LotosThe Wizards of Aus (S01E02)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 6
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:256
Počet zobrazení:6 534

Jack se ve světě lidí pomalu zabydluje. Protože se mu odpad hromadí, rád by dostal popelnici na tříděný odpad. Jak na úřadu pochodí? A jak dopadne jeho setkání se starým známým? Jednou věcí si však můžete být jistí. Skulldrich mu to neusnadní.

Přepis titulků

Vězni utíkají! Zavřete východní bránu! Rychle, rychle, rychle! Delejte! Co se stalo? Řekl jsem, že máte zavřít východní bránu. Zatroubil notu fis, což znamená západní bránu. Tu jsme zavřeli. A myslím, že dost dobře. Moment, co se děje?

Nezatroubil jsem fis, zatroubil jsem g. To si vyprošuju. Proč bys troubil g? Východní brána je as. - Cože je? - Moment, zabrzděte. Válíme. To jako náš komunikační systém závisí na dokonalém sluchu každého z nás? - Možná jsem zatroubil fis. - Já ti zatroubím na frňák! To bych radši dál nerozváděl. Moment, tohle znamená východní bránu.

Právě jsi rozkázal chlapovi u katapultu, aby vystřelil. Tohle bys měl věděl. Celý mixolydický modus je vyhrazený pro obléhací stroje. Hlasuji pro to, aby byl Horácio zbaven funkce trubače. Kurva, možná jsem zatroubil fis. Pardon, tohle je správně. Chlapi. Pořád myslí jen na sax. Pardon, cože?

To byl vtip. Ale teď vážně, Jacku, chci, aby ses soustředil. Ať se ti to líbí nebo ne, stal ses hlavním představitelem imigrace čarodějů. Ráda bych ti pomohla, ale to nepůjde, pokud nebudeš dávat pozor. Pardon, jsem jedno ucho. A taky tělo. U nás doma jsou lidé, co jsou skutečně jen ušima. Jsou odporní. Dobře, už jsi tu čtyři týdny.

Vyřídil sis své vízum? Jo, jasně... Moment. Proč jíš ty fazole? Bez magie neumím vařit. Dobře, ale proč je nevyhodíš? Bez magie nevím, kam je dát. Ne! To je Kostěný Tony, je mým instruktorem jógy.

Proč ty plechovky nerecykluješ? Nerecykluju? Recyklace znamená, že vezmeš něco, co jsi použil, a místo vyhození to použiješ k něčemu novému. A kdo teď kouzlí, ty mořský vlku? Můžu ti dát žádost o popelnici na tříděný odpad. - Zní to dobře? - Všem mým uším ano. Jen těm dvěma uším.

Kolik plechovek v tom pytlíku máš? Tak se podívejme. Lotos. Copak to tam máš? Ne, že by ti do toho něco bylo, ale je to žádost. - Na co? - Ne, že by ti do toho něco bylo, ale na popelnici. A k čemu to je? Skulldrichu, běž do prdele!

Víš, že umíš kouzlit? Prostě si jednu vytvoř. Vlastně to udělám za tebe! Tady máš popelnici. To se nepočítá. Nemusíš vše řešit kouzlením. Ne, ale je to větší zábava. Doleva, doprava, psí hlava! Skuldrichu! Už žádné psí hlavy. Rozumím, kapitáne Jacku.

Hory, doly, kočičí nohy! Pamatuj, Jacku. Musíš opět používat magii. Jen ty mě dokážeš zastavit. Hokus pokus, diplodocus. Lotos. Teď ne, Tony. Nazdar, Jacku. Koukám, že tu máš spoustu popelnic.

Ano, tohle je spousta popelnic. Je to ohromné množství popelnic. Jo. Nenechám tě vyhrát. Já tě teda nenechám... popelnice. - Neříkej popelnic - Popelnice. - Popelnice. Popelnice. - Popelnice. Popelnice! - Po-po-po-popelnice.

- Popelnice! - Popelnice. Popelnice! Popelnice! Popelnici. Pardon? Rád bych dostal popelnici na tříděný odpad. Jak vidíte, formulář je vyplněný jako podprsenka prsaté krásky. Dobře ty. Ale tohle je odbor plánování. Musíš jít na odbor asanace. Jen běž.

Popelnici, prosím! Tohle je odbor asanace. Musíšte na odbor udržitelného rozvoje. Už jste zkoušel odbor plánování? Zdravím, kamaráde. Co tu děláš? Nazdar, Cath. Cath, to je moje. Zatracená, Cath. Jacku?

Terry? Proboha, netušil jsem, že jsi přišel do tohohle světa. S manželkou jsme slyšeli, co jsi udělal, takže jsme se to rozhodli zkusit. Máš tu práci, gratuluju. Není to nic moc, ale aspoň něco dělám. Lepší než nic. Co tě sem přivádí?

Pouze chci zažádat o popelnici na tříděný odpad. Tohle místo je jak bludiště. A to jsem v labyrintu dřív žil. Jo, tvůj bývalý spolubydlící mi o tom říkal. Ten idiot Jared? Rád bych ti pomohl, ale pod mé oddělení to nespadá. V pohodě, díky. Rád tě vidím. Zdravíčko, Terry.

Terrorizuješ ho? - Žralok ve tmě! - Zatracenej rybí kreténe. Máš ženu. Je kladivoun, protože jí nakládáš a ona je dost řvoun. Když to dostane, uvrhne tě to do zuřivosti? Dělá si srandu. Jen tě škádlí. Čau, Čelisti. Jak se má tvoje čelist? Ty jsi žralok, my jsme lidi. My tu vyrůstali, ty jsi náplava.

Připlaval jsi sem, protože jsi ryba! Fajn, chlapi, pobavili jste se. Jen se trochu bavíme. Nekrvácí ti žábry, Terry? Už ti to leze žábrama? Adam Žábrovský? Ricky Plovák! Jo, Ricky Plovák.

Kriket. Chlapi, necháme megalodona Brada Millera pracovat. Jo, děláme si legraci. Uvidíme se, návnado. Co jsi to řekl? Návnado. Co tím myslíš? Rybáři používají návnadu k lákání žraloků.

- Ty jo, to je zajímavé. - Dobrý postřeh. Díky. Uvidíme se večer. Nevykašli se na nás. Nezapomeň, že hrajeme s minimálními sázkami. Ty sráči! Zpět k tomu problému, pomůžu ti získat tu popelnici. Ale nejdřív mi něco pověz. Proč tohle děláš?

Podívej se na mě. Mám práci, takže mám stejné právo tu být jako ti chlápci. Myslíš, že se mnou budou jednat stejně? Ne! Budou mě respektovat? Ne! Skončí někdy ta šikana? Ne! Nikdy nepřekousnou to, kým jsem. To platí i pro tebe. Pamatuj si to. Pro dobro nás obou doufám, že se pleteš, Terry.

Ale i tak díky. Ty jsi byl vždycky fajn. Líbí se ti to, kámo? Připomíná ti to domov, kámo? Bramborové a k tomu fish and chips. Vím, že je to od něj neslušné, ale tu vlhkost oceňuju. Kámo, kámo, kámo, kámo! Ťuk, ťuk.

Kylie, co tu děláš? Terry mi vyprávěl o tom, co jsi dnes dělal. Gratuluju, je to kráska. To ty taky. Co? Nic, já... No nic, přinesla jsem ti dárek. Díky.

Je to odpad. Jaký to dárek. Myslela jsem, že bychom mohli pokřtít tvou novou popelnici. Jasnačka. Nechceš si něco dát? Právě jsem se naučil používat konvici. Můžu ti nabídnout horkou vodu. Teda spíš horké hady. Čaj bych si dala. To jsem nenabízel, ale v pohodě.

Dáme si čaj. - Čaj... - Čaj. Ale hadi začínají na H. Lotos. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hníp, hníp, ten jeho spolubydlící z labyrintu nebyl Jared, ale Jareth... však víte... David Bowie, král skřítků, obtáhlý elasťáky...

00

Odpovědět

Chudák žralok :(

30

Odpovědět

Super vtipný seriál. Doufám v další díly. :-)

10

Odpovědět

Hmmm, tak zase nic. Říkal jsem si, že tomu dám ještě jednu šanci, po prvním dílu. Asi je to humor uečený pro specifickou skupinu lidí. Zůstanu tedy u Cimrmanů, Monty Pythonů a podobných.

614

Odpovědět

Co to tam hraje na ten saxofon? Známto, ale nemůžu si vzpomenout ani za boha na jméno.

00

Odpovědět

Baker street

40

Odpovědět

Tak bohužel jsem dokoukal už celý seriál a musím říct že pro mne to melo sestupnou tendenci. Od třetího dílu jsem se kdovíjak nenasmál. Nicméně i tak fajn seriál.

12

Odpovědět

Pecka další dobrý díl :)

90

Odpovědět

Vypadá to na fajn seriál :) . U žraloka v kanceláří byla až dětsky hezká paralela s naším světem... Zábava, odreagování, zamyšlení. Už ať je tu další díl! :)

122

Odpovědět

Dřív u seriálů byly šipky na předchozí a následující díl – šlo by to dát i sem? Vím, že to najdu v podobných videích (než bude víc jak šest dílů) a přes tag, ale proč ne, když to tam někde máte, že? :)

230

Odpovědět

proč to vždycky čtu jako wizards of anus?

360

Odpovědět

Taky mi trva nez si uvedomim, ze nejsem na PornHubu

360

Odpovědět

+n2nNv0Jenže kdo by chodil na pornostránku s titulkama :D

140

Odpovědět

+n2nNv0Někdo kdo tam chodí pro kvalitní děj a hlášky?

141

Odpovědět

Jo... některý joky se blbě překládaj... koně, žralok...

110

Odpovědět

až na ten vtip z koňma super přeložený, doufam v další díly:)) :()

121

Odpovědět

*s

00