Špion v obchoděTrénink Chada Vadera (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:155
Počet zobrazení:4 015

Vzhledem k pauze překladu 3. série, kterou jsme byli nuceni udělat, zde místo ní budeme zveřejňovat krátká videa v hlavní roli s Chadem. Začneme několika tajnými materiály, konkrétně balíkem 5 tréninkových videí, natočených samotným Chadem Vaderem pro nové zaměstnance Empire Marketu. Dnešní úvodní díl pojednává o tom, jak se zachovat, pokud v obchodě najdete špiona.

Přepis titulků

EMPIRE MARKET S.R.O. UVÁDÍ Z "DOBRÉHO" TÍM "NEJÚCHVATNĚJŠÍM" Tréninkové video zaměstnanců č.1 Zdravím. Jmenuji se Chad Vader. Jsem šéfem denní směny zde v Empire Marketu. Byl jsem požádán, abych vytvořil sérii tréninkových videí pro vás, nové zaměstnance Empire Marketu. Musím vás varovat. Vstupujete do světa plného neuvěřitelné síly.

Neuvědomujete si svoji důležitost. Připojte se ke mně v sérii těchto videí. A já zde dokončím váš trénink. A kombinováním sil budete schopni zvládnout vaši první směnu a nastolit pořádek v celém obchodě. Začněme. LEKCE ČÍSLO 1: ZÁKAZNICKÉ SLUŽBY Vidíte pochybného člověka, který se podezřele dlouho potlouká kolem řepy.

Máte podezření, že by to mohl být špion. Špion z konkurenčního obchodu, co chce ukrást naše důležitá cenová tajemství. Co uděláte? Za A: Vytasíte světelný meč a useknete špionovi ruku. Zhyň! To tě naučí, abys příště nešpehoval řepy.

Moje ruka! Za B: Oznámíte mu, že je řepa momentálně vyprodána a požádáte ho, aby odešel. Dobrý den. Řepa je momentálně vyprodána. Požaduji, abyste odešel. Ale vždyť jste mi řekl, že řepu najdu... Za C: Budete postupovat výhružně. Zjistíte, co jsou zač... a co vědí.

Kde jsou ukradené plány pro nový laserový kontrolní systém? O žádných plánech nevím. Já vážně nic nevím. To už jsem jednou slyšel. To já taky. Co? Ano. Ano. Chci říct ne.

Sbohem. Sbohem. Počkat. Počkejte. Za D: Upozorníte nadřízeného a budete pokračovat v pozorování z úkrytu, třeba zpoza kontejneru s bramborami. Chad Vader základně. Máme tady naléhavou situaci. Chade! Co to děláš?

Ano, tady Chad. Ten muž má řepu. Očekávám rozkazy. Měl jsem zrovna důležitý rozhovor. Nevím, jak jsi to udělal, ale přepni mě zpátky. Přenos nekompletní, základno. Pošlete znovu rozkazy. Hned, Chade! Provedu.

Blbá základna. Kostka. Za E: Uděláte vše zmíněné. Došla nám řepa. Tohle jsem musel udělat. Máte plány na ty... ty lasery... a ty... Nebrečte. Není to tak hrozné.

Nashle. Chade, tady Randy. Okamžitě¨přijď do mé kanceláře. Máte už svou odpověď? Pokud jste zvolili možnost A, měli jste pravdu. Pokud uvidíte jakéhokoliv špiona, ať už u řepy nebo ananasu, pak je useknutí jejich ruka tím správným řešením takovéto situace. Gratuluji...

mí učedníci. Dozvěděli jste se, jak se stát úspěšným zaměstnancem Empire Marketu. Připojte se ke mně příště, abychom mohli pokračovat v tréninku. PŘÍŠTĚ - A co já? Mě už nemiluješ?! VYTÍRÁNÍ Překlad: B-hold Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No myslím, že tohle bylo ešte když byl Randy generální manager, takže jimmy tam určitě bude btw možnost A podle mě byla jedina která odpovídala ,,Vaderovskému'' charakteru :D

180

Odpovědět

bolo to robené 2008 :-)

180

Odpovědět

ehm sry,řepa :D

180

Odpovědět

"cibule došla!" (fik) "aaaaaaaaa" :D

180

Odpovědět

Tyhle videa Chada byly ale natočeny zjevně předtím než Jimmy umřel :-)

180

Odpovědět

Špion výhodných cenových nabídek :D No to u nás stejně není možný :)

180

Odpovědět

všimli jste si ,že v příštím díle bude divnej jimmy

180

Odpovědět

to je super :D

180

Odpovědět

Já dala B xDDDD

180

Odpovědět

omg

180

Odpovědět

:D useknuť ruku.. :D toto je šupa

180

Odpovědět

:D:D

180

Odpovědět

Lol useknout haxnu :P

180