Thin Lizzy - The Boys Are Back In TownHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:171
Počet zobrazení:4 838

Thin Lizzy je irská rocková kapely z Dublinu, která vznikla v roce 1969 a s přestávkami a obměnami v sestavě působí dodnes. Má za sebou dvanáct studiových alb. Dnešní výběr Hudebního klenotu pochází z alba Jailbreak (1976). Píseň je známá zejména kytarovým dvojsólem Scotta Gorhama a Briana Robertsona, díky kterému se řadí mezi jedny z nejlepších kytarových skladeb. Jedná se o jejich nejznámější skladbu s nejvíce covery. Podle některých interpretací píseň pojednává o návratu amerických vojáků z Vietnamské války, ve skutečnosti je ale inspirovaná manchesterským gangem z 60. let The Quality Street Gang. Některé sportovní kluby hrají tuto skladbu při příchodu hráčů na hřiště. Za tip děkuji uživateli Tercais. :)

Přepis titulků

Hádej, kdo se dnes vrátil. Ti kluci s divnýma očima, co byli pryč. Nezměnili se, mají spoustu novinek. Pořád jsou to skvělí maníci. Ptali se po tobě. Jak se máš a kde by tě mohli najít. Řekl jsem jim, že bydlíš v centru a oni z toho byli jako šílení.

Kluci jsou zpátky ve městě. Kluci jsou zpátky ve městě. Kluci jsou zpátky ve městě. Kluci jsou zpátky ve městě. Pamatuješ si tu kočku, co pořád tancovala? Každý večer se natřásala na parketu. Byla úžasná, byla celá žhavá, byla pod parou.

Tehdy večer u Johnnyho doma tahle holka vstala a vrazila mu facku. Mohli jsme se potrhat smíchy. Když se k nám nechce znát, zapomeň na ni. Kluci jsou zpátky ve městě. Kluci jsou zpátky ve městě. Kluci jsou zpátky ve městě. Kluci jsou zpátky ve městě.

Pošli to dál. Hádej, kdo je zpátky ve městě. V pátek večer se oblečou na tah. Půjdou do Dinova grill baru. Poteče pití a poteče krev. Když se chtějí rvát, nic s tím nenaděláš. Jukebox v rohu hraje na plný pecky moji písničku. Noci jsou teplejší.

Nebude to dlouho. Zanedlouho bude léto. Teď když tu jsou zase kluci. Kluci jsou zpátky ve městě. Kluci jsou zpátky ve městě. Kluci jsou zpátky ve městě. Kluci jsou zpátky. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nestárnoucí :)

20

Odpovědět

Nudné.

513

Odpovědět

Super. Naprosto vyjímečný dvojitý kytarový sólo. To se jen tak nevidí.

33

Odpovědět

Jo tak tuhle partu možu. A co třeba i : Rainbow - All Night Long, Grateful Dead - Box Of Rain, šílenství jménem Tiny Tim - Living In the Sunlight , AC/DC - High Voltage ( i když už tu jsou, tak ted i z Bonem Scottem)

15

Odpovědět

Tak tohle můžu kdekoliv, kdykoliv :) Díky moc :)

43

Odpovědět

Kromě těch co jsem psal posledně přidávám další tipy :-) : Toto - Africa, The Platters - Only You (And You Alone), The Pointer Sisters - Jump (For My Love) a pokud něco šíleního, tak Dead Or Alive - You Spin Me Round (Like a Record)

A díky moc, že naše tipy využíváš. :-)

90

Odpovědět

Díky, díky, díky :-) Jedna z mých nejoblíbenějších :-)

34

Odpovědět

A já mám chuť si znova zahrát Saints Row 4. Ach jo... :D

31