KejháníThe Wizards of Aus (S01E01)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 6
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:473
Počet zobrazení:10 295

Dnes vám přinášíme první díl webového seriálu, se kterým se v následujících týdnech budete setkávat. Čaroděj Jack žije ve svém kouzelnickém světě... který se mu ale vůbec nelíbí. Proto emigruje do světa lidí, přesněji do australského Melbourne. Jak dokáže vysvětlit svůj malý přešlap, který způsobil na železniční stanici? pescetarián - Člověk který nekonzumuje maso savců a drůbeže, ale jí ryby a živočišné produkty.

Přepis titulků

Držte řadu! Rychle! Fakt díky, že ses přidal. Cože? Šlo nám to dobře i bez tebe. Dobře, já prostě můžu jít. Nechceš tu kouzla? Tak běž do prdele! Kolem je šílená bitva, co to děláš?

Soustřeď se. Nezevluj tu. Takhle se s dámou nemluví. A proto nemáš zevlovat! No tak! - "Jacku, chceš si zaflirtovat?" - Jasně, kam zajdeme? - "Co takhle na bojiště?" - To zní jako zábava. Doufám, že neskončíš se sekyrou v hlavě. Božéééé...

Skřeti... To je ale pech. Lidi, nepřibližujte se k drakovi. - Vím, že bojujete za krále... - Za krále! Vybral jsem si skvělý den na vystřízlivění. Co mají, kurva, za problém? Dobře, koukám, že to máte pevně v rukou. No tak skvěle. Tak já tedy vypadnu.

Vyprovodím se sám. Koukám, že máte ruce v jednom ohni, kreténi. Do prdele s tímhle místem. Tak tohle byl můj poslední den. Rozhodl jsem se tam s tím skoncovat. Chtěl jsem si najít nějaké normální místo. Tohle místo. Proto jste emigroval do Melbourne, že? Vlastně ano. Ve Footscray je nízký nájem, ale líbilo by se mi kdekoliv v lidském světě.

Co myslíte tím "Hmmm"? Morgane, když se tohle stane u vás, je to ten nejvýznamnější den v dějinách. Pro mě to bylo... úterý. Poslyš, Jacku. Pokud je to tvé skutečné jméno. Nedokážu říct, jaké je to vyrůstat v tajemném světě starobylé mystické energie. - Svět čarodějů stačí. - Dobře. Ale můžu říct, že kdybych se přestěhoval do světa čarodějů, což nikdy neudělám...

Tak nedělej. A zničil národní památku, sotva bych byl vítán nadšeným davem. Upřímně? Mohl bys být korunován králem. Nedělám si srandu. Tak se poslední král dostal na trůn. KRIMRIT NIČITEL Lidé u mě doma jsou zasraní debilové. Jacku, tuhle mluvu ve Wrightově perspektivě netrpíme. Omlouvám se.

Já nadávám poměrně často. Není to pro mě nic neobvyklého. Doma si z toho nikdo nic nedělá. Existují tam mnohem nebezpečnější slova. Pokud řeknete Fjormangander... Stane se tohle... Moc se omlouvám, Morgane. Klení je jedna věc, Jacku. Budeš se muset naučit držet jazyk za zuby. V této zemi mluvíme australsky, ne abrakadobrovsky. To si zapamatuj.

Jsou všichni v pořádku? Není nikdo zraněný? Neproměnil někoho v kostru? Ne, ale ze Susane je teď husa. Už mám dost toho, jak chodíš kolem horké kaše. Přejděme k jádru pudla. Cože? Vidím, že se tu věc z minulého týdne snažíš zlehčovat. - Ne, to není...

- Pusťte záznam! Stojím pár metrů od místa, kde před pár hodinami stála ikonická stanice Flinder's. My, Australané, jsme zvyklí na ryby zabijáky, ale tentokrát nemluvíme o žralocích. Mluvíme o vodní zrůdnosti, která se pouze dokáže plácat na místě. Jak toto amatérské video ukazuje, tito mladíci nevinně testují čichání barev a netuší, co tento muž způsobí. Kýchne tak mocně, že přemění tuto historickou nádražní budovu na rybí zrůdnost.

Dobrá otázka. Ne, nic podobného jsem nikdy neviděl. Je to ostuda. Jako vegetariánka se cítím uražena. Jako pescetarián se necítím dostatečně uražen. Je to ostuda. To je klasika. Už jsou to tři hodiny a metro pořád nejezdí. Je to ostuda. Jacku, z tohoto záznamu se mi vaří krev a mrazí mě v morku kostí.

Proto vypadám vlažně. Mám pokojovou teplotu. Záznam nelže, Jacku. Nemůžeš dál tvrdit, že to nejsi ty, stejně jako nemůžeš tvrdit, že ten krasavec nejsem já. Dá se říct, že tě chytili přímo při činu. Zahnali jsme tě do kouta. Ty, můj příteli, jsi v tom až po uši. Stejně jako Twister.

Nebo Golden Gaytime. Pamatujete si je? Rybí čtvrtek, jak tomu říkáte, byl nehodou. Omlouvám se. Chci, aby všichni věděli, že teď už vůbec nekouzlím. Žádná kouzla, žádné kletby, žádné zaříkání. Nic. Omlouvám se, ale nemyslím si, že je férové, že jsem spojován s jinými členy komunity, kteří nerespektují zákony, lidi a kulturu.

Jsou to kriminálníci. Ale všichni tací nejsme. Já takový nejsem. Wrightovi ukřivdili. Kontroverzní televizní moderátor umlčen teroristou z rybího pátku. Zdravíčko, kamaráde! Hned jsem u tebe. Moment. Promiň, kámo. Utekla mi. Jen klid, kámo. To je v pohodě. Je to velká holka.

Potřebovala by se...PROLETĚT! Letěli až do vesmíru. Co tu děláš? Proč mě nenecháš na pokoji? Slyšel jsem, že ses přestěhoval do světa lidí. Znělo to jako zábava. Tohle je poklidné místo. Nechci, abys to tu rozesral. Jacku, bez tebe je to doma nuda. Mezi náma to vážně fungovalo.

Já něco zapálil, tys to uhasil. Zachránil jsi princeznu, já ji zapálil. Byl to dokonalý koloběh. Schází mi to. Tobě ne? Ne, vypadni. Tohle je normální místo pro normální lidi. Poslední, co potřebuju, je mít hlavu plnou dalších problémů. Já s integrací souhlasím. Jako bych tu nebyl. SEŽERU TVÉ KOSTI A VYSERU TVOU KREV!

Dělá si legraci, zlatíčko. Ale kdepak, to děcko sežeru. Skulldrichu, nestačilo to? Běž prostě domů. Jak si přeješ. Jo, teď jsme sousedi. Vážně jsi... čůrák. Obří čůrák, víš to? Mimochodem, doufám, že máš rád hady.

Všechnu tvou vodu jsem přeměnil v hady. Měj se! S touto situací jsem se vyrovnával, stejně jako ostatní, hodně dlouho. Cítím odpor. Kdo potřebuje tyhle smradlavé čaroděje? Způsobili nám spoustu problémů a to musí přestat. Je mi jedno, odkud přišli. Měli by se tam vrátit. Můžeme to dokázat.

Můžeme tyhle idioty se špičatými klobouky poslat zpět. Můžeme... Jacku, dneska jsme tě opravdu řádně vyzpovídali. Ale já se nedržím zpátky, když dojde na kritiku. Shodneme se na tom, že je tu velké finále. Je čas pustit si pusu na špacír. Já mám vlastně 9 pus. Tak je koukej využít. Abych byl fér, můžeš naposledy něco říct.

Máš poslední slovo! Běží ti deset vteřin. Vím, že čarodějové udělali špatný první dojem. Já udělal špatný první dojem. Do této talkshow jsem šel proto, protože vím, že to může fungovat. Ano, zdáme se děsiví a někteří z nás jsou zlí... Velmi vražedně zlí... Ale většina taková není.

Většina je platnými členy společnosti. Všechna má tři srdce si přejí, aby to vyšlo. My vlastně nejsme tak odlišní. Jacku... Omlouvám se. Když jsem nervózní, tak nějak porouchám gravitaci. Susan? Zařaď Jacka na seznam hostů, které sem už nikdy nepozveme. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak takhle skvělou facku do kzichtu imigrantské problematice jsem ještě neviděl! Děkuju tvůrcům, že si dali takovou práci, za bomba nápad a to provedení... aneb není špatné vyprávět těžké story a mít u toho vstyčené oba prostředníčky :) ...možná i všechny čtyři.

11

Odpovědět

...díly 5 a 6 jsou perfektní :D

10

Odpovědět

Něco nového a není to úplně špatné :)

80

Odpovědět

Ještěže mám důležitější věci na práci, než koukat na podobné webseriály. Ze zvědavosti jsem se na to podíval ale už z popisku mi bylo jasné, že něco jako tohle, mi bude proti srsti.
Záměrně nebudu ani hodnotit a příště už prudit nebudu, nebojte. :)

75

Odpovědět

cena != kvalita

60

Odpovědět

Už teď rozhodně doufám v další překládání :D sice umím anglicky , ale alespoň to budu mít rozdělené tady u vás na videacesky než abych si to nakoukal na youtube celé a pak bych nadával že už jsem to vyděl :D

82

Odpovědět

Ber to pozitivně. Na Youtube to můžeš, podle sebe, vydět a zde, na videacesky, i vidět.

70

Odpovědět

Tak u toho jsem měl výbuchy smíchu . Dobrý humor a dobrý nápad :D
Je to sice z jistého pohledu až absurdní , ale kruci je v tom fantazie . A takové dva týpky mít v sousedství asi bych se s něma chtěl nějak seznámit :D

71

Odpovědět

V prvním momentu bys buď byl husa, shořel, nebo vyletěl do vesmíru.

50

Odpovědět

Na to jakou to asi dalo práci, to zas taková sláva není. To třeba JourneyQuest je nesrovnatelně lepší.

103

Odpovědět

Hodně dlouhý, asi i dost drahý, ale celkem nuda. Některé minutové klipy jsou mnohem výživnější.

1610

Odpovědět

Asi už jsem starý ko*ot, ale... na tom mělo být něco vtipného? Divím se, čemu se ten Guy Pearce dokáže zaprodat.

139

Odpovědět

Ani nevím, jak vám mám poděkovat za překlad :) Jejich přízvuk je sice epický a (aspoň pro mě) je radost ho poslouchat, ale člověk kvůli němu zkrátka ne vždycky přesně rozumí.
Takže ještě jednou díky. :)

Jinak chápu ty záporné komentáře, tohle prostě není pro každého a je to hodně specifické. Jenom doufám, že tyhle komentáře se už u druhého dílu neobjeví. Zjistili jste, že se vám to nelíbí, tak Bůh s vámi a příště na to ani nemusíte klikat. Peace.

193

Odpovědět

To je právě základ demokracie. Že se nemusí jenom chválit a za nesouhlasné příspěvky se nezavírá. To by totiž byla totalita a tu už asi nikdo nechce. Až na vyjímky.

24

Odpovědět

+ABNeříkej mi, že ti nepřijde opravdu mimořádně hloupé, když někdo záměrně leze k videím, o kterých už předem ví, že je nemá rád. :) Jenom aby mohl napsat nějaký koment ve stylu "To tohle pořád ještě někoho baví?"

70

Odpovědět

+ABKaždý to má jinak. Mně zase přijde hloupé, zakazovat psát negativní komentáře.

10

Odpovědět

Představ si, že já se na další díl klidně podívám. Klidně i na další dva. Někdy něco odsoudím hned, někdy dám něčemu šanci, ať už kvůli tomu, že jsem mohl být v blbém rozpoložení nebo kvůli něčemu jinému. Jakkoliv se k tomu potom případně opět vyjádřím já nebo kdokoliv jiný, ti může být naprosto u frdele, tak si tady nehrej na.. nevím na co si to vlastně hraješ... a nevykládej tady kdo, kdy a jak se může k čemu vyjadřovat. A pokud to bude v negativním vyznění, tak se z toho hlavně nesesypej.

34

Odpovědět

Pěkný, ale docela jsem koukal na ty hradby s oknama :-)

90

Odpovědět

já zas koukal jak samotnej katapult střílí sám od sebe.

110

Odpovědět

+darketahTos nikdy nehrál Warcraft nebo staré Age of Empires? Tam takových bylo :-D...ono ostatně i tento vypadal, jako by ho odtud jen vystřihli ;)

70

Odpovědět

A metalove okienko dnes nebude ?

23

Odpovědět

Dobrý :D hned jsem se musel kouknout na další díl... ten mě ale bohužel dost zklamal :( tak snad bude 3. zase lepší.

10

Odpovědět

Přínos a hodnota nulová. To je nějaký fetiš zdejších překladatelů mrhat svým časem?

1051

Odpovědět

A to je zdejší fetiš místních uživatelů, že ztrácejí čas psaním naprosto očividného trollingu?

375

Odpovědět

+Persekutora to je zdejsi fetis mistnich uzivatelu, ze oznacuju kazdeho kto ma iny nazor ako oni za trolla

85

Odpovědět

+PersekutorA to je zdejší fetiš místních trollů, že trollí místní uživatele co nesouhlasí s názory jiného trolla?

132

Odpovědět

evidentne pojdem proti prudu ale mna to fakt nechytilo dokonca som to ani nedopozeral...hlavny hrdina je proste KOKOT a dalej tento serial, webserial, ci co to ma byt za hovno nejdem ani rozoberat.
BTW: viete ako spoznate dobry serial/film na prvy pohlad? tak, ze si neprecitate k nemu popis a aj bez neho viete co ten serial/film od divaka chce, co divakovi dava, o com ma byt...tu nie je ani jedno.
BTW2: uplne zboznujem ked na VČ su v niektorych videach nadavky zamerne zmiernene(vynechane) a potom pride video ako toto kde sa sice nadava ale prekladatel pouziva nadavky aj tam, kde vobec nezazneli!

921

Odpovědět

S btw2 souhlasim, ale se zbytkem moc ne, minimálně tenhle díl se mi dost líbil... druhej moc ne a na tředí teď nemam náladu, ale uvidíme....

00

Odpovědět

upaluj do Evil corpu!

21
Další