Přidat do sledovaných sérií 2
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:294
Počet zobrazení:3 959

Aaron má strašnou chuť zapařit si Black Ops, jenže obchod nesmí porušit datum vydání hry. Dovolí Rick Aronovi, aby si zahrál? Co mu za to Aaron všechno naslibuje? Na to se podíváme v dnešní epizodě. Slovníček: Ghost perk – pasivní schopnost, která znemožní protihráčům detekci vaší pozice na mapě

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Bože můj, Ricku, je to tady! Na vteřinku to musím provětrat. Nikomu to neřeknu, slibuju. Aarone, ne. Neporušíme den vydání a ty to víš. Nebuď noob, nech mě zahrát si alespoň jedno kolo. Řekl jsem ne.

Stejně ještě nikdo není online, takže to nemá smysl. To je fuk, tak si zahraju trénink. Moc to potřebuju Ricku, nebuď zm*d! Je mi líto, ale odpověď zní... NE! Víš co? Budu makat zadara. Co to meleš? Jo, celej tejden budu makat zadáčo. A už nikdy neřeknu, že bych m*dal obří kozy tvý starý.

Prostě ne, Aarone. A víš ty co? Ocenil bych, kdybys nemluvil o sexu... s prsy mé ženy, protože z toho nemám moc dobrý pocit. Udělám, co si řekneš. Jednou týdně ti umeju auto. Budu ti dělat osobní chůvu. Kdykoli ti pohlídám děti. Zní to fajn, ale nikdy tě nepustím k mému autu, k mým dětem, ani k mé lásce.

Řekl jsem ne. Odpověď tedy zní... NE! Ku*va, dobře. Nech mě alespoň otevřít sběratelskou edici, ať se můžu podívat na to auto. No tak. - Jasně, tak jo. Jen rychle mrknout. - Bude to rychlovka. - Tak jo. - Paráda. NE! - Jdi do p*dele, Ricku!

- Aarone, víš... ztrácím trpělivost. Proč prostě nevypadneš a nejdeš pomoct Tedovi s předobjednávkami? Proto tu jsi. Jo, jasně. Ještě jedna věc, málem jsem zapomněl. Vycákám se tvojí starý na celej hrudník a bude to milovat! Líbit se jí to nebude. Ale to je fuk. Ghost perk. To mě po*er.

Jak je, čubko? Zdar, tragéde. Táhni z cesty, ty vymaštěnej žalude! - Chybíš mi. - Jo, ty mně taky. Hádej na co teď koukám. Na zadek týpka, se kterým pícháš. Ne, na krabici plnou CoD: Black Ops. To si děláš p*del!

- Jo, máme ji v krámu. - Už jsi to hrál? - Ne, Rick mi to zakázal. - Jseš snad močka? - Ne. - Koho zajímá, co Rick říká? Vezmi si tu hru. - Zrovna jsem se chystal. - Za chvíli tam budu. Tak jo, na viděnou. Bože můj. Ahoj, Tede. Můžeš mi prosím udělat laskavost? Mohl bys dohlédnout na Aarona?

Protože s tou zásilkou mu nemůžu moc věřit, že? - To bych řekl. - Taky si myslím, proto jsem s tím přišel. Takže kdybys ho pohlídal, bylo by to super. To jako hned? Bože můj, bože můj. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teď teprve jsem si uvědomil ještě jednu blbost. Kromě lamení na konzoli má na hlavě nejlevnější sluchátka a to pouze na jednom uchu.
To musí být nebetyčný tragéd v FPS.
Hej, neberte to vážně. Prostě diskuze k seriálu. A když, tak proč se nepobavit i o detailech...

187

Odpovědět

Jasné, ale on nemá sluchátka ale len headset, tam v tom sluchátku počuje len to čo rozprávajú ostatní. Zároveň, to čo má, je asi oficiálna microsoft periféria. A zvuk má klasicky z reprákov alebo TV.

180

Odpovědět

Popis příběhu: pííp, pííp, pííp, double pííp. :D Prostě skvělé :D

180

Odpovědět

To je poprvé, co bych chtělvidět pokračování ihned :-)

180

Odpovědět

chtělmezeravidět :-D

1818

Odpovědět

Tak tenhle díl se mi zdál slabší, jinak seriál celkově hodnotím jako velmi kvalitní a těším se na další díly. Dík za překlad.

183

Odpovědět

Plakát T6 na dveřích, tak to má být.

183

Odpovědět

Bože tá ženská je ale odporne škaredá...

184

Odpovědět

Není škaredá, jen má ošklivý make up a blbě se tváří. (PS: chtěla bych vědět, jak vypadáš ty...)

1815

Odpovědět

doufam ze si na tohohle zmrda nekdo potka v realu ;-DD

jinak tohle baleni i to stim letadylkem se da porad sehnat treba na originalky.cz

184

Odpovědět

škoda že tie diely sú také krátke a že každé druhé slovo cenzurujú

185

Odpovědět

Tak tak

183

Odpovědět

Ta cenzura tam je kvuli youtube. Na recklesstortuga to je pěkně na ostro. Teda alespoň to tvrdí. :D

182

Odpovědět

Vám tohle přijde vtipný? Já chápu že je to nadsazený, ale ten humor alá "není nic důležitějšího než dřepění u počítače", iphone a tlustej rozmazlenej fracek mi přijde trochu pod úroveň...jen subjektivní názor.

1857

Odpovědět

První díl se mi dost líbil. Druhý v pohodě, plus díl ve kterém hrály larpy. Celkově mě ale ten seriál nebaví. Asi je to tím, že jsem kdysi hrával pouze první a s přimhouřeným okem druhý díl CoD. Možná, že kdybych byl větší fanda Moder Warfare...

183

Odpovědět

Tak ak by som chcel niečo inteligentné tak by som pozeral Vsauce (čo aj robím :D). Toto je strašne prehnané, ale nebol diel čo by som sa nezasmial.

181

Odpovědět

Ůžasné! :D Těším se na finálový díl! :D V tomto díle zase opět válel! :D

1814