Blázni na kolechTooned (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:577
Počet zobrazení:6 356

Přinášíme vám první díl ze seriálu Tooned, který byl vytvořen pro tým F1 McLaren a vysílán na britské stanici Sky Sports před každou Velkou cenou. Hlavní role v seriálu mají jezdci Jenson Button a Lewis Hamilton, kteří namluvili sami sebe, a Profesor M, kterému propůjčil hlas britský herec, komik a moderátor Alexander Armstrong. V prvním díle se podíváme na testování nového monopostu pro rok 2013 v ústředí McLarenu - McLaren Technology Centre ve Wokingu.

Přepis titulků

uvádí v Nezávodili jste, že ne, mistři? Ne, ne, ne. Jistě, že ne. Co je dnes v plánu, profesore? Půjdeme dolů do tajné podzemní testovací dráhy. Game on, JB.

Doufám, že máš rád pach hořící gumy. Já doufám, že máš rád chuť prachu. Rád bych něco zdůraznil. Dnes žádné závodění, mistři. Sotva jsem se vzpamatoval z minula. A ze sezóny 1995... tady máme jeden z autentických knírků Nigela Mansella. Takže, pánové... dnes budeme testovat nové super super měkké gumy.

Novou sadu vodotěsných kombinéz... odolných proti šampaňskému. Páni, co je sakra tohle? Tomu nevěnujte pozornost. Něco, o jehož testování byl tým požádán, aby byla příští sezóna víc soutěživá. A samozřejmě budeme také testovat nové auto. M? Je tady jen jedno.

Potřebujeme jen jedno auto na testování změn, Lewisi. - Panna nebo orel? - Panna. - Na tři vítězný? - Nech to být, kámo. Přidali jsme novou vodní sedačku s podsítnicovým řízením. Jaký je to pocit? Úžasný. To je fantastický. To je skvělý! Miluju to. Vynikající.

Co to... Ó bože, už zase. Lewisi, uvědomuješ si, co se s těmi raketami stane, že? Jasně, řekněme, že je to remíza, ano? Jo. Pěkný závod, chlape. Máte ještě něco, co můžeme otestovat? Co? Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=2C4shBGPqlY - Toto video můžete nalézt zde s českým dabingem...snad se bude líbit, když tak do komentářů napište názor...děkujeme.

181

Odpovědět

Ta kvalita je otřesná. Jako ze sudu.

180

Odpovědět

Konečně Tooned jako seriál na videacesky.cz
Už jsem ani nedoufal že by se to tu mohlo objevit.

184

Odpovědět

S**t the f**k? :D

195

Odpovědět

takova blbina... :D :D

186

Odpovědět

Vdaka tomuto videu som objavil aj ine videa o formule tuna. thx

183

Odpovědět

Celkem v pohodě, roztomilý filmeček. A já nebudu lhát, líbí se mi to i pro to, že já prostě McLaren žeru. Nemyslím přímo formule, ale McLaren F1, McLaren MP4-C či Mercedes-McLaren jsou nádherný sporťáky...

183

Odpovědět

mě se to líbilo

187

Odpovědět

kratke ale vtipne.. tesim sa na dalsi diel :)

189