Black Ops 2/4The Online Gamer (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:398
Počet zobrazení:3 907

Jak se Aaron vyrovná s WoWkařema ve svém krámu? Jak si povede s dalšími zákazníky? To všechno se dozvíte v dnešním pokračování Online Gamera s podtitulem Black Ops.

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz - Kazaa! - Kazaa! Když už mluvíme o uřvanejch dětech, co ku*va děláš v mým krámu? Dostals snad znova chuť na můj pytel? Nech mě bejt. "Nech mě bejt." To ti došly démonský kouzla? Vykouzli si malou buznu.

Teď zrovna nehrajem. Tak proč jseš oblečenej jako nerd gay? Už sis nechal narůst koule a začal pařit Modern Warfare? - Ani náhodou. - Ani náhodou. Říkals něco, mongoloide? Ty snad taky nepaříš Modern Warfare? To sis pšouknul? Ne.

K*ndí ksichte. Hele, chcem jen WoW kupón, aby si mohl obnovit předplatný. Pardon, nejste milenci, co se potkali v Azerothu? - Nejsme milenci, jsme v guildě. - Nebav se s ním. To je roztomilý. Takže jste prdelní kámoši z guildy. Potkali jste se při sbírání zlata ze zadku? Ne. Kdybych věděl že tu děláš, tak bych sem nešel.

Dej nám tu kartu a my půjdem. Nas*at! WoW věci tu neprodáváme. Ale jo, je to támhle. Takovejm, jako jseš ty, neprodávám, takže táhni do p*dele. Mimochodem, tvoji rodiče jsou sourozenci. To se pěkně pleteš. Jseš jen magor do Murlocků, kterej nikdy nezasune. A teď táhni.

Lanci, padáme. Toho budeš litovat. Lituju jen toho, že nemám bouchačku, aby mi podobný tragédi nelezli do krámu. Pořádně. Pořádně toho budeš litovat. Promiňte, vykupujete tady použitý hry? Jo. Chtěl bych tohle prodat.

Ne. Cože? To je dneska den moček? Proč bys to chtěl sakra prodat? Nikdy jsem to nehrál. Tak se doval domů a zahraj si to. Nechci to hrát, chci to prodat. Mám sto chutí na tenhle krám zavolat nálet. Možná bych to mohl vyměnit.

Chtěl bych si zapařit něco na Wii. Co to děláš? Kontroluju, jestli máš koule. Namísto tý hry by ses měl zbavit tý tvojí chlupatý ku*dy. Vypadni. - Ale já jen chci... - Vypadni ku*va! Táhni, než ti rozmlátím hlavu ovladačem od Wiička. Tak jo, vole. Ricku?

Ricku, co je to? Ricku, co to ku*va je? Je to to, co si myslím? Rcku? Pane bože. Je to dodávka Black Ops? Ricku. Bože můj. Erekce. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video (už) nefunguje.

00

Odpovědět

Ty vole, směje se chlápkovy co hraje Wii a sám hraje na konzoli XD ....konzolisti blbí :D

180

Odpovědět

boner XD

182

Odpovědět

Ten chlap mi je nepříjemnej čím dal víc a víc. =D ale stejně 9/10 =D

184

Odpovědět

bože! doufám, že nikoho takovýho nikdy nepotkám :D jenom bych na něj koukal a poslouchal další stěry, na který bych nevymyslel vůbec nic chytrýho a kloudnýho.. :D stejně jako při každym díle vlastně.. :D

184

Odpovědět

Nějak nechápu účel takovéhoto seriálu, asi se to někomu líbí, ale já bych dala přednost další přednášce z Harvardu před přismahlým idiotem, bezdůvodně nadávajícím neznámým lidem.

1860

Odpovědět

nechci bejt nějak moc ofenzivní, ale účel seriálu je pobavit nějakou skupinu lidí, který to příde zábavný... (ano "You dont say" :D) já zase nechápu tak omezený lidi, kteří maj potřebu urážet něco, co se někomu líbí (a tim nemyslim dát najevo svůj názor - líbí/nelíbí, myslim tim urážet!) a nechápou, že na tomhle webu nejsou jediní ;)
jinak musim souhlasit, že přednášku z Harvardu bych taky uvítal :) ale ne místo tohohle! :D

184

Odpovědět

hehe k***t :-D toho by hned vyrazili

182

Odpovědět

třeba je to jeho obchod :-D ale z kontextu minulých dílů vyplývá že asi ne i když pořád říká my store.

1812

Odpovědět

Chudák tam ten druhý zákazník, tak dobrou náladu zrovna měl. :P

181

Odpovědět

:) Krutý díl! :) Těším se na další! :)

187

Odpovědět

Pěkně je tam všechny utřel :D A ego jim pěkně snížil :D

1812

Odpovědět

...boner! :D

1811

Odpovědět

začínam sa na to chytať :D

187

Odpovědět

Občas mi ten herec připomíná T. Henryho :D
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/563279_541735719194011_1619521058_n.jpg

185

Odpovědět

Tak jo, lepší se to! :D

1812

Odpovědět

nice one
10/10
must send on facebook
=))))

1834

Další