Tim Berg & Amanda Wilson - Seek Bromance

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:355
Počet zobrazení:5 252
Vítám vás u dnešního vydání Aktuálních hitů. :) Jelikož byl BugHer0 s mým předposledním a posledním hudebním výběrem až moc spokojený, rozhodla jsem se, že dnes to bude něco, s čím budu nadmíru spokojená já. :D Vybrala jsem si proto housový letní song od švédského DJe Tima Berga (také známého pod pseudonymy Avicii a Tom Hangs). :) Jak to vypadá s vašimi plány na léto? Přijedete se za námi podívat na Festival fantazie do Chotěboře? :)

Přepis titulků

Vypadni z mýho baráku! V pohodě? Překlad: janica www.videacesky.cz Vím, že sis poslední dobou prošel bolestí. Příliš jsi dával a už v tobě nic nezbylo. Taky jsem si tím prošla, sama v beznaději. Pozorovala jsem, jak kolem mě plyne čas, chvíle, které jsem neměla s kým prožívat. Máš těžké období, ale já vím, jak tě z něj dostat.

Postarám se o tebe ve všech ohledech. Nikdy se nebudeš cítit osaměle. Zahrnu tě doteky... Jsi jimi zaplaven... Zahrnu tě láskou, kterou tak hledáš, a mnohem víc. Tak na co čekáš? Zahrnu tě láskou, kterou tak hledáš, a mnohem víc. Zahrnu tě láskou, kterou tak hledáš, a mnohem víc. Ty jsi mi v životě scházel!

Zahrnu tě láskou, kterou tak hledáš, a mnohem víc. Potřebuju jen tebe! Zahrnu tě láskou, kterou tak hledáš, a mnohem víc. Tak na co čekáš? Zahrnu tě láskou, kterou tak hledáš, a mnohem víc. Jsme spolu, lásko. Stojíme tváří v tvář. Jen my dva, sevřeni v pevném objetí. Teď mám těžké období já a ty víš, jak mě z něj dostat.

Postaráš se o mě ve všech ohledech? Jsi připravený? Cítím tvou vášeň a lásku. Jsem jimi zaplavena... Zahrnu tě láskou, kterou tak hledáš, a mnohem víc. Tak na co čekáš? Zahrnu tě láskou, kterou tak hledáš, a mnohem víc. Má láska je ta, kterou hledáš. Je to má láska...

Zahrnu tě láskou, kterou tak hledáš, a mnohem víc. Tak na co čekáš? Zahrnu tě láskou, kterou tak hledáš, a mnohem víc. Ta láska, kterou hledáš, je v mém srdci... Zahrnu tě láskou, kterou tak hledáš, a mnohem víc. Tou, kterou jsi vždycky chtěl... Zahrnu tě láskou, kterou tak hledáš, a mnohem víc.

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moc pěkná holka, takovou bych tam nenechal

180

Odpovědět

Ten text nemá nic psolečného s názvem "Bromance". Jedná se totiž o mashup instrumentálky Bromance a vokálu z The Love You Seek od Samuela Sartiniho ;)

181

Odpovědět

a silnej Herkules!

180

Odpovědět

dost dobré:o) podle mě v tom, ale hledáte něco co v tom není.. něco na způsob "prciček".. nic hluboké, ale dobrý letní hit :o)

190

Odpovědět

jako ty titulky do toho jsou super! hezky srozumitelný,fakt pecka
jinak k tomu videoklipu..četla jsem třeba další dva nápady,na příklad ten,že ta holka neexistuje,ale jen tam prezentuje "sexuální" napětí mezi těma dvěma kluky a druhý nápad byl ten,že si s ní užili a na konci odjeli bez ní,protože,dalo by se říci,je důležitější přátelství než mít holku...¨
popravdě si myslim,že na to víc pasuje ten první nápad,jak textem tak i klipem..no co myslíte vy?

180

Odpovědět

Ričino: Ono to "bromance" se dá brát jako parťáctví, bratrství, bližší přátelství kluků, náklonnost... Okrajově jako milostnej vztah mezi dvěma klukama.

180

Odpovědět

flv: aha ,a proto tu holku na konci ojedou, ptž jsou to bukvice. :D

180

Odpovědět

Ten klip má být parodie na Jízdu??

181

Odpovědět

toto je lepsi clip :D
http://www.youtube.com/watch?v=HPWVbN2ct7M&playnext=1&list=PL553B058C811BD01C

181

Odpovědět

v tom případě SW byla o čem? to neni house jak ho známe..

180

Odpovědět

@Laydee: Neviem ako sa vyznáš to hudbobných žánrov, ale toto je house :) A ktomu čo robí tzv. Avicii, takmer všetko je house, niektorý progresívnejší, niektorí viac do clubu, a toto je len bežný edit pre rádiá.

180

Odpovědět

být tam 2 holky a jeden kluk tak to má známku aspoň 9, ale ten klip to dost kazí..

181

Odpovědět

FLV: rozhodně ne!!
http://www.youtube.com/watch?v=ChzbYiYHOUU

Jinak s tim Housem nesouhlasím, zatim co jsem od něj slyšel moc do hausu neni... (a že sem toho slyšel..

10* už jen z principu

180

Odpovědět

Zajímavé je, že si ještě nikdo nestěžoval na opravdový smysl téhle písničky a videoklipu, a to jest velmi blízký vztah mezi dvěma kluky (=Bromance). Jsou i teorie, že se do sebe zamilovali, proto ho na začátku otec vykopnul z domu a že tu holku využívají jako zástěrku svého vztahu.

181

Odpovědět

ta dievcina je na tom najlepsia

180

Další