Tik ťak

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 846
Počet zobrazení:28 218

Tick Tock je krátkometrážní studentský film mladého tvůrce Iena Chi. Byl promítnut na festivalu 2011 Emory Campus MovieFest a vyhrál zde ocenění za nejlepší film. Film je točený celý na jeden záběr. Opravdu doporučuju film zhlédnout vícekrát. Napoprvé by vám kvůli obrácené chronologii nemusel úplně dávat smysl.

Přepis titulků

ZBABĚLOST Emite! Jak to myslíš "najít svoji peněženku"? Musím najít svoji peněženku. Víš, co jsem právě udělal? Proboha... - Proboha. - Není to pravda, byl to jenom vtip! - Cože?! Není to pravda? - O čem to mluví? Byl to jen žert, chlape.

Není to pravda! Snažil jsem se tě zastavit, ale ty jsi utekl pryč. Ježíši, byl to jen vtip, kámo. Emite! Můžu každou chvíli omdlít, ale... Pořád tě miluju. Ale já tě pořád miluju. Byl jsem strašně naštvaný a zmatený... Chtěl jsem ti to vrátit, opravdu, ale nevěděl jsem, jak budeš reagovat.

Emite, co se děje? Proč tohle z ničeho nic děláš? Ale nepřestal jsem tě mít rád. Opravdu... Choval jsem se jako idiot, debil... Byl jsem nasraný... Vzal jsem to, když jsme se rozešli. Promiň, jsem idiot. Víš, čím vším jsem si kvůli tomuhle prošla? - Jen mě prosím poslouchej.

Poslouchej... - Kde jsi k tomu přišel? To je...? - Co tady děláš, Emite? - Jsem na tom špatně, vyslechni mě. - Co tady děláš, Emite? - Ahoj, Reno, poslouchej mě... - Hej, je Rena ve svém pokoji? - Jo, myslím, že jo... Hej! Podrž ty dveře! Naser si! Tvoje výuka stojí za hovno a máš moc drahé učebnice! - Tvoje přednášky jsou stupidní.

- No dovol, Emite. REPUTACE - Na tohle nemám čas. PIN je 5942, jasné? Víte co? Vemte si všechno. Přispějte! CHAMTIVOST Opravdu musím jít, sbohem. Musím jít. Ne, ne... Miluju tě, řekni tátovi, že ho miluju, dobře?

Promiň, že jsem byl špatný syn a zklamal jsem vás... Díky za všechno, co jste pro mě udělali. Odpusť, že jsem tě nerespektoval. Choval jsem se k tobě hrozně a urážel tě. Ahoj! Mami? Poslouchej, nemám moc času... LHOSTEJNOST S dovolením! LENOST Emite!

Není to tak, jak myslíš! Zavolej záchranku. Je mi to líto, kámo. Proč ses nejdřív nezeptal? Minut?! - Kolik mám času? - Nevím, pár minut? Nejde mi to. Ryhle, kámo, vyzvracej to! Vyhoď to! To není aspirin, idiote.

To jsou pilulky morfia do laborek! Jo, proč? Tys spolknul pilulky z té lahvičky? "Téměř všechno - všechna povrchní očekávání, všechna hrdost, strach z nedostatků a selhání - všechny tyhle věci prostě zmizí tváří v tvář smrti a zůstanou jenom ty věci, na kterých skutečně záleží." Tik ťak.

Překlad: somerset www.videacesky.cz

Komentáře (172)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mame tu Pana Zrejmeho .... lopuch

200

Odpovědět


Odpovědět

tak to je ku*va dobrý

220

Odpovědět

paneboze ja jsem taky sulin :(

221

Odpovědět

paneboze to je take lacne :(

2044

Odpovědět

Panebože mě se líbí jak tady všichni dělaj strašně chytrý jak to chápou a podobně....Pochopte že ten kluk se nechtěl zabít nic takovýho ten jeho spolubydlící si z něj udělal srandu že to je morfium říkal mu to na začátku proto se ptal na tu peněženku a ten frajer se smál když se snažil ten týpek vyzvracet ty prášky Jesus chápete....

221

Odpovědět

ale film je dobry v tom ze aj na kocni si dve klucove informacie takze sa to musi pozriet cele :)

190

Odpovědět

keby to nejde od zadu tak kazdy hned vie ze si dal otravu a cela pointa filmu v riti v prvych 10 sekundach potom uz len klasika takto je to zaujimave clovek caka v napati ze co sa vlastne deje :)

192

Odpovědět

Je to o tom že když jste v tváří tvář smrti tak zmiznou všechny věci a zůstanou jenom ty který ve vás opravdu jsou,na nic si nebudete hrát a začne litovat toho co udělal,tak to ukáže jak postupně odebíraj/přidávaj ty špatný věci který prostě nepatřily k němu

210

Odpovědět

Každý má plnou hubu morálky, ale jakmile někdo řekne svůj názor (Flashka), hned je za kreténa. Jasně, vím, že tu není oblíbený, ale to nemá nic společného s tímto jeho komentářem.
Náhodou s ním souhlasím.
Bylo to pozpátku. No, hezké, zajímavý nápad, zpracování. Ale abych si z toho sednul na zadek...
Kdyby to běželo popředu, nebylo by to v ničem horší. Ale takhle to vypadá umělecky a jakože to má nějaký vyšší význam.
Teď tu můžu spekulovat, že to bylo natočeno pozadu, aby si to každý kvůli pochopení pustil víckrát a na YouTube to mělo více zhlédnutí.

204

Odpovědět

Došlo mi to hned napoprvé a kdo chce, dojde mu to taky, fakt skvělý snímek, 30/10

190

Odpovědět

Z vlastní zkušenoosti ,, bez téhle situace se člověk neprobudí a nezačne žít ...

210

Odpovědět

a ještě jedna věc.... Jak zde v popisku píší: Film je točený celý na jeden záběr... myslím si že to není pravda... to, jak tam rozháázel papíry, není možný aby natočili a kor když to jede pozpátku... nevěřím že je to na jeden záběr ale jinak dávám 20/10!! :D

199

Odpovědět

jo chápu to a stačilo mi to shlídnout jednou... ale chudák ten chlap.. co spolkl to morfium nebo jak se to píše :D

1912

Odpovědět

Koukám na to po 3. a pořád to nechápu :D ale dávám 10/10 protože je to zajímavý a originální :)

1918

Další