen napsal svůj názor. Pokud je pro tebe Legend of the Neil či The Guild apod. lepší než The Online Gamer, tak si je užij, ale netřeba hned "lolovat" nad tím, když je pro někoho nej seriál něco jiného, než pro tebe.

121

Odpovědět

+BullOverHP muzikál byla ohromná krávovina.

64