Tom Cruise reaguje na memy s Tomem Cruisem

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:201
Počet zobrazení:10 061

Nedávno šla do kin nová Mumie a Tom Cruise si v ní zahrál hlavní roli. Při té příležitosti se s námi podělí o své zážitky z natáčení scény ve stavu beztíže, tréninku kulečníku kvůli filmu Barva peněz nebo třeba o tom, jestli se natáčí pokračování kultovního snímku Top Gun.

Přepis titulků

- Pojďme se bavit o tom stavu beztíže. - S radostí. Podle traileru to vypadá na trikový záběr. To se tak dělá, že jo. Ale pak jsem viděl záběry z natáčení. A vy jste si sehnali letadlo, namířili ho ke slunci... a natočili scénu ve stavu beztíže. To jsem si hrozně užil. - Byl to tvůj nápad, je to tak? - Vždy jsem chtěl natáčet ve stavu beztíže. Ve skutečném stavu beztíže.

Takže jsme začali natáčet a já jsem řekl: "Tohle musíme natočit ve skutečném stavu beztíže." A oni vůbec nechápali. Říkám, že to musí to být skutečný pád letadla. Ale měli mě za blázna. A já říkám, že to skutečně jde na palubě letadla v Bordeaux ve Francii. Že tam s Annabelle můžeme celou tu scénu natočit. A že by to bylo hrozně cool. A pro diváky nepřekonatelné. Protože divákům by to přišlo autentické a děsivé. Pak jsem samozřejmě musel přesvědčit Annabelle, že to zvládnem, a jak skvělé to bude, že se tím pak bude moct chlubit, že to bude úžasný zážitek, bude o tom moct vyprávět dětem, vnoučatům, celé rodině.

Všichni budou vědět, že je skvělá. - Vsadil jsi na to všechny své žetony a pak i ty její. - Přesně. Annabelle, pojď sem, no tak. - "Tenhle plán se ti bude líbit." - Zamiluješ si ho. Je jeden film, a neříká se mi to snadno...

- Ale myslím, že v něm jste nějaké ty triky využili. - Povídej. Vyletíš z auta, uděláš salto vpřed, v každé ruce máš samopal a střílíš na helikoptéru. Helikoptéra vybuchne a ty dopadneš na zem, v modrém sametovém obleku s náprsenkou jako Austin Powers v Goldmemberu. - To jsi podle mě nebyl ty. - Je to tak, máš pravdu. Jasně, zlato.

Dostal jsi mě. Máš pravdu. Řídíš Šukguára v barvách britské vlajky. - Ale nebyl jsi to ty. - Ty filmy miluju. Zavolali mi a řekli: "Chceš si tady zahrát?" Tak jsem přišel a pár hodin natáčel. Zašukáme hned, nebo až později? Austine, chovej se slušně!

Nevím, proč nenatočili další díl. Je to klasika. Hned na začátku filmu je to hrozně vtipné. Byla to legrace. Opravdu. - Znáš memy, ve kterých Tom Cruise visí na věcech? - Ne. Mám je v telefonu, snad se ti budou líbit. Tady Tom Cruise... Visíš tu na Willym ze Zachraňte Willyho. Tady visíš na kočce.

To je fantastické! Tady padá Darth Maul. A ty tu visíš na straně. Tímhle jsem byl posedlý. Panebože, proč mi to ještě nikdo neukázal? Je to skvělé. To jsi ještě nic neviděl, tady totiž visíš z Nicolage Cage. - Můžeme poprosit o vodu pro pana Cruise? - Vodu, prosím. - Tady máš.

- Díky moc. V tom filmu jsou čtyři velké kaskadérské kousky a to jediné si z toho odnesli. - To je tak legrační! - Pošlu ti odkazy na mé nejoblíbenější. - Prosím! - Miluju to! Hodně jsme mluvili o velkých kouscích. Ale já bych rád mluvil o těch menších. Máma mi vždycky říkala, abych v ponožkách nejezdil po podlaze. - Ano. - A já jí na to řekl: "Tom Cruise to dělá!"

Takže mi to změnilo život, ale asi to taky naštvalo dost matek. Stačí si vzít ty staré nahrávky z regálu. Budu sedět a poslouchat je sám. Dnešní hudba nemá tu stejnou duši. Líbí se mi tenhle starý rock and roll. Ty kulečníkové triky v Barvě peněz... Když člověk trénuje sám, je to jiné, než když je tam celý štáb, kameramani a všichni a nemůžeš se trefit...

To bylo celé na jeden záběr. Kulečník jsem trénoval asi sedm měsíců. Včetně toho... To jsem si tam přidal. Učil jsem se pracovat s nunčaky. A jednou na zkoušce jsem to začal dělat s tágem. Takhle si s ním hrál a ptal se: "Martine, co myslíš?" Vznikla z toho věc, kterou ta postava dělá. Taky jsem chtěl triko s nápisem "Vince". Vincent není totiž ten nejbystřejší chlapec.

A jeho účes vydrží i rychlost 150 kilometrů v hodině. - "A jeho vlasy byly perfektní!" - Přesně. Říkal jsem stylistce: "Potřebuju, aby to vydrželo i 150 km/h." Musí to být tak osm centimetrů vysoké, načesané. A na triku má "Vince" proto, aby si zapamatoval své jméno. S ohledem na to, jak to funguje, můžu se zeptat: Můžeš potvrdit, že se pracuje na Top Gunu 3? Nemůžu potvrdit trojku.

- A dvojku? - Na té už se pracuje. Jestli chceš procvičit placáka... Ve dvojce to bude takhle... Musíte to udělat... Musíme to ozvláštnit. - Dvojka bude větší než jednička. - Jasně. - Bylo mi potěšením. - Díky moc. Rád jsem tě viděl. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Upřímné" zasmání a "vtipné" reagování..To je prostě celý Tom:-)

70

Odpovědět

Tady dokonce nepůsobí jako úplný magor.

250

Odpovědět

tyyyvoleee.... TopGun2 :o těšim se mrtě jak cyp

21

Odpovědět

jeden z nej herců hlavně díky tomu, že dá se říct všechny kaskadérské scénky si udělá sám :) třeba takovej Vin Diesel v xXx 3 no strašný :D mam ho rád, ale všechny adrenalinové scénky, abych čuměl na někoho jiného a Vin si někde seděl na židli a čuměl, jak to za něj někdo dělá :D

142

Odpovědět

Taky se divím, že v tom deštném pralese nelyžoval sám Natural 95 a místo toho trapně angažovali olympijského vítěze v obřím slalomu mezi palmami. No a ještě víc mě sere, že z toho kilometrového vysílače neskočil sám a muselo umřít 100 kaskadérů, než to natočili pořádně. Kéž by existovalo něco jako program malování na digitální film, kde by se dalo něco nerealistického realisticky nakreslit štětcem a pak to třeba gumou umazat, pokud by se to nepovedlo. Vin Diesel by sice opět nelyžoval v deštném pralese mezi hady s efektními salty nad pařezy, protože je na rozdíl od Tomáše ustrašená p**a, ale zachránilo by to dost životů, protože by u takové realistické adrenalinové akce nemusel být žádný kaskadér, který by se snažil trefit v 80 km/h s carvingy na nohách mezery mezi stromy v pralese. Cruise by to sice zvládl, ale ne každý má tolik peněz, aby je mohl bezhlavě odevzdat scientologii. To se mu to machruje, když je vyvolený.

264

Odpovědět

Dá se říct, že Tom Cruise je poslední akční hrdina :)

50

Odpovědět

+GolradirJackie Chan je aj tak lepší :D

30

Odpovědět

Nemuzu si pomoct, ale podle me je to predstiranej (vytlacovanej-ches li) smich, kdyz mu tam ukazuje ty fotky v mobilu jak tam ruzne visi

1723

Odpovědět

A co má dělat když je v tv ???

62

Odpovědět

memy

42

Odpovědět

na com frci? aj ja chceem

31

Odpovědět

Scientológia je kvalitný matroš, môžem len odporučiť.

194