Black Ops 1/4The Online Gamer (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:381
Počet zobrazení:3 811

Aaron nesedí jen u Xboxu, ale chodí i do práce. Dnes se společně podíváme na to, jakou práci vykonává. A nejedná se o jen tak obyčejný den. Tenhle pracovní den je, nejen pro Arona, v jedné věci speciální.

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz To máš blbý. Já tam byl první a mám povolení, krávo! Čau. Už ses stihnul pohádat, a to jsme ještě ani neotevřeli, co? Nějaká těhotná kráva měla kecy, protože jsem zaparkoval na kriplech. Za parkování na místě pro invalidy můžeš dostat pěknou pokutu. Nemůžu, šlohnul jsem babce průkazku ZTP, takže jsem v poho. ZTPčko, paráda.

Co to hraješ za sra*ku? - Super Mario World. - To mě po*er. Dobré ráno, pánové. Dneska nás čeká velký den. Těšíte se? Si ku*va piš. Nová pařba, ve který si s noobama vytřu p*del. Opět, Aarone, kdybys mohl... mírnit své výrazy před zákazníky. Pokud ti to nevadí. Výrazy jako s*át, p*del a podobně se moc nehodí.

Toť vše. Tak jo, dnes začínáme s přijímáním předobjednávek Black Ops. Hlavně zákazníkům připomeňte uschování účtenky. Aby až přijdou 9. 11. na půlnoční prodej šlo všechno jako po másle. Bez účtenky hru nedostanou. Jasný? Žádnej účet, žádná hra. Chtěl bych si předobjednat Black Ops.

Fakticky? Hraješ MW2? - Jo. - Jakej máš level? - Šest. - Šestej? Jak to ku*va hraješ, vole? Mám práci, manželku, děti. Proč to děláš? Jseš po*ranej noob. Naval kreditku. Šest není zast tak špatný.

Tady máš. Schovej si účet. A udělej pro sebe něco, než to vyjde. Požádej o rozvod! Další. Ahoj, chtěla bych si předobjednat Black Ops. Co kdybych tě naložil? Cože? Přesně to ti budu dělat, když spolu budem hrát. Nic nedostaneš.

- O čem to mluvíš? - Holky maj v týhle hře zákaz. To teda nemáme. Další kráva online je to poslední, co potřebuju. Ne že by ti po tom něco bylo, ale je to pro mého přítele. - Fakt? - Jo. - Sakra, to je sexy. Předobjednávka pro tvýho chlapa. Takovou buchtu bych taky chtěl. Nejseš ty retardovanej?

Vyhoníš mu někdy, když hraje? Jseš debil. Víš co? Tady je moje vizitka. Mám tam i tag. Ozvi se, kdykoli. Vy*er si. Tak jo, Aarone, co se tu stalo? Ta pos*aná holka si chtěla koupit střílečku. Nezaslouží si to. Kéž by jednou udělali hru bez holek.

Kéž by bylo Black Ops bez holek. Hele, musíš to prodávat všem. A ne jim nadávat. Fajn, to je fuk. Budu prodávat i holkám. Ale musej bejt pěkný. A uřvanejm dětem nic. Hele, jestli s tím máš nějakej morální, společenskej, nebo jakejkoli jinej problém, proč neřekneš Tedovi, ať to vezme za tebe? Ho*no!

Tede, ty a já, co-op mód. Co říkáš? No dobře, tohle je... Do p**ele. Kdo je další? Ahoj, můžu dostat Barbie: Malá princezna? Tede. - Ahoj. - Ahoj. Pěkný. V týhle je i úroveň s jednorožci. Hrál jsem betu WoW:Cataclysm a je to megahustý. Na beta serveru to teď frčí. - Kazaa!

- Kazaa! Když už mluvíme o uřvanejch dětech, co ku*va děláte v mým krámu? POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opravdu hrozně slabý, nevtipný seriál. Asi mám úplně jiný smysl pro humor než neustálé urážení lidí kolem sebe.

180

Odpovědět

hehe taky nadavam lidem ve WoT a taky pracuji v hernim shopu. Ale teda na zakazniky bych takovej nebyl nikdy. Zvlast na holky ;)

183

Odpovědět

Are you retarded? :D
Má to potenciál, doufám že se kvalita bude už jen zlepšovat :)

182

Odpovědět

Ta cenzure je tam hovno platná jak v japonským hentai.

180

Odpovědět

No že sem se taky konečně u toho zasmál.. :D Tééd!

182

Odpovědět

Zlatej Ethan Macmanus. Ten aspoň nadával originálně a tomu, kdo si to skutečně zasloužil :)

183

Odpovědět

mír jeho v časoprostoru ztracené duši...

180

Odpovědět

+Mogothsakra, spoiler alert!

180

Odpovědět

Proč se na to vlastně koukám? Vůbec mě to nebaví :/

1855

Odpovědět

Proč vlastně minusuju tvůj komentář? Vůbec mě nezajímá

189

Odpovědět

+EdwinTak to jsi zabil!! :-D

186

Odpovědět

Chudák majitel toho obchodu, divím se, že z něj ještě neni na psychiatrii :) Mám pocit, že to dopadne podobně jako když se pokoušel hrát LARP, akorát tady po něm nepůjdou jen LARPeři, ale všichni návštěvníci toho obchodu v den vyzvednutí té před-objednávky :D

184

Odpovědět

Proč to je vypípaný, když tam je upozornění, že je to od 18ti? To je potom problém rodičů že nechávaj svoje uřvaný děcka u počítače :D

181

Odpovědět

přesně tak... s tím vypípáváním spostých slov to nejak ztrací grády

180

Odpovědět

Kazaa :D

187

Odpovědět

A urvanejm detem nic. :D

1810

Odpovědět

husty, tys to video videl taky?

1821

Odpovědět

+Rossijá to video neviděl Rossi :O , proto děkuju Hey Joeovi, že mi sem napsal větu z videa a dávám palec nahoru :)

185

Odpovědět

+RossiZkus v tom najit skrytou pointu. Pokud si ale detsky hrac, nehledej nic. :D

1812