Zplnomocnění správceTrénink Chada Vadera (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:130
Počet zobrazení:3 292

Ve druhé části tréninkových videí Empire Marketu nám Divnej Jimmy ukáže, jaké byste měli mít správcovské schopnosti pro to, abyste byli úspešným zaměstnancem.

Přepis titulků

EMPIRE MARKET UVÁDÍ ZPLNOMOCNĚNÍ SPRÁVCE A VY Tréninkové video zaměstnanců č. 2 Zdravím, tady Chad Vader. Vedoucí denní směny. Nehledě na to, jaká je vaše pozice zde v Empire Marketu, občas musíte asistovat u takových malých problémů, jakými jsou děti, kterým se stávají nehody, a nemotorní lidé, co se netrefí do toalety.

Dnes se podíváme na povinnosti správce. Konkrétně na překvapivě komplexní úkol, který nazýváme vytíráním. Máme zde cenného člena našeho týmu, který bude tuto činnost demonstrovat. Muž, kterému jen tak ze srandy říkáme Divnej Jimmy. Je to jenom přezdívka. Rozjeď to, Jimmy. Nejdůležitějším aspektem vytírání je úchyt. Měli byste uchopit mop, jako by to byla lopata.

Nebo puška z občanské války. Nebo nůž. Obrovský nůž. Jimmy? Ale ještě důležitější je poslouchat vaše mopy, protože mopy mluví. Řeknou vám, kde jsou ta nejšpinavější místa podlahy. A ta nejšpinavější místa vaší duše. Co to dělá?

Jimmy. Vzbuď se. Spousta lidí mi nevěří, když říkám, že existují takové věci jako elfové. - Už zase ti zatracení elfové! - Ale dospělí v ně už nevěří. Oni s nimi jenom mluví a pak si je berou domů. Vždyť jim to právě říkám! Povídám jim, jak je mi líto, že jsem tě na chvíli odložil... Vím, že zřejmě nebudu první, ale já určitě nejsem ten zhulený.

A v roce 1923 po mně všichni šli... a já řekl "stop" a oni řekli "mop"... Uklidni se. Uklidni se, Jimmy. ...a ti imaginární ufoni nikdy nenechali své ufounské kufříky v jeho altánku. A tak se má vytírat. Děkuji, Jimmy. Věřte tomu nebo ne, toto video nás naučilo jednu cennou lekci. Vyhýbejte se Divnému Jimmymu, jakkoliv to bude možné.

Připojte se ke mně příště, abychom mohli pokračovat ve vašem tréninku, mí mladí učedníci. PŘÍŠTĚ Vážná postižení vyžadují drastičtější zákroky. UNIFORMA PŘÍŠTĚ Například róbu přes celé tělo. UNIFORMA Překlad: B-hold Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

no jo vipada to jak svetelny mece to za jimmym

180

Odpovědět

a já řek stop a oni řekli mop :D chčiju :D

180

Odpovědět

chudák chad :D

180

Odpovědět

tato cast nebola moc zajimava , nejak ma nechytila skoda

180

Odpovědět

Zas se mi to vyplo o 8 sekund dřív

180

Odpovědět

bylo to krátký a čekal jsem, že si jimmy vystřihne větší scénu

180

Odpovědět

omg

180

Odpovědět

Nejsou to za Jimmym světelný meče?

180