Thumbnail play icon

Tom Cruise reaguje na memy s Tomem Cruisem

85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:184
Počet zobrazení:6 295

Nedávno šla do kin nová Mumie a Tom Cruise si v ní zahrál hlavní roli. Při té příležitosti se s námi podělí o své zážitky z natáčení scény ve stavu beztíže, tréninku kulečníku kvůli filmu Barva peněz nebo třeba o tom, jestli se natáčí pokračování kultovního snímku Top Gun.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Upřímné" zasmání a "vtipné" reagování..To je prostě celý Tom:-)

20

Odpovědět

Tady dokonce nepůsobí jako úplný magor.

210

Odpovědět

tyyyvoleee.... TopGun2 :o těšim se mrtě jak cyp

11

Odpovědět

jeden z nej herců hlavně díky tomu, že dá se říct všechny kaskadérské scénky si udělá sám :) třeba takovej Vin Diesel v xXx 3 no strašný :D mam ho rád, ale všechny adrenalinové scénky, abych čuměl na někoho jiného a Vin si někde seděl na židli a čuměl, jak to za něj někdo dělá :D

112

Odpovědět

Taky se divím, že v tom deštném pralese nelyžoval sám Natural 95 a místo toho trapně angažovali olympijského vítěze v obřím slalomu mezi palmami. No a ještě víc mě sere, že z toho kilometrového vysílače neskočil sám a muselo umřít 100 kaskadérů, než to natočili pořádně. Kéž by existovalo něco jako program malování na digitální film, kde by se dalo něco nerealistického realisticky nakreslit štětcem a pak to třeba gumou umazat, pokud by se to nepovedlo. Vin Diesel by sice opět nelyžoval v deštném pralese mezi hady s efektními salty nad pařezy, protože je na rozdíl od Tomáše ustrašená píča, ale zachránilo by to dost životů, protože by u takové realistické adrenalinové akce nemusel být žádný kaskadér, který by se snažil trefit v 80 km/h s carvingy na nohách mezery mezi stromy v pralese. Cruise by to sice zvládl, ale ne každý má tolik peněz, aby je mohl bezhlavě odevzdat scientologii. To se mu to machruje, když je vyvolený.

244

Odpovědět

+Zecknepi

10

Odpovědět

Dá se říct, že Tom Cruise je poslední akční hrdina :)

10

Odpovědět

+GolradirJackie Chan je aj tak lepší :D

10

Odpovědět

Nemuzu si pomoct, ale podle me je to predstiranej (vytlacovanej-ches li) smich, kdyz mu tam ukazuje ty fotky v mobilu jak tam ruzne visi

1622

Odpovědět

A co má dělat když je v tv ???

52

Odpovědět

memy

42

Odpovědět

na com frci? aj ja chceem

31

Odpovědět

Frčí na scientológií. Neboj, zaplatíš u nich a funguješ aj ty

74

Odpovědět

+KamikazeNBTo se musí pokaždé řešit téma scientologie, když se mluví o Tomu Cruisovi? To už je nějaká posedlost.

84

Odpovědět

Scientológia je kvalitný matroš, môžem len odporučiť.

184
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)