Dešifrování oblékacího kodexuTrénink Chada Vadera (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:3 038

Jak se správně oblékat jako zaměstnanec Empire Marketu. Jedna ze základních a velice důležitých věcí, o které nám dnes něco řekne samotný Chad Vader.

Přepis titulků

EMPIRE MARKET s. r. o. UVÁDÍ DEŠIFROVÁNÍ OBLÉKACÍHO KODEXU Tréninkové video zaměstnanců č. 3 Zdravím. Jsem Chad Vader. Dodržování oblékacího kodexu Empire Marketu je naprosto klíčové pro profesionální přístup k zákazníkům. Oblečení zaměstnance musí vždy být úhledně upravené a bez zašpinění. A zástěru a cedulku se jménem musíte mít v oddělení prodeje vždy na sobě.

Pokud má zaměstnanec nějaké znetvořující zranění, je důležité, aby bylo zranění diskrétně zakryto. Avšak, pokud se objeví přílišné zjizvení tváře, zaměstnanec by měl zvážit dlouhý kabát s kapucí. Drastičtější znetvoření vyžadují drastičtější zákroky. Například pár mechanických rukou, róbu s kápí přes celé tělo, plně mechanizovaný exoskeleton horní části těla s dýchacím přístrojem.

Já sám něco podobného nosím. Nebo, v drastických případech, plně mobilní transportní schránku s kokpitem pro podporu života, externími robotickými končetinami a komunikačním reproduktorem. Zapamatujte si, prosím, že ve všech těchto případech je nutné nosit cedulku se jménem. Zde máme zaměstnance se špatně upravenou uniformou. Jeho zástěra je šikmo, jeho cedulka je vzhůru nohama.

Podívejme se, co se stane při styku se zákazníkem. Máte tu rybí prsty? Ulička č.5, asi na půli cesty. Díky. Jaký to příšerný první dojem. Viděli jste, jak nešťastná ta zákaznice byla? Hrozné.

Podívejme se, co se stane, když ta samá zákaznice narazí na našeho dobře upraveného zaměstnance. Promiňte, máte rybí prsty? Myslíte Stimpsonovy rybí prstíky nebo QuaticTrolly rybí prsty? - To je jedno. - Normální nebo s citronem a česnekem? - To je jedno. - Taky máme Stimpsonův košík pro jedlíky - s fazolkami a jablečnou omáčkou. - Já chci jenom rybí prsty! Chcete balení po 12 kusech nebo po 20...

Můžete mi říct, kde tu máte rybí prsty? Ulička č.5, asi na půli cesty. Děkuji! Jak vidíte, ten.. dobře upravený zaměstnanec byl No, byl dobře upraven, ale také to byl trochu upjatý blbeček. Myslím, byste si měli odnést toto: Choďte dobře upravení a nechovejte se jako blbci.

To je pro dnešek všechno. Naučili jste se mnoho. Ještě ale nejste zaměstnancem. Připojte se ke mně příště a váš trénink bude pokračovat. PŘÍŠTĚ Je mi ukradený, jestli ty debilní okurky přijdou pozdě. MANAŽERSKÉ TECHNIKY PŘÍŠTĚ Prostě mi pošlete další po*raný balení! MANAŽERSKÉ TECHNIKY PŘÍŠTĚ A ne že je všechny ku*va zase zničíte!

MANAŽERSKÉ TECHNIKY Překlad: B-hold Korekce: Bugher0 www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Andrew: Díky, opraveno.

180

Odpovědět

máte v titulcích že je to tréninkové video č. 2 místo 3... jen tak btw

180

Odpovědět

super

180

Odpovědět

příští manažerský techniky budou snad super :)

180

Odpovědět

pokut vim melo by jich byt 5

180

Odpovědět

Hmm, kolik jeste tehnle "Treninkovych videi" bude? Vubec me nebavi, ja chcu tretiiii seeeriiii buhuuu :'( *vzlyk skyt*

180

Odpovědět

drsne, tesim sa na priste :-D

180

Odpovědět

:-D

180