Balada o KostřičceThe Wizards of Aus (S01E05)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 6
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:179
Počet zobrazení:5 629

V dnešním hororovějším díle se podíváme na příběh Kostřičky, dítěte, tvořeného pouze kostmi. Jak se jeho rodina vyrovnává s jeho postižením? A proč tohle téma Jackovi akorát ještě více zavaří?

Přepis titulků

Klacky a kameny mohou zlámat mé kosti. Ale tento příběh vám může zlomit srdce. Dobrý večer a vítám vás u speciálního vydání Žádných nesmyslů. Minulý měsíc veřejnost zasáhl především jeden příběh. Osud jednoho chlapce, Kostřičky. Kostřička se stal obětí prokletí temného čaroděje a byl odvrhnut biologickými rodiči. To jen proto, že se narodil bez kůže. Dnes se podíváme na exkluzivní reportáž ze života Kostřičky a jeho adoptivní rodiny.

Exkluzivní reportáž kanálu Bueno. Podívejte se. Já a Harry jsme se snažili o dítě už od svatby. Ale nešlo to. Adopce se zdála jedinou možností k založení rodiny. Sirotčinec nám zlomil srdce. Tolik nádherných dětí potřebovalo milující náruč. Jedno dítě však potřebovalo nejvíce lásky ze všech. Tím dítětem byla Kostřička.

Pár toto nevinné dítě adoptoval asi před 2 měsíci. Netušili o mediální pozornosti, kterou mu televizní stanice krutě věnovaly. - Rádi bychom šli nahoru. - Snad ano. Kostřičko, slez dolů. To je prostě Kostřička. Haló, toto je mobilní telefon Jacka. Mohu vědět, s kým mluvím? Ahoj, Jacku. Už jsem ve studiu. Kde jsi ty? Sedím ve svém motorovém vozidle v nekonečné řadě dalších motorových vozidel.

Je to nuda, je to přirozené a tak to má být. Fajn, už pustili retrospektivu Kostřičky. Kurva! Přesně tak, kurva. Čarodějové nejsou veřejností přijímáni dobře a pokud se sem nedostaneš, Quinn tě roztrhá na kusy. Nemůžeš se sem dostat nějak rychleji? Mají tu fish and chips.

Co mám dělat? Jsem v zácpě. Kurva, dobře, Kostřička zase vystrkuje palici. Vyobrazují nás... až v tak špatném světle? Samozřejmě, že by jeho život byl jednodušší s kůží. Samozřejmě bych si přála, aby ti odporní čarodějové neodsoudili nevinné dítě k životu bez kůže. Ale on je moje Kostřička. Za nic na světě bych ho nevyměnila.

Promiňte. Kostřičko, okamžitě přestaň jíst tu kočku! Podívejte, nebudu vám lhát. Kostřičku chtěla především Hilda. Ale já svou ženu miluju. A nyní miluju i svého syna. Mého syna. Tím je...

Kostřička. Výživoví poradci nevěděli, čím Kostřičku krmit. Ale po studiu okultní literatury jsme já a Hilda zjistili, že má rád něco, co nazýváme salát ze čtvero krve. Vezmete zvířecí krev, nalijete ji do mísy, nalijete tam další zvířecí krev a potom další dva druhy krve. Přidáte trochu muškátového oříšku, zamícháte a máte krvavý salát. Je to recept z nové kuchařky Curtise Stonea. Je to podivný odklon od jeho předchozích knih.

Moji dva chlapečci. Doufal jsem, že na Kostřičku zapomenou. Jsem v píči. Jsem naprosto zasraně v píči. - Okamžitě sem přijeď. - Jsem v posrané zácpě! Technicky nejsi v zácpě, ty tu zácpu tvoříš. Co tě to napadlo... Co tě to napadlo, že jsi to dítě proměnil v kostru? Ze všech plánu, jak se mnou vymrdat, mě tohle mrdá nejvíc.

Mrdá mě zepředu, mrdá mě z boku, díky tobě jsem jak obří pytel mrdky! Nemáš zač, Jacku, tohle bych neudělal pro každého. Když jsem se dostal do celostátně vysílaného interview, kde mám šanci se vykoupit, tak o to přijdu, protože jsem v zácpě. Slyšel jsem, že se tam stala nehoda, díky které vznikla tahle zácpa. Viděl jsem to. A způsobil jsem to. DŘÍVE TÉHOŽ DNE Proč se tam neteleportuješ?

Použij trochu toho, čemu Francouzi říkají... Já nevím. Magie. Magiuqe. Neříkají magie. Jsou to Francouzi. Jsou to lidé. Debilní, ale lidé. Nebo si můžu sednout... Croisant.

A jako civilizovaný člověk čekat. Protože jsi idiot. Abych ti ukázal, jaký idiot jsi, tak přeletím celý svět. Omluv mě. Jsem zpět. Užil jsem si spoustu srandy. Jsem rád, že netrčím v zácpě jako debil. Ve Španělsku teď prší hlavně na pustinu. Španělsko jsem nechal vypařit.

Je pryč. Cha, cha. Už nebude žádný jamon. To je španělská šunka. Kup si celou kýtu v Safeway. Milujeme tě, Kostřičko! Možná nemá kůži, ale má fanoušky. Miluju jeho kostičky. Až budu mít dítě, taky mu servu všechnu kůži.

Je na tričkách, hrníčcích, má vlastní album a také úspěšnou řadu dětských hraček. Věci s Kostřičkou jsou něco, co děti musí mít. Kostřičku miluju, protože neposlouchá učitele. Miluju ty kosti! Kostřička se stala miláčkem médií. Pan a paní Pottingerovi se dostali pod přísný dohled úřadů, když nechali své dítě podstoupit život ohrožující proceduru.

Nechali mu chirurgicky odstranit kosti. Není třeba říkat, že Kůžička australskou veřejnost nijak nezaujala. Není to už za hranou? Dětská psycholožka a matka 4 dětí, Miranda Merhtens, věří, že by Kostřička měla být nechána na pokoji. Nemyslím si, že je zdravé, když jsou mladí lidé tak zaujati něčím, co je jen děsivá kostra. Vzkážeš něco svým fanouškům, kteří tě sledují?

Vaše kůže bude roztrhána na kusy a zůstanou pouze kosti. Jaký to malý rošťák. Nevypadá jako běžné dítě, ale je úžasnou Kostřičkou. A co si myslíte o mediální posedlosti vaší Kostřičkou? Považuju to za narušení soukromí mé rodiny. Všechny vás prosím, přestaňte vtahovat mou rodinu do mediálního cirkusu. Pšt!

Děkuju, že jste nás k sobě pozvala. Není zač, bylo mi potěšením. Ty Kubánci jsou lahodní. A ty doutníky taky ujdou. Ale vážně, snědl jsem spoustu Kubánců. Většina z nich byla lahodná. - Až na Diega. - Sklapni! Poslouchám interview, na kterém nejsem.

Jack Rozparovač, podvodník. Jack Podvodník. To je typickým znakem zbabělce. Vytvoříte mu rovnou příležitost a on nemá koule se ukázat. Proč? Co skrývá? Je to sprosté k vašim posluchačům, které já miluju. Je to sprosté, neotesané, prostě hrozné. Je to naprosto fér, tedy nefér.

Je to sprostý zbabělec. Je to otřesné. Paul Hogan! Nyní smutné zprávy. Od našeho natáčení nastala v životě Kostřičky alarmující změna. Před dvěma dny adoptivní otec Kostřičky Harry Swinton zmizel. Jeho tělo nebylo objeveno, ale jeho nepoškozená kůže byla nalezena pod podlahou jejich domu. Osud Kostřičky je nyní neznámý.

Policie zveřejnila tuto bezpečnostní nahrávku, která byla natočena v autoservisu, pár bloků od domu Swintonových. Kostřička se pohybuje tam venku a je nebezpečná. My na kanálu Bueno doporučujeme, aby nechali děti a mazlíčky doma. Mějte okna a dveře dobře zavřené. A dejte si pozor na své kosti. Nemám k tomu žádné oficiální vyjádření. Ale řeknu to, že tyhle poslední záležitosti kolem Kostřičky, jsou nechutné.

Leží mi to v žaludku. Zašli moc daleko. Zašli dál, než kdykoliv jindy. Nyní je náš čas kouzlit a vyhnat ty hajzly pryč! Uvidíme se v sobotu u hlasování. Máme toho dost! Rozsekají mě na kusy. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tady je krásně vidět, že když dojdou nápady, tak se hodí i vykrádání Onion Movie.

03

Odpovědět

Jéé, to je malej Geoff než dostal tu práci u Craiga.

251

Odpovědět

Jeden z těch horších dílů.

64

Odpovědět

Ani nie tak horší, ako skôr iný... toto bolo proste creepy :P

150

Odpovědět

Mně osobně se tenhle díl (hned po prvním díle) líbil asi nejvíc. Ale je to opravdu o osobní chuti. Já mám rád tyhle creepy kraviny. :-D

130

Odpovědět

+MithrilDil to byl celkem dobrý , akorát by mě zajímalo co se stalo 0 - 10s dále .... X)

10

Odpovědět

Toto je taká p******a. Nechápem ako môžete plytvať svojím časom na preklad takejto veci.

436

Odpovědět

Vidíš, a mě to zase baví... Je tam spousta super odkazů, parodizujících popkulturu a a současné dění. A... Je to prostě ujetá legrace...

491

Odpovědět

+Gustik5Ale JEMU se to nelíbí! :D

260

Odpovědět

+Gustik5Pepek: Tak to je smutné...

06

Odpovědět

+Gustik5Pepek: Bílý heterosexuální muž středního věku? Jak to, že ještě žiješ? bílý heterosexuální muž středního věku

02

Odpovědět

+Gustik5... místo toho druhýho "bílý heterosexuální muž středního věku" měl bejt tenhle odkaz http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zdarma/rovnost

10