Nejúžasnější rekordyTop 6

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
55 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:297
Počet zobrazení:4 531

Kelly má pro nás sbírku rekordů z Guinessovy knihy rekordů. Nejsou ale zrovna tradiční.

Přepis titulků

Na tomto seznamu je žena, která má na čele titanové rohy, chirurgicky připevněné. Jo. TOP 6 Nejúžasnější rekordy. Nejúžasnější znamená, že si řeknete: "Co? To někdo udělal?" A rekordy jsou podle Guinessu. Tohohle, ne totohle.

ČÍSLO 6 Největší hamburger. Obyčejný hamburger vás nezasytí? Zkuste hamburger, co váží 1,5 kila. Nebo 3,5 kila. Nebo pokud jste zhulení, zkuste takový, co váží 350 kilo. Co? Je to největší dostupný burger. Dokonce se dá koupit. Stačí jít do restaurace Juicy's Outlaw a zaplaťte jim 5000 dolarů.

Obezita! Přivážejí ho na vysokozdvižném vozíku. Prosím vás! Pokud vám někdy takhle přivezou oběd, přestaňte a zamyslete se nad svým životem. Teď ne! To je i pro ostatní. Napadají mě levnější věci, ze kterých budete smutní. Napadá mě třeba stalkování expřítele na Facebooku. ČÍSLO 5 Nejdelší škleb Co to je sakra škleb?

Škleb je, když protahujete obličej. Fakt. Rekord drží Shuquan Tang z Číny. Nosní dírky si překryl spodním rtem po dobu 53 sekund. Je to úžasné, ale asi si říkáte: "Proč?" Lidé v Anglii se šklebí už od doby krále Jindřicha III. Neměli totiž Netflix. Počítá se, když si pomůžu rukou? Angličané si to užívali a udělali ze šklebení soutěž.

TEĎ SE NĚCO DOZVÍTE! Nejlebší škleby dělají často lidé bez zubů. Vzpomeňte si na to, až vám bude 80 a budete si hledat koníčka. ČÍSLO 4 Nejdelší jazyk. Někdy máte kliku a narodíte se s rekordními geny. V tomto případě ve formě obřího jazyka. Dělám si srandu, není to Miley.

Ale miluju tě, Miley. Opravdu, jestli se díváš, miluju tě! Rekord drží Nick Stoeberl VEZMI SI MĚ ze Santa Cruz v Kalifornii VEZMI SI MĚ s jazykem dlouhým skoro 9 cm. VEZMI SI MĚ Chcete-li se poměřit, jazyk se oficiálně měří od špičky po místo, kde se jazyk dotýká rtu, když máte zavřená ústa. Můj má 5 cm. Ale na délce nezáleží.

Že, Rayi? - Dělám si srandu, miluju tě. - Máš padáka. ČÍSLO 3 Nejvíc úprav těla. Maria Jose Cristerna alias Mexická upírka drží tento rekord. Má celkem 49 úprav těla. 49 nezní jako kdovíkolik, že? Ale když se kouknete na její fotku, dojde vám, že je to hodně. A taky proč se jí říká Mexická upírka.

Vypadá pěkně nebezpečně. A není mi blbé to říct, protože to asi byl její záměr. Titanové rohy si nepřiděláte na čelo, pokud chcete být milí. To proto, že plánujete vzít roha. Abyste si představili, jak moc své tělo změnila, tak takhle vypadala předtím a takhle teď. Co?

ČÍSLO 2 Nejdelší polibek. Thajský pár Ekkachai a Laksana drží rekord v nejdelším polibku od Valentýnského líbacího maratonu 2013. Tento polibek trval 58,5 hodiny. Tak dlouho s lidmi ani nechodím. Dělám si srandu. Ani ne. Miluju tě. Ten rekord jim musel dát zabrat.

Dovedete si představit být k něčemu takhle přilepení? - Jo, asi jsme dobří. Jak ale čůrali? Když se tak dlouho líbáte, musíte jít někdy čůrat. To čůrali spolu? To asi spokojené páry dělají. A ČÍSLO 1 Nejmenší pas. Kromě mého. Vypadám tlustá? Cathie Jung má nejmenší pas ze všech žijících žen.

To doufám. Kam si dala orgány? Slinivku mám v kabelce. Její pas má stejný obvod jako sklenice majonézy. Takhle se ale nenarodila. Tohle si udělala sama. Korzet nosí 24 hodin denně. Dnes už asi musí, aby se nerozpadla. Jsem ráda, když ženy pracují se svým tělem, ale tohle mě nakrklo: "Měla trpělivost, vytrvalost a naléhání svého muže, díky čemuž svůj pas zmenšila o 28 centimetrů."

Holka, pokud ti manžel říká, ať zhubneš, zbav se ho. TEĎ SE NĚCO DOZVÍTE! Barbie není skutečná, i když se snažíte sebevíc. Krávy pitomé. - Krávy pitomé?

Nepřeháním to? - Můžeme to vystřihnout. S medailí od Guinessu vypadá celkem spokojeně. Je to tvé tělo, nebudu ti do toho kecat. Když chceš pas jako majonézu... Ne! Ne, to nejde. Holky, tohle není dobré. TOP 6 Víc už toho ze mě dneska nedostanete. Tak si jděte dát burger, nebo se s někým líbat nebo jděte na burger sami, protože přemýšlíte o panu Božském. Ale on tu ještě není.

Já jsem Kelly Landry a vy jste chytřejší, než jste byli. Překlad: Xardass www.videacesky.cz To zvládnu, Rayi. Jak jako jestli to nevyužiju? Bylo to sexy? Tak jako pardon. Sestřih jazyka za 3, 2, 1... Mám dlouhý jazyk.

- V téhle práci jsem zažil divné věci. - Proč máš poznačených 10 cm? Udělám si z Raye srandu. Na délce přeci nezáleží, Rayi. - Ne, jo, prosím, udělej to. - OK.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta holka je TOP, rozhodně mě baví víc, než ti dva tydýti před ní. 01:31 <3 :D

127

Odpovědět

Mě je teda ta holka rozhodně sympatičtější než ray, nebo nedej bože ten druhej týpek.

84

Odpovědět

Samotný kecy by i vtipný byly, ale ten její výraz a otravný doprovodný zvuky jako "Whaaat?!" tomu dost uberou na kvalitě.. a koho pak zajímá obsah videa...

116

Odpovědět

Díky ní je ten pořad nekoukatelný.

3913

Odpovědět

01:13 říká Henry the 3rd. Což je podle mě Jindřich, ne Jiří III.

12

Odpovědět

Tak ten úsek s jazyky mě rozbil =D "You´re so fired"

141

Odpovědět

Tohle nemá žádnou úroveň. Škoda času na překlad.

2617

Odpovědět

Když už dávat videa TOP něco tak aspoň z kanálu TopTrending

( https://www.youtube.com/user/TopTrendingTV/videos )

Myslim že to má větší úroveň než todle...

91

Odpovědět

Prosím a apeluji na všechny... Přestaňte sem dávat videa s tou afektovanou mindou. Ona je nejotravnější člověk na světě a nejen podle Guinnesse!!!

2921

Odpovědět

Existuje tu video aspoň s jednou holkou, která je vtipná? nebo se ty jejich vystoupení tolerují jen proto, že je pěkná?

2210

Odpovědět

viděli jste film Idiocracy? tohle je přesně pořad, který by do toho světa perfektně zapadl. už je to tady.

171

Odpovědět

Nevím, zda to jsou nejúžasnější rekordy, určitě se najdou mnohem lepší a dechvyrážející :) A ta holka mi je trochu nepříjemná :-D

224

Odpovědět

Jak tohle muze byt na kanalu nejuzasnejsi rekordy? Pochybuju, ze z toho uzasl jediny clovek. Totalne odpadni informace.

242

Odpovědět

1.27 nejebsi :D

70