Rainbow - All Night LongHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:94
Počet zobrazení:7 280

Kapelu Rainbow založil v roce 1975, po odchodu z Deep Purple, kytarista Ritchie Blackmore. Dnes vám v Hudebních klenotech přinášíme skladbu All Night Long z jejich čtvrtého alba Down to Earth (1979). Za tip díky uživateli Fanosh.

 

Přepis titulků

Přicházíš s pohledem upřeným na mě. Vypadá to dobře, ale zkrátka nevím. Potřebuju holku, co se dokáže ovládat celou noc. Nepřišlas jen kvůli show. Hádám, že víš, co chceš vidět. Podle toho, jak se usmíváš, se nemůžu mýlit. Chci se tě dotýkat.

Chci tě cítit. Chci, abys byla má. Chci tě milovat celou noc. Chci s tebou být celou noc. Chci tě milovat celou noc. Chci s tebou být celou noc. Viděl jsem tě stát u pódia. Mělas tmavé punčochy a průhledné šaty.

Mělas otevřenou pusu, ale já tě nechtěl poslouchat, jak říkáš dobrou noc. Jsi vlastně mladá, ale pro mě stará. Je mi to fuk, protože se mi líbí tvůj styl. Nevím, jestli jsi chytrá, ale vypadáš dobře. Chci se tě dotýkat. Chci tě cítit. Chci, abys byla má.

Chci tě milovat celou noc. Chci s tebou být celou noc. Chci tě milovat celou noc. Chci s tebou být celou noc. Máš nečisté myšlenky, ale ruce si nešpiníš. Nemáš úroveň, ale máš dlouhé nohy. Vím, že už nevydržím další noc o samotě.

Hej, kotě, nedala by sis víno? Jak se jmenuješ? Jsi tu sama? Jsi ta pravá? Co bys řekla, kdybych tě vzal domů? Chci se tě dotýkat. Chci tě cítit. Chci, abys byla má. Chci tě milovat celou noc. Chci s tebou být celou noc.

Chci tě milovat celou noc. Chci s tebou být celou noc. Chci tě milovat celou noc. Chci s tebou být celou noc. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neměly by v hudebních klenotech být aspoň řekněme písničky, které jsou všeobecně známé? Já vím že se do mě určitě opře spousta mániček, že Rainbow jsou určitě strašně slavní, ale v hudbě se trochu vyznám a o téhle skupině, natož songu jsem v životě neslyšel.

613

Odpovědět

Na jednu stranu máš pravdu, existuje spousta slavnějších písniček, které přeloženy ještě nebyly, ale ber to tak, že je lepší mít tady více různých interpretů. Střídat jenom Beatles, Rolling Stones a Michaela Jacksona by nebylo ono

30

Odpovědět

jmenuje se to "Hudební klenoty" a ne "Nejznámější songy všech dob"

160

Odpovědět

Říkat, že se vyznáš v muzice a neznat Rainbow? Ale uznávám, že tohle není jejich nejlepší, ani nejslavnější písnička.

Co takhle:
https://youtu.be/xfWPqRtozh0
https://youtu.be/EJ29pVhsdMs

10

Odpovědět

díky Veru za prvoroční příspěvek, prve jsem slyšel toto albun na vinylu a ihned jsem se zabouchl, tak doporučím každému poslech a doufám, že se bude aspoň s poloviny líbit jako mě. Šťasný Nový rok VŠEM!

50

Odpovědět

Fajn party song, ale když to porovnám s texty co napsal Dio, tak je tohle hrozně povrchní.

62