Nejnebezpečnější lidé na světěTop 6

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
51 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:382
Počet zobrazení:6 307

Dnes má pro nás Kelly seznam nejnebezpečnějších sériových vrahů na světě. Někteří z nich jsou dokonce na svobodě.

Přepis titulků

Abyste byli označeni za sériového vraha, musíte splnit dvě podmínky. Musíte zabít více než 3 lidi a musíte vraždit více než měsíc. Lidi na našem seznamu to splnili levou zadní. TOP 6 Nejnebezpečnější lidé na světě. Tohle jsou vrazi, kteří vraždili sami a dnes jsou ještě stále naživu. ČÍSLO 6 Robert Charles Browne Tento vrah věřil, že vraždami dělá společnosti službu.

Říkal: "Ženy jsou nevěrné. Spí s každým a pořád podvádějí. Nejsou morálně na výši." A kdo je morálně na výši, pane Browne? Vy? Nevím. Možná Oprah. Sklapni, krávo. Celých 25 let cestoval napříč Amerikou a vraždil náhodné ženy, které poznal v devíti státech. Robert Charles Browne se přiznal, že zavraždil 49 lidí.

Tohohle úchyla zatkli v roce 1995. Díky bohu. Dostal dvakrát doživotí. Pardon, nemělo by to být 49 doživotí? ČÍSLO 5 Alexander Pičuškin, Šachovnicový vrah. Tenhle šílený Rus jednou řekl: "Život bez vraždění je jako život bez jídla." Až na to, že bez jídla zemřeme a s vražděním zemřeme.

- Ale jinak dobrá logika. - Díky. Tebe zabiju jako poslední. Chtěl zabít 64 lidí, stejně jako je polí na šachovnici. Jen bych chtěla říci, že pokud bych měla vymýšlet chytlavá jména sériových vrahů, nedala bych mu to, které chtěl. Říkala bych mu třeba Spojovací šílenec, Monopolový maniak... Co je nejtrapnější hra všech dob?

Piškvorkový pišišvor. Nevím... Pičuškin si vyhlédl staré bezdomovce, podělil se s nimi o vodku a pak je vzal kladivem po hlavě. Aby je dorazil, narval jim lahev od vodky do lebky. Jako by to kladivo nestačilo. Když nedělal tohle, občas vraždil náhodné lidi v parku. Připlížil se k nim a praštil je kladivem. Než ho chytili, stihl zabít 60 lidí.

Během jeho procesu v roce 2007 ho drželi ve skleněné krabici. Jako požární hadici. Dostal doživotí, z toho prvních 15 let měl strávit na samotce. Moje oblíbená část: nesplnil svůj cíl. ČÍSLO 4 Donald Harvey, Anděl smrti. V 18 letech začal pracovat jako sanitář v Marymountské nemocnici v Kentucky. Během prvních 10 měsíců tam zabil dvanáct pacientů.

Nebojte se, je to v pořádku. Říkal, že jim jen chtěl ulevit od bolesti. Tahle chabá výmluva těžko vysvětluje, proč jim dával jed do jídla, do injekcí, do kapaček. Proč je dusil, vypínal jim dýchací přístroje nebo jim vpichoval HIV. Než se přišlo na to, že ta úmrtí nejsou pouze shody náhod, stihl zabít 87 lidí. Harvey si právě odpykává osminásobné doživotí ve státě Ohio. Osm? Nemělo by to být 87? Tyhle počty nechápu. ČÍSLO 3 María de Jesus Gonzáles, Las Poquianchis.

Hurá, žena se dostala na tenhle seznam... vražd. V šedesátých letech María spolu se svou sestrou Delfinou vlastnily mexický nevěstinec jménem Pekelné Bordello. Sestry na inzerát sháněly pokojské a servírky, ale když nějaká žena přišla, nutily ji k prostituci v nevěstinci, který připomínal koncentrák. Když už byla žena příliš slabá kvůli pohlavní chorobě nebo zpackanému potratu, zamkly ji v pokoji a vyhladověly ji k smrti.

Sestry také zabíjely hodně bohaté zákazníky. Když policie udělala v nevěstinci razii, našla několik pohřbených plodů, 11 mrtvol mužů a 80 mrtvol žen. Sestry dostaly 40 let. Delfina zemřela ve vězení, ale María si trest odseděla a byla propuštěna. Co? Ona je na svobodě? A žije si jen tak? Jak je to možné?

Nedává to smysl. ČÍSLO 2 Pedro Rodriguez Filho, Vrahoun Petey. Tenhle brazilský vrah začal velmi mladý. Když mu bylo 14, vyhodili jeho otce z práce za údajnou krádež jídla. A tak udělal to, co každé dítě. Zavraždil šéfa svého otce. Jeho kamaráda zabil nějaký gang, tak v tom gangu zabil 10 lidí. Všechno tohle zabíjení bylo předtím, než mu bylo osmnáct. V roce 1973 ho zatkli, ve vězení se setkal se svým otcem.

Jeho otec tam totiž byl za vraždu Pedrovy matky mačetou. Aby svou matku pomstil, zabil svého otce, vyřízl mu srdce z těla, chvíli ho žvýkal a pak ho zahodil. Dávalo to smysl, dokud ho nezačal žvýkat. Během pobytu ve vězení zabil dalších 47 lidí. Toho bych nechtěla mít za spoluvězně. Později se doznal ke stovce obětí. Pedro dostal 400 let za mřížemi. Konečně, to zní správně.

Ale odkroutil si jen 34 a pak ho pustili. No tak! A ČÍSLO 1 Pedro López, Monstrum z And. Zaměřoval se na malé holčičky ve věku 9-12 let. Než mu bylo třicet, znásilnil a uškrtil více než 100 kolumbijských dívek. Pak ho málem chytili, tak se přesunul do Ekvádoru. Říkal: "Mám ekvádorské holčičky rád. Jsou milejší a důvěřivější, jsou takové nevinnější."

Chci do něčeho praštit, tohle je zvrhlé. Po Ekvádoru vraždil lidi v Peru. Nebojte. Chytili ho. V roce 1993 se přiznal k 350 vraždám. Byl prohlášen za šíleného a strávil 14 let v psychiatrické léčebně. A teď se zase musíme začít bát. Lópeze v roce 1998 pustili za dobré chování. Poté, co si odseděl pouhých 14 let.

To jsou dva týdny na oběť. Můžu už něco praštit? Dnes je tomuto monstru 66 let a může se potulovat Andami, jak se mu zachce. Takže být vámi, zrušila bych ten výlet do jihoamerických hor. TOP 6 Já jsem Kelly Landry a vy jste chytřejší a více vyděšení, než jste byli.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Nejnebezpečnější lidé... Tohle jsou vrazi, kteří spáchali vlastní vraždy... To je vtipné, jako by zabili sami sebe. Alias Šachovnicový vrah. To je rusky, ne? Pitomý trapný Rus. Trapný ruský posera.

Nezabíjej mě! Nevím. Možná Oprah. Sklapni, krávo.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak já tuhle pizdu nesnáším....

01

Odpovědět

Zajímavé informace, ale je to podané velmi nudně a trapně.

262

Odpovědět

Zajímavý. Ona se diví, proč někdo dostal 8 doživotí a ne 87, když zabil 87 lidí. Já se tu mezitím divím JAK SAKRA MŮŽE NĚKDO DOSTAT 8 DOŽIVOTÍ? Vždyť když umřeš, tak tím vyprší jedno doživotí, ale další už nedostaneš protože jsi mrtvej, ne? :O

77

Odpovědět

Třeba soudci věří na reinkarnaci. :-D

130

Odpovědět

Jestli se nemýlím, tak tam je to i z důvodu, že když máš tolik doživotí, tak můžeš mnohem později nebo prakticky nikdy požádat o propuštění.

160

Odpovědět

Tak jak řekl Corwin. Pokud dostaneš doživotí, tak můžeš po 20ti letech požádat o propuštění, pokud máš dvojnásobné doživotí, tak po 40ti atd. ;) Snad se nepletu, ale vždy může pomoc strejda Google.

70

Odpovědět

no,na par doživotí môžeš dostať amnestiu, ale nie na všetky, to je dôvod viacerých doživotí.

20

Odpovědět

Pokud se nemýlím, v americkém právním systému nefunguje pravidlo (jako u nás), že jsi při spáchání více zločinů souzen jen za ten nejtěžší (nebo tedy jsi, ale tresty se ti nesčítají). V USA jsi souzený za každý případ zvlášť a tresty se sčítají (takže není problém dostat třeba 4000 let ve vězení).

120

Odpovědět

+Seraphine313Tak si říkám... dalo by se do vězení na pokoj dostat něco na kryogenické zmražení člověka? Pobyt v "chládku" by pak mohl docela dobře utíkat. :-D

40

Odpovědět

V předchozím díle mě pobavila, v tomhle byla slabší.

50

Odpovědět

Jsem jedinej koho celou dobu sr**a barva tý její rtěnky ? :-D

347

Odpovědět

Ne. Ještě sem byl nehorázně vytočenej tím jejím trapným přehráváním. Kdybych byl sériový vrah, ona by šla jako první. Period.

362

Odpovědět

PS: to, že se někdo přizná ke stovkám vražd neznamená, že je spáchal, víme?

161

Odpovědět

Jééé, její nejoblíbenější část je, že nestihl zabít další čtyři lidi? kráva

1615

Odpovědět

Mam stejny problem tema v pohode ale to zpracovani a (ne)herectvi to uplne zabiji... k obsahu - predposledni typek mi prijde v pohode; za to toho posledniho, ze si nekdo neodchyt se fakt divim... Lynch je muj lepsi bracha...

101

Odpovědět

Co to je za (doplň si sám) nepříjemnou a nevtipnou?

376

Odpovědět

Toto je len druhy diel co som s nou videl, ale na tento sa dal kukat. Ten pred tym bol vacsia katastrofa ;)

01

Odpovědět

Nevim, proč tu všichni fňukáte, je to něco jinýho a neokoukanýho. Dá se tu najít spousta daleko horších videí s lepším hodnocením.

1514

Odpovědět

Bože ta ženská je katastrofa... Zajímavé téma, ale musel sem se hodně přemáhat abych to dokoukal.

6912

Odpovědět

Mám takový zvláštní dojem, že tu ženskou brzy někdo ......

285

Odpovědět

Pičuškin? O.o

105

Odpovědět

Já to jméno nevymyslel :-)
https://cs.wikipedia.org/wiki/Alexandr_Pi%C4%8Du%C5%A1kin

10

Odpovědět

Teda, tuhle sérii vidím poprvé a musím říct, že daleko víc než sérioví vrazi, mě děsí ta hyperaktivní slečna. Na tom, že dnes videa dělá kde kdo, je něco pravdy...
Jinak pokud se někdo zajímá o kriminologii a psychologii sériových vrahů, tak doporučuji knihy od Stéphane Bourgoina.

236

Další