The Ronettes - Be My BabyHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:328
Počet zobrazení:6 342

Skladba Be My Baby v podání pěveckého tria The Ronettes patří  k nejúspěšnějším hitům 60. let. V roce 1963, kdy byl singl vydán, se ho prodalo přes 2 miliony kopií. V roce 1999 pak byl uveden do Síně slávy Grammy.

Příjemný poslech a pohodové středeční ráno! :)

 

Přepis titulků

Už ten večer, kdy jsme se poznali, jsem věděla, že tě hrozně potřebuju. A kdybych měla tu možnost, nikdy bych tě nenechala odejít. Tak mi řekni, že mě miluješ. Budeš na mě hrozně pyšný. Budou se za námi otáčet kamkoliv se hneme. - Budeš prosím...

- Buď moje láska. - Můj miláček. - Moje jediná láska. - Řekni, že budeš můj miláček. - Buď moje láska. - Staň se moji láskou, hned teď. - Mojí jedinou láskou. Učiním tě šťastným, lásko. Jen počkej a uvidíš. Za každý tvůj polibek ti vrátím tři. Od chvíle, kdy jsem tě spatřila, na tebe čekám.

Víš, že tě budu zbožňovat až navěky. - Budeš prosím... - Buď moje láska. - Můj miláček. - Moje jediná láska. - Řekni, že budeš můj miláček. - Buď moje láska. - Staň se moji láskou, hned teď. - Mojí jedinou láskou. - Tak tě prosím... - Buď moje láska. - Buď můj miláček.

- Moje jediná láska. - Řekni, že budeš můj miláček. - Buď moje láska. - Staň se moji láskou, hned teď. - Mojí jedinou láskou. Buď mojí láskou. - Buď můj miláček. - Moje jediná láska. Buď mojí láskou. Mojí jedinou láskou. Buď mojí láskou. Mojí jedinou láskou.

Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když už ty ženské skupiny, tak by nemuselo být špatné Lollipop od Chordettes :-)

60

Odpovědět

Já se od těch filmů už moc oprostit nedokážu :) Prostě začne první melodie a dirty dancing...

161

Odpovědět

Skvělá písnička. Díky za připomenutí.

230

Odpovědět

Stačilo mi vidět název (-: Pecka, bez ohledu na všechny ty filmy kde byla.

390