Captain America: Občanská válka

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:221
Počet zobrazení:5 655

Už letos v květnu do kin dorazí adaptace jednoho z nejslavnějších komiksů a Avengers si dají pěkně po hubě. Přičemž dorazí i jeden staronový známý.

Přepis titulků

Naše práce znamená zachránit co nejvíc lidí. Občas nejde zachránit všechny. Ale nevzdám to. překlad: Maty www.VideaČesky.cz New York. Washington, D.C. Sokovia.

To stačí. Kapitáne, lidi mají strach... A proto jsem tu. Potřebujeme dohled. Je jedno, za jakou cenu. Promiň, Tony. V tuhle chvíli už to nemůžu nechat plavat. I když bych rád.

Já bych ti rád jednu vrazil. Vím, že chybujeme. Ale jiným tu práci nesvěřím. Rhodesi! Spletl jsem se v tobě. Všichni se v tobě spletli. V KVĚTNU Jdou si pro tebe.

To ty by sis měl dávat pozor. Nemusíme to vyřešit po zlém, Tony. Začal jsi válku! Vzdej to. Varuju tě. Mám na to celej den. Captain America: Občanská válka A dost.

Došla mi trpělivost. Dupačko! Čauky.

Komentáře (59)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten kostým Spidermana vypadá jak z gift shopu na maškarní.

20

Odpovědět

Co tam sakra dela Spidey? :D :D :D

00

Odpovědět

ad. spis by se to melo jmenovat Avengers: obcanska valka

00

Odpovědět

+Cronosuspo finančním fiasku Amazing Spidermana 2 se Sony rozhodlo zrušit plánovaný pavouččí univezum a dohodlo se s Marvelem na sdíleným užívání postav i výdělku. :)

20

Odpovědět

v komiksu Civil war má po Capovi a Iron manovi největší a klíčovou roli....to bylo jasný.....

10

Odpovědět

Nevim o co tam jde, ale Stark z toho vychazi netypicky jako poradnej z**d...

27

Odpovědět

mně zas příjde jako captain pěknej z**d kterej si chce dělat co chce

144

Odpovědět

Bez větších spoilerů:
V komiksu jde o to, že po vší škodě, kterou bez dohledu všichni hrdinové napáchali, chce vláda vytvořit program pro registraci superhrdinů. Vláda by měla přehled o tom, kdo kde je, jaké má schopnosti a i o jeho identitě.
Stark je pro, protože sám už toho udělal dost (viz iron man 3, avengers 2) a věří, že když hrdiny bude kontrolovat vláda, možná nedojde k takovým škodám atd.
Kapitán je proti, protože jednak vládě nevěří, kort po událostech kapitána dvojky, mimo to nevěří tomu, že by vláda měla mít právo hrdinům kecat do věcí a nutit je k prozrazení vlastní identity, což se dá zneužít.
Synopse v kostce, ale jde tam podstatně o víc.

70

Odpovědět

+AdmiralSPOJLER kromě toho že ve filmu pozadí bude Zemo

00

Odpovědět

Na další film s Kapitánem Puritánem už nemam žaludek, i když tam nejspíš konečně umře.

711

Odpovědět

neumře

33

Odpovědět

Kéž by, ale to amíkům nemůžou udělat. ._. Všichni jsou z CA odvařený, takže na komiks se scénáristé leda tak vys... vykašlou.

00

Odpovědět

+Lumineani v komiksu neumřel to až v dalších komiksu Fallen son který na to hned navazuje no a jinak Evans má smlouvu jetě na jeden film....ale s těmi smlouvami se bude ještě hýbat takže kdo ví

00

Odpovědět

To je zase krávovina. Nechápu jak někdo může dát víc jak 1 hvězdičku.

317

Odpovědět

Nedošel mi ten troll dokud jsem si nepřečetl tvůj nickname. :D

280

Odpovědět

Jaaaj...sem myslel ze to je honiest trailer

72

Odpovědět

Hollywoodská krize v plné parádě. Doufám, že jim to tam brzy zkrachuje, protože točit peníze v takových sračkách je zločin páchaný na společnosti...

1040

Odpovědět

Řekl bych, že právě naopak: https://image-store.slidesharecdn.com/4bc6fbb9-4119-4cd9-8558-2043bece4a39-original.jpeg :)
Pokud na to lidi budou chodit a budou do toho sypat peníze (což dělají), tak stále toto budou točit - je to holt byznys.

60

Odpovědět

+InAtomITrustPodle toho grafu se Watchmen ani nezaplatili? Lidi fat vůbec nemaj vkus

70

Odpovědět

jedna vec pokial chces pozerat filmy kde budes celi cas vidiet len 2 ludi rozpravajucich sa a ziadny efekt tak nema zmysel ist do kina dneska 3D pozdvyhlo kina nehoraznym smerom pokial sa pamatas na zaciatok tisicrocia uz sa neoplatilo navstevoavat kino dneska je to opak

12

Odpovědět

k***a neser... u čeho by moje holka mohla žehlit prádlo a já baštit řízky když ne u kapitána ameriky a společenstva Ave tentononc? U Vordinace?

51

Odpovědět

Asi bych měl poznámečku k překladu v 00:52 "If I see a situation pointed south, I can't ignore it. Sometimes I wish I could". Myslím, že naráží na to, že když se má něco pokazit, tak zasáhne, místo toho, aby tomu přihlížel, nebo čekal na usnesení vlády, co dělat. Tedy význam je spíše "Když vidím, že se něco semele/má stát, nemůžu to ignorovat. Občas si přeji, abych mohl."

20

Odpovědět

využité "v tuhle chvíli už to nemůžu nechat plavat" je sice pro účely rychlého titulku dost zkráceno, ale myslím, že významově to není mimo. :)

08

Odpovědět

+MatyJá jen že on tam podle mě spíše mluví o svojí charakterové vlastnosti, že zasáhne, když je potřeba. Nikoli o té aktuální situaci, která nastala, což mi tvůj (doufám, že tykání nevadí) překlad evokuje. A proto nesouhlasí s vládním dohledem, který by ho držel zpátky a nedovolil mu zasáhnout. Celkově mi to takto i víc dává smysl.

50

Odpovědět

wow tak na to se tesim ;D

10

Odpovědět

Čekal jsem na šestou hodinu jako zblázněný, ale nakonec jsem nebyl překvapivě tak nadšený, jako z obvyklých druhých trailerů na marvelovky, které mě vždy rozervaly na kusy :D CHybí nějaký wow moment, celé je to takové pozvolné, schylující se k velkému střetu, který...prostě divný, jako kdyby čekali na zapískání a jakmile se tak stalo..šup do sebe! Jo mnozí můžou namítnout, že wow momentem je Spidey, ale to je spíš takový obvyklý potěšení na konec. Chybí nějaká pořádná gradace. A navíc si na kostým budu nějakou dobu zvykat. Amazing Spider-man je co se týče kostýmu úplně jinej level. Ale zas chápu, že chtěli změnu a doufám, že budou vycházet ze Spectacular Spider-mana..

51

Odpovědět

Dle mého to má co do akce ohromný potenciál (j***t na logiku nebo reálnost zápletky), tak doufám, že se s tím i náležitě pohrají a dají si záležet, ale zase aby to nepřehnali :). Prostě, mám od toho velká očekávání (jako asi většina z nás), která doufám, že budou naplněna.

20

Odpovědět

Krásne si spomínam ako som vás žiadal o prekladanie trailerov a poslali ste ma do p****e a čoraz viacej sa ich tu objavuje... vtipné.... :D

145

Odpovědět

Občas, když se to stihne rychle a je to velká pecka, se tu něco objevit může, tak to prostě je a bylo, ale žádné vydatnější a pravidelnější překládání trailerů opravdu neplánujeme. :-)

515

Odpovědět

Lehce jsem si ustříkl do trenek.

315

Odpovědět

No neviem dokedy to bude ludi bavit... tento marvelacky fenomen

2325

Odpovědět

Sice je to komiksovej film, ale i tak mi smysl jejich konfliktu přijde naprosto šměšnej.

Jetšě mi přijde i dost nedomyšlený, že z Buckyho je hledaný zločinec, kterej ale všechno dělal, protože měl vypláchlej mozek - zatímco Hawkeye v prvních Avengerech taky pod kontrolou žezla dělal slušný bordel, ale to nikdo vůbec neřeší...

1012

Odpovědět

Proboha nepřemýšlej nad Marveláckým filmem od Disney, ublížíš si!

195

Odpovědět

+MaFFianCZKdybych nad tím začal přemýšlet, tak tu napíšu o mnohem větší boty, kterých se tam dopustily. Jak jsem psal, já to beru jako komiksák, takže jsem u toho schopnej odpustit kde co.

Jen prostě píšu, že zrovna ten konflikt jakožto stěžejní událost je založenej na naprosté hovadině...

54
Další